امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی مدیر جدید کارگروه مرحله اول طراحی شهری
سلام با توجه به انصراف مهندس حامد از مدیریت کارگروه مهندس zeyton از امروز مدیریت کارگروه مرحله اول طراحی شهری را بر عهده خواهند گرفت.امید است با شناختی که از ایشان داریم سال موفقی را در پیش رو داشته باشیم.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
من به دلیل کمبود وقتم انصراف دادم امیدوارم مدیر جدید وقت کافی بگذاره برای کارگروه و ماهم همراهش خواهیم بود

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
برای سرعت بخشیدن به کار و با توجه به مشکلاتی که برای مهندس زیتون بوجود آمد دو مدیر جدید بزودی معرفی خواهند شد و از راهنمایی های مهندس urban 98 هم استفاده خواهیم کرد.
مدیر جدید مهندس f.j

به ایشان تبریک و آرزوی موفقیت داریم.

پاسخ
بسیار عالی تبریک به مهندس جوشقانی.
امیدوارم هر چه سریعتر با راهنمایی مدیر جدید کارگروه و همکاری اعضای کنکوری،کارگروه طراحی شهری همچون گذشته فعال باشد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان دعا کنند ما امسال قبول شیم ما هر تجربه ای داریم در اختیار دوستان شهرساز قرتر میدیم و با راهنمایی شکا حتما موفق میشیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
مدیر جدیدمهندس  forough.r
به ایشان تبریک و آرزوی موفقیت داریم.
امیدواریم با برنامه ریزی که بین تیم مدیریتی و مدیر ارشد طراحی شهری صورت میگیرید بهترین نتیجه را داوطلبین بگیرند.

پاسخ
ممنون از اعتماد شما.ایشالا که روسفیدتون میکنیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
تبریک به مهندس forough.r انشاا... که با فعالیت شما و همکاری اعضا شاهد موفقیت روز افزون سایت و اعضا باشیم.

یک مطلب اینکه مدیران با انگیزه شروع به فعالیت میکنند،مسلم است و در ازای این وقت گذاشتن تنها موفقیت اعضا برایشان اهمیت دارد. و همکاری و فعالیت اعضا باعث پر بار شدن سایت و حفظ انگیزه مدیران و خود شماست.
فعالیت کارگروه طراحی شهری آغاز شده.همراه ما باشید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جلسه ششم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 3 1,422 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۱:۱۷ صبح
آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
  جلسه پنجم کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 59 7,695 ۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۸:۴۲ صبح
آخرین ارسال: saminta_mybb_import61252
  عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه طراحی شهری مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 38 6,255 ۱۳۹۲-۶-۳۰، ۰۷:۴۲ صبح
آخرین ارسال: tahura1580
  جلسه چهارم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 94 9,072 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۲:۲۵ عصر
  تاپیک ویژه رتبه 6 طراحی شهری-برای مشاوره و آزمون کنکور 1393 alireza 5 2,418 ۱۳۹۲-۶-۲۵، ۰۵:۲۷ عصر
  جلسه سوم کارگروه طراحی شهری forough.r_mybb_import61197 5 2,029 ۱۳۹۲-۶-۸، ۰۳:۱۷ عصر
  جلسه دوم کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 41 6,405 ۱۳۹۲-۵-۲۲، ۰۹:۴۸ عصر
  تاریخ برگزاری دومین جلسه کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,262 ۱۳۹۲-۵-۲۱، ۰۹:۴۱ عصر
آخرین ارسال: adibnia
  جلسه اول کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 58 8,254 ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۰۳:۱۸ عصر
  برنامه ویژه ایران شهرساز برای کنکور93همراه با رتبه های 1 گرایش طراحی شهری alireza 2 1,560 ۱۳۹۲-۴-۱، ۰۹:۴۱ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان