امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون های آنلاین طراحی شهری مرحله دوم
سلام
داوطلبین آزمون های آنلاین مرحله دوم طراحی شهری لطفا همه آزمون ها را برای قرار دادن در سایت به ایمیل iranshahrsaz@yahoo.com ارسال کنید تا دوستانی که این آزمون ها را ندارند بتوانند دانلود کنند.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام. تا قبل از خرابی سایت پنج تا آزمون گرفته شد. آزمون چهارم کرکسیون نشد.
بعد از خرابی سایت هم دو تا آزمون دوستان میگن برگزار شده. که البته من لینکی ندیدم. این دو آزمون هم کرکسیون نشده. لطفا دوستان ازمونا رو بفرستن که همه دوستانی که هزینه دادن بتونن حداقل از سوالا استفاده کنن. با تشکر.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۴-۵، ۰۲:۱۳ عصر)M.Noori نوشته است: سلام. تا قبل از خرابی سایت پنج تا آزمون گرفته شد. آزمون چهارم کرکسیون نشد.
    بعد از خرابی سایت هم دو تا آزمون دوستان میگن برگزار شده. که البته من لینکی ندیدم. این دو آزمون هم کرکسیون نشده. لطفا دوستان ازمونا رو بفرستن که همه دوستانی که هزینه دادن بتونن حداقل از سوالا استفاده کنن. با تشکر.
    سلام 5 آزمون به ایمیل سایت ارسال شده است لطفا ایمیل خود را پیام خصوصی کنید برایتان ارسال کنم.

پاسخ
    (۱۳۹۲-۴-۵، ۰۲:۱۳ عصر)M.Noori نوشته است: سلام. تا قبل از خرابی سایت پنج تا آزمون گرفته شد. آزمون چهارم کرکسیون نشد.

سلام از اینجا دانلود کنید
    http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1211

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آزمون هفتم آنلاین مرحله دوم طراحی شهری سال 1392 alireza 0 1,123 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۳:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آزمون ششم آنلاین مرحله دوم طراحی شهری سال 1392 alireza 0 757 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۳:۰۰ عصر
      آزمون پنجم آنلاین مرحله دوم طراحی شهری سال 1392 alireza 0 707 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۳:۰۰ عصر
      آزمون چهارم آنلاین مرحله دوم طراحی شهری سال 1392 alireza 0 1,200 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۳:۰۰ عصر
      آزمون سوم آنلاین مرحله دوم طراحی شهری سال 1392 alireza 0 807 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۲:۵۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان