امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه اول برای کنکور برنامه ریزی93،ساعت 12ظهر 20/خرداد/1392
(۱۳۹۲-۴-۲۰، ۱۱:۵۸ صبح)saeedm نوشته است: آقا رضا رشته کارشناسی شما شهرسازی بوده یا نه؟
بله شهرسازی بوده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۲۰، ۱۲:۰۰ عصر)reza2asadi نوشته است: بابا یه چندتا کتابه میخونین،میرین امتحان میدین،یه درصدی میزنین تموم میشه.
وقت هم باتوجه به اینکه الان شروع میکنین،کمبود نخواهید داشت،اگر اگر رتبه دلخواه رو نیاوردین با تلاش مرحله دوم دانشگاه مورد نظرتون قبولین
انشاءالله !
خوب امیدوارم همگی موفق باشین و بشین!با اجازه اتون اگه جلسه بعدی رو زمانش رو مشخص کنین من مرخص میشم!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۲۰، ۱۲:۰۱ عصر)mahan نوشته است: خوب دوستان پس قرار برین شد که آقارضا منابع رو وزمان خوندنشون رو تو سایت قرار بدن تا بتونیم از شنبه شروع کنیم و نم نم جلو بریم!
اتفاقاتی که قرار است بیوفته رو تا غروب براتون میذارم و از شنبه استارت کار رو داریم

(۱۳۹۲-۴-۲۰، ۱۲:۰۲ عصر)YouSef_YAS نوشته است: آقا رضا الان برنامه كلي چي هست چي تو فكرتون هست و آزمون هاي آنلاين ايران شهرساز هم تو تابستون داريم
ازمون هارو من در جریان نیستم که تابستو هست و چجوریاست
برنامه کلی مشاه روندی هست که من خودم پارسال طی کرد با مقداری اصلاحات که طول مسیر پارسالم بهشون رسیدم.برنامه دقیق رو تا امشب براتون توضیح میدم

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۲۰، ۱۲:۰۴ عصر)reza2asadi نوشته است: اتفاقاتی که قرار است بیوفته رو تا غروب براتون میذارم و از شنبه استارت کار رو داریم
پس دوستان!
به امید دیدار و خدا نگهدار!
تا بعد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:rolleyes:

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۲۰، ۱۲:۰۳ عصر)mahan نوشته است:
(۱۳۹۲-۴-۲۰، ۱۲:۰۰ عصر)reza2asadi نوشته است: بابا یه چندتا کتابه میخونین،میرین امتحان میدین،یه درصدی میزنین تموم میشه.
وقت هم باتوجه به اینکه الان شروع میکنین،کمبود نخواهید داشت،اگر اگر رتبه دلخواه رو نیاوردین با تلاش مرحله دوم دانشگاه مورد نظرتون قبولین
انشاءالله !
خوب امیدوارم همگی موفق باشین و بشین!با اجازه اتون اگه جلسه بعدی رو زمانش رو مشخص کنین من مرخص میشم!
زمان جلسه بعدی رو بعدا مشخص میکنیم

پاسخ
با تشکر از همه دوستان به خصوص مهندس اسدی
 ما منتظر هستیم...:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ماهان شما عجله دارید مثله اینکه !!!!
خب دوستان خسته نباشید
قرارمون امشب قبل از ساعت 10 به سایت سر بزنید
مطالب رو که براتون میذارم بخونید
و از جمعه شروع به اپلود کردن مطالبی که باتوجه به روند توضبح داده شده دارین بکنید

پاسخ
به نظرم اگه آقاي دهقان و بقيه دوستانمون زحمت بكشن و آزمون ها هم جزء برنامه باشه بهتره با يه برنامه درس ميخونيم وبرا آزمونا آماده ميشيم

مثله اين كه بقيه رفتن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۲۰، ۱۱:۵۳ صبح)saeedm نوشته است: دوستان بقیه کجا هستند فقط ما 5 نفر هستیم؟؟؟:huh:

کتاب های تست و خلاصه جنگجو مال پردازش چطور هست ؟
سلام
به نظر من واسه خلاصه خوندن سراغ کتابای جنگجو نرید خیلی خسته کننده و وقت گیره
البته این نظر منه
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
تشكر خانم مهندس حتما از نظرات شما وبقيه دوستان كنكوري 92 استفاده ميكنيم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جلسه چهارم کنکور برنامه ریزی-10 مهر92 reza2asadi 4 1,772 ۱۳۹۲-۷-۲۵، ۱۰:۳۹ عصر
آخرین ارسال: reza2asadi
  جلسه برای دوستان که ازمهر شروع میکنن reza2asadi 4 1,835 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۷:۰۱ عصر
آخرین ارسال: mahan
  جلسه دوم برای کنکور برنامه ریزی93، reza2asadi 33 5,013 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۹:۰۸ عصر
آخرین ارسال: mariii
  پارالل جلسه اول-بیاین بگین بخندین حالشو ببرین reza2asadi 166 13,328 ۱۳۹۲-۵-۱۳، ۱۲:۰۳ عصر
آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان