امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دور دوم ثبت نام آزمون های آنلاین مرحله اول گرایش طراحی شهری سال 93 ایران شهرساز
سلام دوستان کنکوری سال 1393

بعد از برگزاری 10 آزمون برنامه ریزی شهری و 3 آزمون طراحی شهری و 2 آزمون معماری و موفقیت آن امسال هم با تغییراتی تصمیم به برگزاری آزمون در گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری گرفتیم.

لازم به ذکر است که رتبه 1 برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1391
و رتبه 1 طراحی شهری و رتبه 3 و 9 برنامه ریزی شهری در سال 1392 در آزمون های ایران شهرساز  شرکت مستمر داشته اند.و امسال هم در برگزاری آزمون با سایت همکاری دارند.

شما میتوانید بعد از آزمون از مشاوره رایگان توسط رتبه های 1 بهره مند شوید.

مشاوره طراحی شهری فعلا توسط رتبه 1 طراحی شهری 1391

مشاوره برنامه ریزی شهری رتبه 1 برنامه ریزی شهری 1391

هزینه 6 آزمون برای ثبت نام شدگان:

1-نفر 1-10 >>رایگان>>تکمیل شد
2-نفر 10-15>>5000 تومان>>تکمیل شد
3-نفر 16-20>>15000 تومان
4-نفر 21-25>>18000 تومان
5-نفر 25-30>>24000 تومان
6-نفر 31-35>>30000 تومان
7-بقیه ثبت نام کنندگان>>40000 تومان

50 درصد هزینه برای ارسال پیام و طراحی سوال توسط رتبه 1 رقمی و دو رقمی 1391و 1392 هزینه خواهد شد.

شماره حساب برای واریز:

شماره کارت بانک تجارت:6273532070124806 به نام علیرضا دهقان
شماره کارت بانک پاسارگاد:5022291016370098 به نام علیرضا دهقان
بانک ملت:6104337076588399 به نام علیرضا دهقان
بانک ملی:6037991484897784 به نام علیرضا دهقان

پرداخت انلاین:
موجودی خود را 50001 تومان برای 6 آزمون شارژ کنید. (برای 5 نفر چهارم)
http://www.iranshahrsaz.com/usercp.php?action=bank

و سپس نام و ایمیل خود را به شماره 09171388783 اس ام اس بزنید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام
با توجه به ثبت نامی های جدید ظرفیت شماره دوم هم در حال تکمیل است.

2-نفر 10-15>>5000 تومان>>4 نفر تا تکمیل

پاسخ
میشه در مورد آزمون ها برای اعضایی که قصد شرکت دارند توضیح دهید.دوستان طی پیام خصوصی میپرسند و بهتر است تا کلیت آزمون ها مشخص باشد.مهمترین موضوع اینکه جامع است یا مطابق سرفصل های از پیش تعیین شده؟
و سر فصل ها موضوعیست یا با معرفی منابع بصورت کتاب به کتاب است؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
پیشنهاد من برای مطالعه معرفی کتاب برای دو درس مبانی و تحلیل است چون عملا موضوعی برخورد کردن با این دو درس کارا نیست و برای دو درس مباحث عمومی و تاریخ باید موضوعی تقسیم بندی شود(مثلا از 4 رفرنس با ذکر صفحات یا فصول بدانید که چه بخوانید و همه مطالب خوانده شود)و آزمون ها هم طبق همین روال برگزار شود تا برنامه ریزی با آزمون ها هماهنگ باشد برای امسال.این بازدهی کار را بالا میبرد.

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۹، ۰۲:۱۶ عصر)URBAN 98 نوشته است: پیشنهاد من برای مطالعه معرفی کتاب برای دو درس مبانی و تحلیل است چون عملا موضوعی برخورد کردن با این دو درس کارا نیست و برای دو درس مباحث عمومی و تاریخ باید موضوعی تقسیم بندی شود(مثلا از 4 رفرنس با ذکر صفحات یا فصول بدانید که چه بخوانید و همه مطالب خوانده شود)و آزمون ها هم طبق همین روال برگزار شود تا برنامه ریزی با آزمون ها هماهنگ باشد برای امسال.این بازدهی کار را بالا میبرد.
مهندس موافقم با شما.یک دسته بندی برای سه سرفصل مباحث,تاریخ,تحلیل رو میگذارم در فایل پیوست.ممنون میشم نظرتون رو دربارش بگید.
چندتا مساله هست:
1-در هر آزمونی از تمام موضوعات هر سرفصل سوال طرح بشه یا بهتره به صورت موضوعی باشه؟یعنی به فرض مثال یک یا دو موضوع مشخص به صورت کامل برای آزمون خوانده بشه؟(به عنوان مثال در مورد مباحث بهتره موضوع اول و دوم رو کامل بخونیم بعد بریم سراغ موضعات بعدی,یا بهتره هر پنج موضوع رو باهم پیش ببریم؟)
2-در مورد تاریخ,تاریخ ایران و جهان باهم پیش بره؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۹، ۰۲:۴۲ عصر)hamed66 نوشته است:
(۱۳۹۲-۴-۹، ۰۲:۱۶ عصر)URBAN 98 نوشته است: پیشنهاد من برای مطالعه معرفی کتاب برای دو درس مبانی و تحلیل است چون عملا موضوعی برخورد کردن با این دو درس کارا نیست و برای دو درس مباحث عمومی و تاریخ باید موضوعی تقسیم بندی شود(مثلا از 4 رفرنس با ذکر صفحات یا فصول بدانید که چه بخوانید و همه مطالب خوانده شود)و آزمون ها هم طبق همین روال برگزار شود تا برنامه ریزی با آزمون ها هماهنگ باشد برای امسال.این بازدهی کار را بالا میبرد.
مهندس موافقم با شما.یک دسته بندی برای سه سرفصل مباحث,تاریخ,تحلیل رو میگذارم در فایل پیوست.ممنون میشم نظرتون رو دربارش بگید.
چندتا مساله هست:
1-در هر آزمونی از تمام موضوعات هر سرفصل سوال طرح بشه یا بهتره به صورت موضوعی باشه؟یعنی به فرض مثال یک یا دو موضوع مشخص به صورت کامل برای آزمون خوانده بشه؟(به عنوان مثال در مورد مباحث بهتره موضوع اول و دوم رو کامل بخونیم بعد بریم سراغ موضعات بعدی,یا بهتره هر پنج موضوع رو باهم پیش ببریم؟)
برنامه را بصورت موضوعی بخوانید مثلا طرح ها را پشت سر هم بخونید و حتما خلاصه بردارید و پیش خودتون مقایسه کنید که مثلا برنامه دوم عمرانی با سوم چه فرقی داره؟ و بنظر من هماهنگ باشه خوندنتون با آزمون بهتره (موضوعی) اما این مستلزم اینه که یا تعداد آزمون ها زیاد باشه که طراح سوال بتونه همه سوالات را بگنجاند و یا فاصله بین دو آزمون زیاد باشد که مجموعی از سرفصل ها را آزمون دهید.موضوعات را کامل بخونید و خلاصه بردارید

بله تاریخ را همزمان پیش ببرید بنظر من هم ایران و هم جهان و دائما مرور کنید و اگر فقط ایران را بخوانید و بعد از 1 ماه فقط جهان را بخوانید در طول ماه دوم مطالب ایران کم رنگ میشود مگر اینکه برنامه مروری داشته باشید که با توجه به حجم زیاد مطالب و کتاب ها 3 ماه آخر را برای مرور دوباره و دوباره خوانی پیشنهاد میکنم.و هر روز و هفته آینده مطالعه را برای مرور مناسب میبینم.

برنامه ای که آپلود کردید خوب است فقط با رفرنس روز 3 شنبه مشخص کنید چگون باشد

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۹، ۰۳:۰۶ عصر)URBAN 98 نوشته است:
(۱۳۹۲-۴-۹، ۰۲:۴۲ عصر)hamed66 نوشته است:
چندتا مساله هست:
برنامه را بصورت موضوعی بخوانید مثلا طرح ها را پشت سر هم بخونید و حتما خلاصه بردارید و پیش خودتون مقایسه کنید که مثلا برنامه دوم عمرانی با سوم چه فرقی داره؟ و بنظر من هماهنگ باشه خوندنتون با آزمون بهتره (موضوعی) اما این مستلزم اینه که یا تعداد آزمون ها زیاد باشه که طراح سوال بتونه همه سوالات را بگنجاند و یا فاصله بین دو آزمون زیاد باشد که مجموعی از سرفصل ها را آزمون دهید.موضوعات را کامل بخونید و خلاصه بردارید

بله تاریخ را همزمان پیش ببرید بنظر من هم ایران و هم جهان و دائما مرور کنید و اگر فقط ایران را بخوانید و بعد از 1 ماه فقط جهان را بخوانید در طول ماه دوم مطالب ایران کم رنگ میشود مگر اینکه برنامه مروری داشته باشید که با توجه به حجم زیاد مطالب و کتاب ها 3 ماه آخر را برای مرور دوباره و دوباره خوانی پیشنهاد میکنم.و هر روز و هفته آینده مطالعه را برای مرور مناسب میبینم.

برنامه ای که آپلود کردید خوب است فقط با رفرنس روز 3 شنبه مشخص کنید چگون باشد
رفرنس را قبلا در انجمن آپلود کردم اما به دلیل اینکه قرار بود مهندس saminta برنامه 30 درصد اول آزمون رو قرار بدند,فایل من رو برداشتیم.
ولی فکر میکنم این فایل رو دوباره بگذارم خوبه که بتونیم سرش بحث کنیم.مهندس saminta هم حتما استقبال میکنن.البته برای شما مهندس URBA 98 و مهندس saminta فایل رو میفرستم که بررسی کنید.
با سپاس

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۸، ۱۲:۴۲ صبح)alireza نوشته است: سلام

سلام
خسته نباشید
لینک واریز وجه باز نمیشه
چیکار کنم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۵-۲۰، ۱۰:۲۶ عصر)yeshil نوشته است:
    (۱۳۹۲-۴-۸، ۱۲:۴۲ صبح)alireza نوشته است: سلام

سلام
    خسته نباشید
    لینک واریز وجه باز نمیشه
    چیکار کنم؟
    بله غیر فعال شده
    از طریق لینک آنلاین زیر پرداخت کنید:
    https://zarinp.al/iranshahrsaz
    گرایش برنامه ریزی 15000 تومان
    گرایش طراحی شهری 5000 تومان

پاسخ
    سلام
    ثبت نام 5000 تومان طراحی شهری تکمیل شد و از این لحظه ثبت نام گرایش طراحی شهری 15000 تومان می باشد.
    برای پرداخت آنلاین به لینک زیر بروید
    https://zarinp.al/iranshahrsaz
    لطفا شماره همراه را هم درج کنید تا شماره داوطلبی ارسال شود.
    با تشکر

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 8 2,338 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۰۶:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      گروه کاربری ویژه داوطلبین آزمون های آنلاین ایران شهرساز ویژه طراحی شهری alireza 8 1,766 ۱۳۹۲-۸-۱۹، ۰۸:۰۲ عصر
      معرفی مسئول برگزاری آزمون های آنلاین ایران شهرساز-مرحله اول alireza 2 1,166 ۱۳۹۲-۶-۱۵، ۰۲:۱۸ عصر
      [اطلاعیه]همه آزمون های سال 1391 و 1392 ایران شهرساز با برنامه ریزی شما alireza 0 799 ۱۳۹۲-۵-۱۷، ۰۳:۳۳ عصر
      آزمون آزمایشی آنلاین رایگان طراحی شهری 1393-تعیین سطح alireza 5 1,327 ۱۳۹۲-۵-۵، ۰۶:۵۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان