ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دوستان گرامی از همه کسانی که منو یاری کردن تشکر میکنم.عضو کوچیک و بی ارزش ..........
با اجازه همتون میخوام از تک تک شما عزیزان خداحافظی کنم.
امیدوارم آرامشو صمیمیتی که تو سایت حاکم بوده بیشتر از قبل باشه و روزی اگر زنده بودم خبر پیروزی و موفقیت تک تکتونو بشنوم و به ارزوهاتون که بخاطرش زحمت زیادی متحمل شدید برسید.
به دلیل حاد شدن بیماری و مشکلات جسمی دیگه نمیتونم کناره شما عزیزان یا بهتر بگم خانواده عزیزم باشم.یک بار تجربه تلخ از دست دادن خانواده ام رو داشتم،به خدا که اگر روزی هزار مرتبه دستای پدر و مادر رو ببوسی بازم کمه خیلی کم.تا هستن قدرشونو بدونین.متاسفانه من خانواده دومم رو هم از دست دادم......
در آخر باید از تک تک عزیزانی که منو یاری کردن ،امید دادن ،حمایت کردن و حتی اونا که شکایتمو کردن تشکر کنم.بدی منو به خوبی و بزرگی خودتون ببخشید.خدایی بالا سر و شاهد،تو قضاوتامون همیشه اونو شاهد بدونیم و زود قضاوت نکنیم.
از مهندی urban 98تشکر خاص دارم و همیشه واسشون آرزوی بهترینارو میکنم که بدون توجه به خیلی مسائل به منی که طرد بودم کمکی کردن که علاوه بر نکات علمی،درس زندگی اموختم،نمیدونم با چه زبونی ازت تشکر کنم مهندس.
از مهندس رضوان عزیز که همیشه یاری کردن و یاری کردن ایشالا نتیجه زحمتاتونو بگیرید،خدا به اندازه دل مهربونتون سره راه زندگیتون قرار بده.
و تشکر ویزه از بردار بزرگوارم مهندس دهقان عزیز که همیشه الگوی اخلاق و صبر و از خودگذشتگی بودن و یک تنه تمام فشار نداری ها کم و کاست ها بد اخلاقی ها و ناسزاهارا تحمل کردن تشکر میکنم که با تمام بدی هایی که از من دیدن و شنیدن منم تحمل کردن.
دوستان امیدوارم من حقیرو بخشیده باشید،به امید سربلندی این خانواده بزرگ و تمام اعضای آن. خدانگهدار آراد آزاد.

آخرین ارسال های من :
2
RE: دوستان گرامی از همه کسانی که منو یاری کردن تشکر میکنم.عضو کوچیک و بی ارزش ..........
نمیدونم که واقعاً چی باید بگم! خواستم عنوان پست رو ویرایش کنم، گفتم شاید ناراحت بشید. مهندس آراد،خطاب کردن خودتون به عنوان عضو........ نمیخوام تکرارش کنم اما حتم بدونید که اعضا و کاربران سایت همه برای ما باارزش و دوست داشتنی و محترم اند.
دعا میکنیم که کسالت شما به زودی زود برطرف بشه و شاهد حضور دوباره ی شما تو سایت باشیم.
پایدار باشید

آخرین ارسال های من :
3
RE: دوستان گرامی از همه کسانی که منو یاری کردن تشکر میکنم.عضو کوچیک و بی ارزش .....
با عرض سلام

مهندس و دوست گرامی  arad azad امیدوارم همیشه در صحت و سلامتی زندگی کنید و برای شما آرزوی خیر و نیک بختی در زندگی را داریم و دعا می کنیم هر چه زودتر شفای عاجل یابید . انشاالله هر چه زودتر شاهد حضور شما در جمع خانواده بزرگ ایران شهرساز باشیم.
خداوند نگهدار شما باشد
آخرین ارسال های من :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  چرا باید تشکر کرد و قدر دانست alireza 628 1393-5-17، 02:54 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت اول 6-29 0RKIDEH مصطفی 1992 تحقیقات ،جزوات(vip-2)
  پایان نامه امنیت شهری 6-21 غفوریان yashar.k درخواست پایان نامه
  منابع دارای اولویت اول مطالعه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی ویژه آز... 6-15 kasrak mtalkhab معرفی کتابهای تخصصی شهرسازی
  مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی 6-15 محمد یگانه mtalkhab تحقیقات ،جزوات(vip-1)
  دانلود ArcGIS Desktop 10.2.0.3348 همراه با آموزش نصب 6-14 alireza saeed87 آموزش GIS
  دومین کنفرانس ملی یافته های نوین پژوهشی وآموزشی عمران معماری شهرسازی و محیط... 6-10 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 6-10 parasto_gh mtr6510 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
  دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 6-10 alireza mtr6510 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax 6-10 mtr6510 mtr6510 تالار گفتمان طراحی شهری
  آموزش تکنیک چیدمان فضا و نرم افزار دپس مپ ویژه طراحان و برنامه ریزان شهری 6-10 mtr6510 mtr6510 نرم افزار
  شهر شناور روی آب به نام لی لی پد 6-5 somita thicharua88 اخبار طراحی شهری
  تدریس و آموزش روش راندینلی 6-5 yaser seraj thicharua88 مدل های کمی در شهرسازی
  راهنمایی 6-1 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
  کتاب شهرسازی 5-28 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
  فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری 5-21 joachom alireza فروشگاه کتاب نو و دست دوم
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل