امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
يك انتفاد يا پيشنهاد در مورد خلاصه مقالات
سلام من لیست موضوعاتو ندارم لطفا یه لینک باز بشه که کل موضوعات باشه و هر کس فقط خلاصه شو بذاره (خواهشا در مورد موضوعات مطمئن باشید که کامل لیست بشه)
ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
مهندس اسدی شما فقط بلدی ایراد بگیری؟؟؟؟؟؟
خوب اینهمه مشغول درس خوندنی... از کارات بزار ماهم ببینیم ااااااگه ایراد داشت بگیریم:D:D:Dاگه نه که یه چیزی ازش یاد بگیریم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوستان اون موقع که گفتم من توسعه پایدارو برمیدارم هنوز سوالات مرحله سه رو نخونده بودم چون همه دارین پس لازم نیست من cds برمیدارم
لطف کنین یه لیست کامل از موضوعات به من بدین

پاسخ
(۱۳۹۲-۳-۱۷، ۰۶:۴۲ عصر)bahareh نوشته است: نميدونم اين جا جاش هست يا نه اما يك پيشنهاد يا انتقاد داشتم در مورد خلاصه مقالاتي كه بچه ها انجام دادن
من يك نگاه كلي به خلاصه هاي بچه ها نيگاه ميكردم هيچي ازشون نفهميدم واقعا هيچي شايد خيلي كم:-/
البته اين ممكنه فقط براي من باشه :D
دليلشم بنظرم اينكه بچه ها فقط نكات مهم رو از وسط مقاله دراوردن و  از يك پارگراف فقط يك خطي كه بنظرشون مهم بود تايپ كردن و نوشتن
خود شخص چون مقاله رو بطور كامل خونده ميدونه اين جمله واسه چي مهمه
اما شخصي كه مثل من تاحالا مقاله رو نخونده از اون جمله هيچي نميفهمه
البته يكي دونفر فهم خودشون رو از مقاله گذاشتن كه همين جا قابل تقديره
و بنظرم جز خلاصه هاي مفيد باشه ولي بقيه ازجمله خودم اين كار رو نكردم :cool:
ميخواستم بدونم اين موضوع فقط واسه من اينجوريه
يا بچه هايي كه خلاصه مقالات رو خوندن اين چنين حسي داشتن؟؟؟؟:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
كاش اون اول كه مقالات رو خلاصه ميكرديم واقعا خلاصه نميكرديم بلكه دركمون رو مينوشتيم
اين باز نظر منه
سلام و ممنون از انتقادتون بهاره جان. اما من نظرمو در مورد خلاصه ها بگم. من توی سه موضوع،خلاصه  های بچه ها رو خوندم و نکاتشون رو یادداشت کردم.توی موضوع توسعه پایدار،مسکن رسمی و غیر رسمی خلاصه ها خیلی خوب بود و جامع. نمیدونم موضوع مورد نظر شما کدوم بود ولی میدونم که بچه ها خلاصه ها رو نه برای دشمنانشون، و نه برای رفع مسئولیت بلکه برای دوستانشون نوشتن.
من نگاهی که به جزوه های یکی از موسسات انداختم،بیشتر مطالبش همین چیزهایی بود که بچه ها از خلاصه های مقالات بیرون کشیده بودند. درسته برخی مقاله هایی که به عهده دوستان بود،از درجه اهمیت پائین تری قرار داشت که بالطبع نمیشد چیز زیادی از توش درآورد. اما در هرموضوعی اگر تمامی خلاصه مقالات خونده میشد، به نظرم برای هر موضوع اطلاعات کافی میداد.

(۱۳۹۲-۳-۱۸، ۰۴:۴۹ عصر)smza نوشته است: پیشنهاد من اینه که به جای خلاصه مقالات خلاصه موضوعات داشته باشیم که در حد چند جمله موضوعات اصلیو بیان کنه فرض کنین دو روز مونده به کنکور و فقط میخواین یه مرور کوتاه و جمع بندی داشته باشین
لطفا حتما نظرتونو بگین که اگه موافق بودین یه تاپیک با این عنوان داشته باشیم
ممنون از پیشنهادتون مهندس. موضوعات شاید قابل شمارش باشه ولی اگر هر موضوع رو در قالب رویکردهای مختلف قرار بدیم، کلی موضوع میشه که میشه براش در حد یک برگه A4 توضیح نوشت. اگر بخواهیم برای قسمت سوال تشریحی موضوع مطرح کنیم و شیت ببندیم، باید یک قسمتی ایجاد بشه و سوالاتی که ممکنه توی امتحان مطرح بشه، رو عنوان کنیم و دوستان به دلخواه یک سوال رو انتخاب کنند و بهش پاسخ بدن.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
منم تموم حرفم همینه اگه ممکنه این قسمت ایجاد بشه و توسط مهندس سعید بررسی بشه که تموم موضوعات لیست شده باشه بعد قسمت بندی بشه و هرکس چند موضوع برداره که ما یه جمع آوری از خلاصه داشته باشیم مطمئنم تو هفته آخر خیلی به دردمون میخوره

پاسخ
اگر موافق باشید، این قسمت رو ایجاد کنیم و دسترسی رو اختصاص بدیم به اعضای فعال سایت.نظر دوستان چیه؟

پاسخ
کاملا موافقم هر چه زودتر بهتر
ممنون

پاسخ
این موضوع رو با طرح سوال جمع بندی میکنیم.
یعنی به ابتکار خودمون و با کمک از مهندس سعید، سوالاتی رو مطرح میکنیم و دوستان هریک که خواست،به سوالات در قالب یک برگه َA3 یا A4 پاسخ خواهد داد.
اولین سوال گذاشته شد. شما هم اگر سوالی به ذهنتون میرسه که امکان داره در مرحله دوم مطرح بشه ، در قالب یک پست دیگه ، ارسال کنید. تشکر

پاسخ
http://www.banitis.com/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/91-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C/254-%D8%A7%D8%AC%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AD%D9%84%D9%8A.html
یه سری نمونه از خلاصه مقالات

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۵-۱۷، ۰۵:۵۴ عصر)parham.b نوشته است: http://www.banitis.com/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/91-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C/254-%D8%A7%D8%AC%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AD%D9%84%D9%8A.html
    یه سری نمونه از خلاصه مقالات
    سلام دوست عزیز. لطفاً از لینک دادن به سایت های دیگر خودداری کنید و  فایل مورد نظر را در سایت ارسال کنید. تشکر

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      طرح ختم قرآن در ماه رمضان (2) rezvan87 0 2,830 ۱۳۹۲-۵-۱۲، ۱۲:۰۹ صبح
    آخرین ارسال: rezvan87
      ملاقات حضوری در روز کنکور rezvan87 36 5,656 ۱۳۹۲-۴-۱۶، ۰۷:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
      پیشنهاد در نظر گرفتن وقتهای به خصوص در هر روز برای حضور مدیران HAMED_mybb_import61208 3 1,606 ۱۳۹۲-۴-۹، ۱۱:۳۷ صبح
    آخرین ارسال: HAMED_mybb_import61208

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان