امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هفته آخربرای مرحله دوم ارشد بیشتر تئوری کار کنم یا عملی؟
سلام
ان شالله که همه شما نتیجه زحماتتون را بگیرید
نظراتتون را در همین تاپیک بزارید.
در هفته پیش رو که مرحله دوم ارشد هست بیشتر تئوری کار کنیم یا عملی؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
ممنون مهندس...
نظر من اینه که جفتش با هم پیش بره ولی تاکید بیشتر بر تئوری ها باشه...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام به نظر من روی زمان بندی خیلی کار کنید اگه بتونین تو کمتر از زمان گفته شده ببندین موقع ازمون اگه سوالی هم بلد نبودین میتونین روش فکر کنین ولثی اگه زمانبندیتون الان تو بیشتر از سه ساعت باشه هر چه قدر هم عملی یا توری کار کنین فایده نداره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوستان خوب من
من هفته آخر بیشتر روی موضوعات مختلف و دادن ایده براشون کار میکردم...یعنی فقط مرحله طراحی....بعدش برای خودم موضوعات مختلفی که در شهر بود را می آوردم و نکاتی که بنظرم میرسید باید بهشون توجه کنم را ریز به ریز می نوشتم...خیلی سرجلسه کمکم کرد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۶، ۱۱:۲۰ صبح)saminta نوشته است: سلام دوستان خوب من
من هفته آخر بیشتر روی موضوعات مختلف و دادن ایده براشون کار میکردم...یعنی فقط مرحله طراحی....بعدش برای خودم موضوعات مختلفی که در شهر بود را می آوردم و نکاتی که بنظرم میرسید باید بهشون توجه کنم را ریز به ریز می نوشتم...خیلی سرجلسه کمکم کرد
میشه نکاتی که جمع آوری کردینو تو یه تاپیک بذارین
ممنون

پاسخ
بله حتما
میخام با کمک دوستان تکمیل بشه براهمین استارت کار رو من میزنم دوستان هم چیزی به نظرشون میرسه بگن تا این روزای اخر ارشیو جامعی جمع بشه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در این 4 روز تا مرحله2برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد 1392 چی بخونیم و کار کنیم؟ alireza 2 889 ۱۳۹۲-۶-۱۸، ۰۸:۴۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  چیکار کنم برای مرحله دوم استرس نداشته باشم؟ alireza 4 1,321 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۰۸:۴۴ عصر
آخرین ارسال: سوره حسینی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان