امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنکور دکترا88/سوره حسینی
اینم شد کار من

بفرمایید انتقادات را

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   20130610_184529[1].jpg (اندازه: 1.42 MB / تعداد دفعات دریافت: 47)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خووووووووووووبه
ولی چرا تراکمتو اونطور دادی؟؟؟ اگه اون پایین کنار شریانی درجه1 که گفتی تراکمو کمتر میگرفتی بهتر نبود؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کارت خوبه فقط در مورد پیاده راه اومدی مراکز واحد همسایگی رو به هم وصل کردی ولی من شنیدم بهتره که مراکز سطوح مختلف رو به هم وصل کنی بهتره مثلا واحد همسایگی رو به زیر محله و محله وصل کنی .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
:Dیه چیز دیگه چرا زدی کنکور 81؟؟؟ این که 88 بود مهندس
اینم یه سوال حاشیه ای

پاسخ
مراکزو به هم وصل نکردم
وصل شد برا اینکه قرار بود به محور غربی سایتم برسه
اون تراکم هم برای این گرفتم که منظر ارتفاعاتم بهم نریزه

پاسخ
سوره جون انگار مثل همیشه کار نکردیا...:-/

نمیدونم چرا مرکز محله رو اون گوشه دادی اونم کنار رودخونه هم ی جورایی عدالت رعایت نشده هم احساس میکنم آرامش رودخونه بهم میریزه کلی هم ترافیک پیش میاد.. راستی اگه اون مرکز محله ست پس اون دوتای دیگه چی؟اون کوچولو هارو زدی مرکز واحد همسایگی تکلیف اون دوتا بزرگترا چیه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سوره جان اول یه ایراد گرافیکی میگیرم توی جدول چند تا خونه رو کامل مشکی کردی که تموم توچه به سمت جدول میره در صورتیکه توجه باید سمت الگوی پیشنهادی اگه میخواستی جتما پر شه میتونستی هاشور بزنی یا سمت مخالف کارت پایین سمت چپ خطوط سیاه پر داشته باشی و بر اساس همین قاعده که گفتم وضع موجودت خیلی کوچکتر از پیشنهادی است
در مورد تراکم منم با بقیه موافقم خودت داری نشون میدی جنوب آلودگی صوتی داری بعد بیشترین تراکمو اون سمت میگیری اگه به خاطر جفظ دید میگی کو ه از همه جا با هر ارتفاعی دید داره اگه هوا تمیز باشه از هر کجای تهران میشه کو ه ها رو دید مورد آخر کاربری ها رو خیلی تفکیک کردی درصورتیکه همیشه جز راهکارها (تا اونجایی که من دیدم) به ایجاد کاربریهای مختلط اشاره شده
ولی در کل خوب بود موفق باشی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام و خسته نباشید. برای بررسی پاسختون و راهنمایی بیشتر به این لینک مراجعه کنید :
http://eskis.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=480

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود رایگان جواب سوالات تشریحی تحلیلی 1390 و 1391 کنکور سراسری برنامه ریزی شهری alireza 0 1,080 ۱۳۹۲-۴-۶، ۰۲:۲۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  کنکور 88 gole3sale_mybb_import61200 10 2,991 ۱۳۹۲-۳-۱۹، ۰۳:۳۷ عصر
آخرین ارسال: rezvan87
  بررسی کنکور 88 دانشگاه آزاد >>برنامه این هفته کارگروه برنامه ریزی Brightness_mybb_import61176 19 3,752 ۱۳۹۲-۳-۱۸، ۰۸:۴۳ صبح
آخرین ارسال: sas.mmt
  کنکور آزاد91 / sas.mmt sas.mmt 0 1,051 ۱۳۹۲-۳-۱۶، ۰۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: sas.mmt
  کنکور آزاد 91/ سوره حسینی سوره حسینی 9 2,508 ۱۳۹۲-۳-۱۶، ۰۸:۲۰ صبح
  کنکور آزاد91 / rezvan87 rezvan87 5 1,964 ۱۳۹۲-۳-۱۶، ۰۱:۲۹ صبح
  کنکور ازاد 91 gole3sale_mybb_import61200 0 890 ۱۳۹۲-۳-۱۵، ۱۰:۴۶ عصر
آخرین ارسال: gole3sale_mybb_import61200

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان