امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخ برگزاری اولین جلسه کارگروه برنامه ریزی شهری کنکور 93
دوستان خسته درس خوندن نباشید:)

هدف از ساختن تاپیک همینطور که از اسمش پیداست، این هست که در مورد تاریخ برگزاری اولین جلسه کارگروه به یک نتیجه واحدی برسیم و همچنین اهداف و روند کار رو تعیین کنیم.

چیزی که مشخص هست اینه که اولین جلسه کارگروه قطعا بعد از "مرحله ی دوم کنکور" و نهایتا تا 20 تیر ماه تشکیل میشه. من خودم نظرم روی تاریخ 17 تیرماه که دوشنبه میشه هست. اما خب قطعا نظرات جمع به عقاید یک نفر ارجحیت کامل داره....در مورد روند کار، نوع و روش مطالعه، منابع و کلا هر موضوعی که به ذهنتون میرسه اگر نظر، پیشنهاد و یا انتقادی دارید حتما در همین تاپیک با دوستان در میون بذارید تا در موردش بحث کنیم.

پ.ن: این تاپیک رو یه مقدار زودتر ساختم که انشالله تا روز 15 تیرماه در مورد تاریخ و روند کار به یه نتیجه واحدی برسیم تا بلافاصله بعد از اتمام مرحله دوم کنکور کارمون رو شروع کنیم.

پیشاپیش از همکاری همه مهندسان عزیز کمال تشکر رو دارم، به امید موفقیت تمامی دوستان:heart:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۹، ۱۲:۰۹ صبح)327 نوشته است: دوستان خسته درس خوندن نباشید:)

هدف از ساختن تاپیک همینطور که از اسمش پیداست، این هست که در مورد تاریخ برگزاری اولین جلسه کارگروه به یک نتیجه واحدی برسیم و همچنین اهداف و روند کار رو تعیین کنیم.

چیزی که مشخص هست اینه که اولین جلسه کارگروه قطعا بعد از "مرحله ی دوم کنکور" و نهایتا تا 20 تیر ماه تشکیل میشه. من خودم نظرم روی تاریخ 17 تیرماه که دوشنبه میشه هست. اما خب قطعا نظرات جمع به عقاید یک نفر ارجحیت کامل داره....در مورد روند کار، نوع و روش مطالعه، منابع و کلا هر موضوعی که به ذهنتون میرسه اگر نظر، پیشنهاد و یا انتقادی دارید حتما در همین تاپیک با دوستان در میون بذارید تا در موردش بحث کنیم.

پ.ن: این تاپیک رو یه مقدار زودتر ساختم که انشالله تا روز 15 تیرماه در مورد تاریخ و روند کار به یه نتیجه واحدی برسیم تا بلافاصله بعد از اتمام مرحله دوم کنکور کارمون رو شروع کنیم.

پیشاپیش از همکاری همه مهندسان عزیز کمال تشکر رو دارم، به امید موفقیت تمامی دوستان:heart:
تجربه کارگروه طراحی شهری نشان داد که 5 نفر از 7 نفر اعضا برای برگزاری جلسه قبل از مرحله دوم آمادگی داشتند.امیدوارم کارگروه برنامه ریزی شهری هم هرچه زودتر کارش رو شروع کنه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
درود:
به نظره من هم خوبه 17 تيرماه واز بين بچه هايي كه رتبه خوب آوردن تو آزمون 92بايد يه نفر به عنوان مشاور اصلي كنارمون باشه وبيشتر روزا هم در دسترس باشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من به نظرم صبرکنید تا ازمون مرحله دوم رو بجه های بدن بعد در مورد نحوه ازمون ها سرفصل ها کاب هایی که باید خونده بشن و همه چیه،خوده بچه های امسال که کنکور دادن و بچه های پارسال یه جلسه بذارن ، بعدا پیش ببریم کارو
اینم که دوستمون گفتم بیشترروزا در دسترس واقعا لازم نیست،من خودم به شخصه از مشاوره های اقای امینی پارسال تو سایت اینترنتی مه تاچیک زده بودن بسیار استفاده کردم .لی ایشون هر چندروز یکبار به سوالات جواب میدادن،بیشتر سوالات در مورده نحوه خوندن و سوال اومدن توی کنکور هست که اونم به نظرم یه خورده فرصت بدین به بجه های کنکوری امسال ، مرحله دوم رو بدن همه رو تو یه تاپیک بصورت منظم گرداوری میکنن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
درود:
تاريخ دقيقش مشخص نشد مهندس

پاسخ
من به شخصه از این لحظه در خدمت مدیران کارگروه مرحله اول هستم،هر کمکی

پاسخ
درود:
تشكر آقاي اسدي ايشالا با مشاوره هاي شما يه چند تا تك رقمي داشته باشيم

پاسخ
اولین جلسه کارگروه  5شنبه،ساعت 12 ظهر برگزار میشه،هدف اشنایی بچه ها با همدیگه،و پاسخ گویی به سوالات دوستان است
دوستان میتونن ساعت پیشنهادی خودشون رو اعلام کنن تا یه ساعت دیگه بذاریم

پاسخ
ما هم میتونیم بیایم؟
شاید خواستیم سال بعد 2باره بخونیم خدایی نکرده:cool:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۱۸، ۱۱:۴۹ عصر)rezvan87 نوشته است: ما هم میتونیم بیایم؟
شاید خواستیم سال بعد 2باره بخونیم خدایی نکرده:cool:
این اتفاق که نمیوفته ولی اگر دوست داریذ بله میتونین بیاین تا از تجربتون باقیه بچه ها استفاده کنند.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه برنامه ریزی مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 32 5,023 ۱۳۹۲-۶-۲۷، ۰۵:۵۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  جلسه سوم کنکور برنامه ریزی 93-5شنبه 17 مرداد 92 reza2asadi 24 4,063 ۱۳۹۲-۵-۲۵، ۰۶:۳۸ عصر
آخرین ارسال: mahan
  جلسه دوم برنامه ریزی شهری 93-جمعه reza2asadi 5 2,048 ۱۳۹۲-۵-۳، ۰۵:۴۰ عصر
آخرین ارسال: reza2asadi
  کارگروه برنامه ریزی شهری mahan 2 1,098 ۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۸:۴۱ عصر
آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176
  معرفی مدیر و مشاور مرحله اول برنامه ریزی شهری-رتبه 9 کنکور 1392-مهندس اسدی alireza 2 1,239 ۱۳۹۲-۴-۱۸، ۰۱:۱۰ عصر
آخرین ارسال: YouSef_YAS
  برنامه ویژه ایران شهرساز برای کنکور93همراه با رتبه های 1 گرایش برنامه ریزی شهری alireza 4 1,696 ۱۳۹۲-۴-۹، ۱۲:۱۹ صبح
آخرین ارسال: 327
  دعوت به همکاری برای مرحله اول کنکور 1393 alireza 2 1,412 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۸:۱۳ صبح
آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176
  دعوت از رتبه 1 مرحله دوم کنکور 91 برای مشاوره مرحله اول برنامه ریزی شهری در سایت alireza 0 975 ۱۳۹۲-۴-۴، ۰۷:۲۰ عصر
  بزودی رتبه 8 کنکور 1391 مهندس نوری در سایت alireza 0 970 ۱۳۹۲-۴-۴، ۰۵:۳۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان