امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه برنامه ریزی مرحله اول با حضور رتبه1
سلام
برای عضویت در همین تاپیک درج کنید (من هم هستم)
عضوگیری فقط به مدت 48 ساعت یعنی تا پایان روز 3 تیرماه 1392 می باشد.
برای اطلاع رسانی از طریق پیامک به نام کامل+گرایش +کارگروه مرحله اول را به شماره 09171388783 ارسال کنید.
با تشکر

ویژه برنامه ریزی شهری
آخرین ارسال های من :

پاسخ
من هستم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
فقط داوطلبین مرحله اول میتونند شرکت کنند؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
این 2تا مدیر کارگزوه مرحله دوم تو این تاپیک کارگزوه مرحله اول چیکار میکنن؟!!!:dodgy:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۲، ۰۹:۱۲ صبح)sas.mmt نوشته است: این 2تا مدیر کارگزوه مرحله دوم تو این تاپیک کارگزوه مرحله اول چیکار میکنن؟!!!:dodgy:
:cool: مهندس جان،اسپم نکن،میندازیمت بیرون آ

پاسخ
من هستم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
داوطلبین بزودی در گروه ویژه داوطلبین مرحله اول قرار خواهند گرفت و مطالب مرحله اول ویژه داوطلبین فعال که در گروه شرکت مستمر داشته باشند قابل دسترسی است.

پاسخ
سلام

من هم هستم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من هم هستم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    منم هستم!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      با هم و از هم یاد بگیریم Brightness_mybb_import61176 3 1,999 ۱۳۹۲-۹-۱۵، ۱۲:۴۱ صبح
    آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176
      جلسه سوم کنکور برنامه ریزی 93-5شنبه 17 مرداد 92 reza2asadi 24 4,063 ۱۳۹۲-۵-۲۵، ۰۶:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: mahan
      جلسه دوم برنامه ریزی شهری 93-جمعه reza2asadi 5 2,048 ۱۳۹۲-۵-۳، ۰۵:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: reza2asadi
      کارگروه برنامه ریزی شهری mahan 2 1,097 ۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۸:۴۱ عصر
      تاریخ برگزاری اولین جلسه کارگروه برنامه ریزی شهری کنکور 93 327 16 3,972 ۱۳۹۲-۴-۲۰، ۱۰:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: reza2asadi
      معرفی مدیر و مشاور مرحله اول برنامه ریزی شهری-رتبه 9 کنکور 1392-مهندس اسدی alireza 2 1,239 ۱۳۹۲-۴-۱۸، ۰۱:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: YouSef_YAS
      برنامه ویژه ایران شهرساز برای کنکور93همراه با رتبه های 1 گرایش برنامه ریزی شهری alireza 4 1,695 ۱۳۹۲-۴-۹، ۱۲:۱۹ صبح
    آخرین ارسال: 327
      دعوت به همکاری برای مرحله اول کنکور 1393 alireza 2 1,412 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۸:۱۳ صبح
      دعوت از رتبه 1 مرحله دوم کنکور 91 برای مشاوره مرحله اول برنامه ریزی شهری در سایت alireza 0 975 ۱۳۹۲-۴-۴، ۰۷:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان