امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع کنکور برنامه ریزی شهری -معرفی شده توسط رتبه 1 آقای مهندس اسفندی
سلام بر شما مهندس عزیز که با برنامه های ایران شهرساز همراه شدید و مطمئن باشید رتبه 1 و برتر های کنکور هم اکنون با شما هستند. در دوسال برگزاری آزمون های آنلاین رتبه 1 هر دو گرایش در سال اول و رتبه 1 طراحی شهری و 3 برنامه ریزی شهری در آزمون های ایران شهرساز به صورت مستمر شرکت داشتند و کارنامه های انها در سایت قابل رویت هستند.
این منابع ویژه آزمون 30 درصد اول ایران شهرساز است که توسط مهندس اسفندی رتبه 1 کنکور1391 برنامه ریزی شهری تهیه شده و اختصاصی ایران شهرساز می باشد.
منابع کمکی 30 درصد اول:لازم به ذکر است دوستان عزیز صرفا به این منابع تکیه نکنند و هر گونه منبع و خلاصه مباحث موسسات مختلف و جزوات موجود در سایت ایران شهرساز را حتما مورد مطالعه قرار دهید.ضمنا لازم به ذکر است که تمامی قسمت های منابع معرفی شده را نباید مطالعه کرد و شخصا با مشخص کردن صفحات برای مطالعه مخالفم چرا که ممکن است از همان صفحات نسبتا کم اهمیت سوال طراحی شود.اما با توجه به زمان محدود تا آزمون اول صرفا قسمت هایی که متناسب با سر فصل های عنوان شده است را استخراج کره و مطالعه کنید و در صورت داشتن وقت سایر قسمت ها را نیز مطالعه کنید.ضمنا اگر به نظر دوستان منبع مهمی از قلم افتاده حتما حتما اعلام کنید .

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   منابع کمکی 30 درصد اول-ایران شهرسازiransketch.ir-p1,2.zip (اندازه: 589.28 KB / تعداد دفعات دریافت: 169)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
مهندس منتظر اعلام برنامه برای طراحی شهری هم هستیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۲، ۰۳:۳۹ عصر)hamed66 نوشته است: مهندس منتظر اعلام برنامه برای طراحی شهری هم هستیم
سلام سعی میکنیم تا 24 ساعت آینده قرار دهیم.

پاسخ
درود:
سلام به نظرم بهتره اول يه جلسه كارگروه به همراه كسايي كه قصد دارن كمك كنند وكسايي كه قصد دارن برا ارشد بخونن تشكيل بديم ببينيم كيا ميخوان با هم همرام بشيم تا كنكور بعدش برنامه ريزي كنيم وبريم سراغه منابع.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۳، ۰۲:۲۸ عصر)YouSef_YAS نوشته است: درود:
سلام به نظرم بهتره اول يه جلسه كارگروه به همراه كسايي كه قصد دارن كمك كنند وكسايي كه قصد دارن برا ارشد بخونن تشكيل بديم ببينيم كيا ميخوان با هم همرام بشيم تا كنكور بعدش برنامه ريزي كنيم وبريم سراغه منابع.
سلام رتبه های برتر امسال بعد از 15 تیر همراه سایت خواهند شد.

پاسخ
مهندس دمت گرم فقط کاش در مورد تجربیات چیز بیشتری میگفتی
ممنون
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      منابع کنکور،بصورت سرفصل-امینی reza2asadi 2 1,679 ۱۳۹۳-۴-۲۳، ۰۵:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      منابع برنامه ریزی شهری Saeedm 6 3,275 ۱۳۹۳-۴-۳، ۰۵:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: maryam.s
      3-لیست منابع پیششنهادی(جلسه اول کارگروه-20/خرداد/92) reza2asadi 0 1,090 ۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۴:۳۶ عصر
    آخرین ارسال: reza2asadi
      منابع کنکور معرفی شده توسط رتبه 5 کنکور 327 4 2,655 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۳:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: YouSef_YAS

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان