امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع کنکور طراحی شهری-پیشنهاد از شما
سلام. این قسمت مربوط به منابع کارگروه مرحله اول طراحی شهریه و و سایر تاپیک های منابع مثل منابع مهندس سامینتا هم در نهایت با این تاپیک جمع بندی میشن. بنابراین مشکلی نیست اما دوستان نظراتشون رو اینجا مطرح کنند تا با منابع مهندس سامینتا قاتی نشه.
فقط قبلش این تاپیک رو مطالعه کنید بی زحمت:

http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=615

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوستان اینا تجربیات من در طول این یک سال هستش ازونجایی که ما سال بالایی نداشتیم و در طول ترم 7 واسه کنکور میخوندیم به شدت دنبال راهنمایو کمک بویدمو کسی نبود.واسه همین من هر کمکی که لازم باشه میکنم.این لیست منابعیه که از دوستان با رتبه خوب و یک سری از اساتید جمع اوری شده اگر سوالی داشتید درخدمتم...:blush:

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اینم از لیست پیشنهادی من
منابع به ترتیب اولویت:قرمز,آبی,مشکی
بیشتر جزوات هم در انجمن ایران شهرساز موجوده

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   برنامه کلی.docx (اندازه: 22.45 KB / تعداد دفعات دریافت: 191)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۱۸، ۰۲:۱۱ عصر)forough.r نوشته است: سلام دوستان اینا تجربیات من در طول این یک سال هستش ازونجایی که ما سال بالایی نداشتیم و در طول ترم 7 واسه کنکور میخوندیم به شدت دنبال راهنمایو کمک بویدمو کسی نبود.واسه همین من هر کمکی که لازم باشه میکنم.این لیست منابعیه که از دوستان با رتبه خوب و یک سری از اساتید جمع اوری شده اگر سوالی داشتید درخدمتم...:blush:
سپاس از شما مطالب مفیدی بود و استفاده کردم
امیدوارم دوستان دیگه هم که تجربه کنکور رو دارن با ما این تجربه رو قسمت کنن

پاسخ
سلام
ممنون از منابعی که معرفی کردین

ولی یه مشکلی که هس بحث اولویت زمانیه ینی اینکه کدوم کتابارو الان شروع کنیم
بنظرم اینکه از کجا شروع کنیم  خیلی مهمه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۳:۲۹ عصر)ZahRa نوشته است: سلام

اگر برنامه من رو دیده باشید موضوع بندی شده,این میتونه برای شروع کار مفید باشه,البته دوستان منابع خودشونو پیشنهاد میکنن و در نهایت مدیران محترم کارگروه و طراحان آزمون آنلاین باهم یک برنامه نهایی به ما میدند

پاسخ
    (۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۳:۴۳ عصر)hamed66 نوشته است:
    (۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۳:۲۹ عصر)ZahRa نوشته است: سلام

اگر برنامه من رو دیده باشید موضوع بندی شده,این میتونه برای شروع کار مفید باشه,البته دوستان منابع خودشونو پیشنهاد میکنن و در نهایت مدیران محترم کارگروه و طراحان آزمون آنلاین باهم یک برنامه نهایی به ما میدند

تشکر از دوستان
    ببنیید ابتدا باید منابع مشخص بشه و بعد طبق این منابع، برنامه ریزی و اولویت بندی صورت بگیره. ما هم درحال هماهنگی با دوستان دیگر هستیم. منتظریم تا اعضای کارگروه هرچی زودتر منابع پیشنهادیشون رو به ما معرفی کنند.

پاسخ
    با سلام مجدد
    فایل منابع، مجموع تمام پیشنهاداتیه که همه دوستان دادن و فایل برنامه کلی هم چیزی که مهندس حامد قرار دادند. در حال جمع بندی هستیم. از دوستان کارگروه کسی اگر مطلبی میخواد اضافه کنه لطفا یه خورده سریعتر
    ممنون

forough.r

سلام دوستان اینا تجربیات من در طول این یک سال هستش ازونجایی که ما سال بالایی نداشتیم و در طول ترم 7 واسه کنکور میخوندیم به شدت دنبال راهنمایو کمک بویدمو کسی نبود.واسه همین من هر کمکی که لازم باشه میکنم.این لیست منابعیه که از دوستان با رتبه خوب و یک سری از اساتید جمع اوری شده اگر سوالی داشتید درخدمتم...:blush:

البته مهندس حرف های شمارو هنوز نتونستم کامل بخونم. واقعیتش بعضی قسمت هاش یه خورده ناخوانا هست. اگه میشه لطف کنید وردش رو بدید کلی به ما کمک کردید

فایل‌(های) پیوست شده
    .docx   منابع.docx (اندازه: 14.59 KB / تعداد دفعات دریافت: 69)
    .docx   برنامه کلی.docx (اندازه: 22.45 KB / تعداد دفعات دریافت: 52)

پاسخ
    در مورد کتاب مبانینظری و فرآیند طراحی شهری پاکزاد و کندوکاویدر تعاریف طراحی شهری- گلکار  [font=B Nazanin]شهرسازیمعاصر- استروفسکی جز منابع مهم هستند[/font]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۴-۲۱، ۱۱:۵۱ صبح)URBAN 98 نوشته است: در مورد کتاب مبانینظری و فرآیند طراحی شهری پاکزاد و کندوکاویدر تعاریف طراحی شهری- گلکار  [font=B Nazanin]شهرسازیمعاصر- استروفسکی جز منابع مهم هستند[/font]

ممنون از شما
    بله
    هر سه کتاب هم جزو منابع هستند در فایل ورد منابع

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      منابع کنکور طراحی شهری -معرفی شده توسط رتبه 6 خانم مهندس سامینتا alireza 3 2,139 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      منابع ارشد طراحی شهری به کمک همدیگه ..... hesam.n 8 3,264 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۹:۰۷ صبح
    آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان