امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع کنکور معرفی شده توسط رتبه 5 کنکور
سلام

این منابع کنکور یکی از دوستان عزیزم ( احسان امینی رتبه 5 کنکور ) هست، البته تاکید کنم که فقط به همین منابع اکتفا نکنید، چون خود مهندس امینی هم اعتقاد داشتن که اگر زمان بیشتری داشتن مسلما از منابع دیگر هم استفاده می کردن.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   manabe.pdf (اندازه: 163.13 KB / تعداد دفعات دریافت: 187,066)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
درود:
فكر كنم بايد يه جلسه بزاريم  لطفا هماهنگ كنيد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من حس می کنم بهتره واسه شروع جلسه تا 15 تیرماه صبر کرد تا دوستانی که درگیر مرحله دوم کنکور هستن هم در این جلسات حضور مستمر و پویایی داشته باشند، اما خب اگر دوستان حاضر به همکاری باشن میشه حتی در آخر همین هفته هم اولین جلسه رو تشکیل داد

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۵، ۰۲:۴۰ عصر)327 نوشته است: من حس می کنم بهتره واسه شروع جلسه تا 15 تیرماه صبر کرد تا دوستانی که درگیر مرحله دوم کنکور هستن هم در این جلسات حضور مستمر و پویایی داشته باشند، اما خب اگر دوستان حاضر به همکاری باشن میشه حتی در آخر همین هفته هم اولین جلسه رو تشکیل داد
درست میفرمائید. بهتره  جلسه رو به 16 یا 17 تیر موکول کنید تا از تجربیات دوستانی که سال قبل در کنکور شرکت کردن هم، برای گرفتن خط مشی بتونید بهره مند بشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
درود:
منم موافقم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  منابع کنکور،بصورت سرفصل-امینی reza2asadi 2 1,679 ۱۳۹۳-۴-۲۳، ۰۵:۵۴ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  منابع برنامه ریزی شهری Saeedm 6 3,275 ۱۳۹۳-۴-۳، ۰۵:۰۳ عصر
آخرین ارسال: maryam.s
  منابع کنکور برنامه ریزی شهری -معرفی شده توسط رتبه 1 آقای مهندس اسفندی alireza 5 1,982 ۱۳۹۲-۹-۲۳، ۰۹:۴۹ صبح
آخرین ارسال: mashzahra
  3-لیست منابع پیششنهادی(جلسه اول کارگروه-20/خرداد/92) reza2asadi 0 1,090 ۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۴:۳۶ عصر
آخرین ارسال: reza2asadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان