امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنکوری های طراحی شهری و برنامه ریزی شهری
برای کم شدن استرس شما

دوست دارید اولین سوال سر جلسه کنکور چه باشد؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
نمیدونم
همه موضوعاتو نصفه نصفه بلدم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سوال تشریحی نباشه و ترجیحا آماده سازی زمین باشه :D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
واسه من که همه رو فول آبم فرق نمیکنه;)
من دوست دارم یا مدیریت بحران باشه یا بافت فرسوده
مثلا سوال تشریحش نشانه های فرسودگی و عوامل تشدیدکنندش باشه( چه حالی میکنیم ماااااااا:D)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
المان نباشه،دیگه هرچی باشه اشکال نداره...طراحی پیاده راه،مثلا!!!....چقدر خوش به حالمون میشه......:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
نمیدونم:(هر چی باشه استرسش هست ایهام و کژتابی نداشتته باشه صورت سوالش خودش کلی تکلیف آدم رو روشن میکنه.عکس کپ یه کتاب هم نباشه چ.ن حس میکنی همه حفظ کردن.هدف سوال هم معلوم باشه.من رود دره و مسیل و ساحل خیلی دوست دارم چون خیلی ها هم کار نکردن ولی بچه های ایران شهرساز کار کردن:)وقت کم نیاد فقط و به ریزه کاری و پرسوناژ و گل و بلبل هم برسیم سر جلسه خوبه.از المان هم بدم میاد:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
پارسال سوال المان داشتیم،امسال دیگه  از المان نباید سوال بدن.....!!!!:D
اگه بدن،من که جواب نمیدم...!!!گفته باشم...!!!!

پاسخ
من هم دوست دارم بهتون اطمینان بدم که المان نمیاد اما با توجه به سوالات زبان امسال باید هر احتمالی را داد

امسال نسبت به پارسال چقدر احساس آمادگی بیشتر میکنید؟

پاسخ
چقد خوب میشه اگه بافت فرسوده باشه، تقریبا تنها مبحثی هست که بهش تسلط کامل دارم:D البته چون همین دیروز طرح 5 رو تحویل دادم اگر آماده سازی هم بدن من مشکلی ندارم:D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
راست میگین...هیچی بعید نیست...:(
من پارسال فک میکردم خیلی زیاد بلدم....به خاطر رتبمم یه خورده مغرور شده بودم(حالا زیاد رتبه تاپی هم نداشتم،نمیدونم چرا جو گیر شده بودم...!!!)،اسکیسم خیلی دست کم گرفته بودم....
ولی با همون اطلاعاتمم مطمئنم اگه سر جلسه بیشتر تمرکز میکردم،حتما نتیجه بهتری میگرفتم...
ولی امسال خیلی چیزای بیشتری یاد گرفتم.....فقط امیدوارم سر جلسه مث پارسال نشه.....

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 0 1,106 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۹:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  وبلاگ های بروز شده>>خبرش را اینجا درج کنید alireza 16 4,758 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۰۷:۴۷ صبح
آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
  برنامه ریزی شهری دانشگاه یزد rezvan87 43 6,085 ۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۹:۵۰ عصر
آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
  آیا شما در کلاس های آنلاین شرکت کرده اید؟ alireza 0 1,127 ۱۳۹۲-۶-۱۵، ۱۲:۲۰ عصر
  جلسه سوم کارگروه طراحی شهری 93.... forough.r_mybb_import61197 108 8,797 ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: mina91_mybb_import61338
  تاریخ برگزاری اولین جلسه کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,528 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۰:۱۴ عصر
آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
  پردیس‌‌های دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ rezvan87 1 1,298 ۱۳۹۲-۵-۳، ۰۶:۲۷ عصر
آخرین ارسال: mahan
  آخرین فرصت دسترسی به فایلهای ویژه داوطلبین آزمون های آنلاین ایران شهرساز سال 1392 alireza 4 2,087 ۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۵:۳۹ عصر
  آری یا خیر؟>>>اضافه شدن آزمون های آنلاین برنامه ریزی Brightness_mybb_import61176 5 1,398 ۱۳۹۲-۳-۲۴، ۰۴:۱۰ عصر
  تالار ویژه برای اعضای بسیارفعال>کارگروه برنامه ریزی Brightness_mybb_import61176 0 3,054 ۱۳۹۲-۳-۲۳، ۰۸:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان