ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
گپی خودمونی و دوستانه
سلام دوستان خوب و همراهان همیشگی.خوبید؟ اوضاع درسا خوب پیش میره؟
وارد موضوع جلسات کارگروه که شدم،دیدم این6 جلسه ای که با هم داشتیم همه شون پریدن و اثری از جلسات دور همی و قبلی مون نیست. .هوووووووم
بعد این مدت که دور هم جمع نشدیم، گفتم چه خوبه که یه خبر از هم دیگه بگیریم و یه جلسه غیررسمی و دوستانه با هم داشته باشیم. این روزها حال و هوای سایت بسیار آرومه .
مشغول درس خوندنید؟ به نظرتون چقد آماده شدید برای مرحله دوم؟ استرس دارید؟ یه کم تعریف کنید از حال و هوای این روزا ....
دوستان طراحی شهری هم میتونند شرکت کنند آ . با پذیرای همه هستیم:heart:

آخرین ارسال های من :
2
RE: گپی خودمونی و دوستانه
من که هستم
دارم تلاشمو میکنم تو درس خوندن
ولی هرچی بیشتر پیش میرم نا امیدتر میشم بیشتر میفهمم که خیلی از دنیا عقبم
دوس دارم بدونم دوستان دیگه درچه حالن و به کجا رسیدن

آخرین ارسال های من :
3
(1392-3-27، 06:04 عصر)سوره حسینی نوشته است:  من که هستم
دارم تلاشمو میکنم تو درس خوندن
ولی هرچی بیشتر پیش میرم نا امیدتر میشم بیشتر میفهمم که خیلی از دنیا عقبم
دوس دارم بدونم دوستان دیگه درچه حالن و به کجا رسیدن
سوره جان همین که تلاش میکنید، خیلی خوبه! مطمئن باش که حتما نتیجه خواهی گرفت.
من که نمیدونم چرا هرکاری میکنم نمیتونم برسم به همه برنامه هام.

4
منم زیاد طبق برنامه نیستم
همش عقبم
کارام خیلی طول میکشه
بعضی وقتا که میخوام یه شیتایی ببندم اصلا بدونه جزوه هام نمیتونم
حفظیاتم خیلی ضعیف شده
جمله بندیا واسه قسمت تشریحی خیلی برام سخته
شما هم همینطورید؟؟؟؟؟؟؟؟

5
(1392-3-27، 06:19 عصر)سوره حسینی نوشته است:  منم زیاد طبق برنامه نیستم
همش عقبم
کارام خیلی طول میکشه
بعضی وقتا که میخوام یه شیتایی ببندم اصلا بدونه جزوه هام نمیتونم
حفظیاتم خیلی ضعیف شده
جمله بندیا واسه قسمت تشریحی خیلی برام سخته
شما هم همینطورید؟؟؟؟؟؟؟؟
یه سری مفاهیم و اصول رو برای رعایت ادبیاتش ،کاریش نمیشه کرد. باید خوند تا حفظ شد. یه کم زمان میخواد که مسلط شی.

6
وای دوس جونام نگین که من هم حس میکنم اوضاع داغونه..انقدم که هوا گرم شده من اصلا نمیتونم درس بخونم :( سوره جان از جمله بندی و حفظیات نگو که اصلا نمیدونم باید چه کنم؟ گذاشتم به امید خدا هرچی سر جلسه به ذهنم اومد بریزم رو برگه و مثل امتحانای دانشگاه ی جمله رو 10 جای پاراگراف استفاده میکنی تا برگه پر بشه:D
اصلا از وقتی اینجا سوت و کور شده من انگیزم کم شده:(

آخرین ارسال های من :
7
سوت و کور شده سایت که خب باید همه مشغول درس باشیم و کمتر بیایم سایت.که اون هم حتی شده واسه یه سر زدن همه میایم و میریم.

8
(1392-3-27، 07:32 عصر)sas.mmt نوشته است:  وای دوس جونام نگین که من هم حس میکنم اوضاع داغونه..انقدم که هوا گرم شده من اصلا نمیتونم درس بخونم :( سوره جان از جمله بندی و حفظیات نگو که اصلا نمیدونم باید چه کنم؟ گذاشتم به امید خدا هرچی سر جلسه به ذهنم اومد بریزم رو برگه و مثل امتحانای دانشگاه ی جمله رو 10 جای پاراگراف استفاده میکنی تا برگه پر بشه:D
اصلا از وقتی اینجا سوت و کور شده من انگیزم کم شده:(
آخه میگن نمیشه
برگه پر کردن بعضا نمره هم کم میکنه
ولی واقعا کار سخت شده
خیلی سخت تر از اونی که فکرشو میکردم
قبلا از عملی میترسیدم و حس میکردم میتونم تشریحیو پر کنم
ولی الان کاملا احساسم بر عکسه و خیلی از تشریحی میترسم

9
(1392-3-27، 07:50 عصر)Brightness نوشته است:  سوت و کور شده سایت که خب باید همه مشغول درس باشیم و کمتر بیایم سایت.که اون هم حتی شده واسه یه سر زدن همه میایم و میریم.
میدونم دوست جونم ولی قبلا که همه زیاد میومدیم انگار بهم دیگه جو میدادیم که بخونیم و تمرین کنیم:D

نمیدونم سوره جان منم از تشریحی میترسم ولی متاسفانه اصلا حس خوندن ندارم و بیشتر قسمت عملی رو تمرین میکنم:(

10
اگه موافقید بیاید بیشتر سر بزنیم انجمن
انگار اونطوری بیشتر به نفع همه بود
همه کارامونو بزاریم
حتی چک نویسا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  تعرفه های جدید اینترنت مخابرات به طور رسمی اعلام شد 58 دقیقه‌ی پیش setare1396 setare1396 گفتگوی آزاد
  نکات سئو در 2017 از زبان آدام کلارک - قسمت دوم 1 ساعت پیش setare1396 setare1396 گفتگوی آزاد
  غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت اول 6-29 0RKIDEH مصطفی 1992 تحقیقات ،جزوات(vip-2)
  پایان نامه امنیت شهری 6-21 غفوریان yashar.k درخواست پایان نامه
  منابع دارای اولویت اول مطالعه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی ویژه آز... 6-15 kasrak mtalkhab معرفی کتابهای تخصصی شهرسازی
  مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی 6-15 محمد یگانه mtalkhab تحقیقات ،جزوات(vip-1)
  دانلود ArcGIS Desktop 10.2.0.3348 همراه با آموزش نصب 6-14 alireza saeed87 آموزش GIS
  دومین کنفرانس ملی یافته های نوین پژوهشی وآموزشی عمران معماری شهرسازی و محیط... 6-10 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 6-10 parasto_gh mtr6510 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
  دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 6-10 alireza mtr6510 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax 6-10 mtr6510 mtr6510 تالار گفتمان طراحی شهری
  آموزش تکنیک چیدمان فضا و نرم افزار دپس مپ ویژه طراحان و برنامه ریزان شهری 6-10 mtr6510 mtr6510 نرم افزار
  شهر شناور روی آب به نام لی لی پد 6-5 somita thicharua88 اخبار طراحی شهری
  تدریس و آموزش روش راندینلی 6-5 yaser seraj thicharua88 مدل های کمی در شهرسازی
  راهنمایی 6-1 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل