امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دکترا 88 / smza
سلام دوستان
صمیمانه متنظر انتفادات سازنده شما هستم
اولیشو خودم میگم شیت دومو خسته شده بودم خوب نشده عکسها هم به همون دلیل کج افتاده
rezvan عزیز سعی کردم اینبار نقشه هام نوشته داشته باشه ببین خوبه ایراد های دیگه هم خوشحال مشیم بگی
ممنون

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   88 - 2.jpg (اندازه: 537.45 KB / تعداد دفعات دریافت: 29)
.jpg   88 - 1.jpg (اندازه: 520.86 KB / تعداد دفعات دریافت: 28)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کلیت کارت خوبه ولی شبکه معابرت یکم برام نا مفهومه..
به عنوان ی تمرین آماده سازی خوب کار کردی ولی به عنوان جواب آزمون دکتری 88 کامل نیست خیلی چیزا اضافه و خیلی چیزا کمه عزیزم..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ممنون میشه لطف کنی بیشتر توضیخ بدی

پاسخ
منظورم اینه که سوالی که سال 88 داد ضوابط و مقررات میخواد ی سری جزئیات مختص مرکز شهرک میخواد که تو کارت نیست و در عوض چشم انداز و سوات اینا هست که واسه این سوال خیلی هم ضروری نبود انقد وسیع کار بشه..

پاسخ
بابت راهنماییت ممنونم من فکر میکردم برای آماده سازی باید سوات و چشم انداز باشه و در موزد ضوابط از کجا میتونم دانلودش کنم آیا مثل سرانه ها که به سطح شهرک تبدیل شد اونم باید تبدیل بشه ؟

پاسخ
لازم بودن که لازمه ولی خب باید به سوال هم نگاه کرد تو همچین سوالی که کلی چیز دیگه ازمون خواسته نیازی نیست چون هم جا کم میاریم هم وقت:D
ضوابطم گفته بودم در حد تعیین تراکم ها طبقات و حد نصاب تفکیک و این چیزا وایه این سوال فکر کنم کافی باشه..

پاسخ
ممنون از پاسختون. برای بررسی پاسختون و راهنمایی بیشتر به این لینک مراجعه کنید :
http://eskis.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=480

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کنکور 88 gole3sale_mybb_import61200 10 2,989 ۱۳۹۲-۳-۱۹، ۰۳:۳۷ عصر
آخرین ارسال: rezvan87
  بررسی کنکور 88 دانشگاه آزاد >>برنامه این هفته کارگروه برنامه ریزی Brightness_mybb_import61176 19 3,749 ۱۳۹۲-۳-۱۸، ۰۸:۴۳ صبح
آخرین ارسال: sas.mmt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان