امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیر نوسازی شهری فن گرا بر ایجاد حس لامکانی
تاثیر نوسازی شهری فن گرا بر ایجاد حس لامکانی
مطالعه موردی : پروژه نواب

حسین شکوئی
جلال تبریزی

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   تاثیر نوسازی شهری فن گرا بر حس لامکانی-حسین شکویی.pdf (اندازه: 481.85 KB / تعداد دفعات دریافت: 52)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با سلام . من این فایل رو نمیتونم دانلود کنم. اگر میشه به ایمیل من بفرستید: alimisogand@gmail.com

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام چون این ارسال تو انجمن vip(ویژه اعضای بالای 15 ارسال) نمیتونید دانلود کنید.البته فکر کنم فایل هم مشکلی داره.
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
    (۱۳۹۴-۲-۱۳، ۰۳:۲۷ عصر)s.al نوشته است: با سلام . من این فایل رو نمیتونم دانلود کنم. اگر میشه به ایمیل من بفرستید: alimisogand@gmail.com

تو پایگاهsid قابل دانلود هست
    http://fa.journals.sid.ir/ViewPaper.aspx?ID=1895

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      الگوی بهینه بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده شهری sas.mmt 2 1,852 ۱۳۹۲-۱۱-۲۰، ۰۱:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      تحلیلی بر سیاست های بهسازی و نوسازی شهری yunes_mybb_import61214 2 1,517 ۱۳۹۲-۳-۲۵، ۰۹:۳۹ عصر
    آخرین ارسال: yunes_mybb_import61214
      تحلیلی بر سیاستها و برنامه های بهسازی و نوسازی شهری در برنامه های آریودخت 0 982 ۱۳۹۲-۳-۱۸، ۰۴:۳۹ عصر
    آخرین ارسال: آریودخت
      نوسازی و بهسازی بافت فرسوده بافت فرسوده ی شهری با رویکرد تحقق پذیری و مشارکتی آریودخت 0 1,353 ۱۳۹۲-۳-۱۸، ۰۱:۱۲ عصر
      مروری بر سوابق امر بهسازی و نوسازی بافتهای فرسوده آریودخت 0 1,200 ۱۳۹۲-۳-۱۸، ۱۲:۴۹ عصر
      ساماندهی و توانمند سازی محله های آسیب پذیر با تاکید بر نقش مدیرت شهری آریودخت 0 845 ۱۳۹۲-۳-۱۸، ۱۲:۴۶ عصر
      توانمند سازی سکونتگاه ای غیر رسمی با تکیه بر سرمایه ی اجتماعی آریودخت 0 967 ۱۳۹۲-۳-۱۸، ۱۲:۴۲ عصر
      تحلیلی بر طرح های احیا و نوسازی بافتهای فرسوده آریودخت 0 1,355 ۱۳۹۲-۳-۱۸، ۱۲:۳۳ عصر
      برنامه ریزی مداخله در بافت های کهن شهری آریودخت 0 1,345 ۱۳۹۲-۳-۱۸، ۱۲:۲۹ عصر
      بهسازی ، نوسازی و بازسازی در گذر مـــروی آریودخت 0 900 ۱۳۹۲-۳-۱۸، ۱۲:۲۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان