امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه ریزی برای مطالعه کارگروه طراحی شهری - پیشنهاد از شما
بازم سلام. این قسمت رو شما پیشنهاد بدید چی کار کنیم؟ این تاپیک با تاپیک مهندس حامد برای نحوه برنامه ریزی در اخر ادغام میشه و نتیجه رو اعلام میکنیم.
فقط قبلش این تاپیک رو مطالعه کنید بی زحمت:

http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=615

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سال قبل من و 3 نفر از دوستان انجمن یک کار رو شروع کردیم که من بنا به دلایلی نتونستم مطالعه کنم و برنامه به هم خورد.همون پیشنهاد رو الآن هم میدم به نظرم میتونه مفید باشه (البته قبلش باید به دقت منابع مشخص بشه و همه منابع رو تیه کنن):
مثال:کتاب از شار تا شهر رو بین دوستان تقسیم میکنیم و هر قسمت به یک نفر سپرده میشه,وظیفه هر نفر اینه که بخش مربوط به خودش رو در اصطلاح بجوه,یعنی بتونه اون بخش رو به صورت کامل برای خودش کنفرانس بده.اون بخش رو خلاصه میکنه.البته منظور از خلاصه این نیست که هرقسمتی رو که به نظر خودش مهمه فقط بنویسه!بلکه تمام مطالب رو بازنویسی یا خلاصه میکنه طبق تجربه ای که من دارم حجم نهایی مطلب خلاصه شده به 30 تا 50 درصد اصل منبع کاهش پیدا میکنه.
حالا این خلاصه رو که همه انجام دادند بین هم به اشتراک میزاریم.البته یادتون نره همه باید کتاب رو یک دور نگاه کنند تا کل موضوع دستشون بیاد ولی فقط بخش مختص خودشون رو باید با دقت تمام مطالعه کنند.
مزایای این کار:-صرفه جویی در وقت -بالا رفتن حس مسئولیت -بالا رفتن انرژِی برای مطالعه به دلیل همدلی بین دوستان
نظرتون چیه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوستان
به نظر من بعد از مشخص شدن منابع مهم یه برنامه ریزی صورت بگیره مثلا برای هرهفته 3 تا کتاب از هر مبحث تحلیل مبانی و ... در کنار زبان در نطر گرفته بشه و اعضا این کتابهارو مطالعه کنن و در پایان هفته 20-30 تا سوال توسز مدیران مطرح بشه تا دوره بشه این روند ادامه پیدا کنه تا 4 هفته .
2 هفته بعدش کتابای خونده شده تو این 4 هفته دوره بشه و باز سوال مطرح بشه و جمع بندی
لازم به ذکر من 92 کنکور دادم امسال کنکوری نیستم دیگه این برنامه هم تقریبا مدل درس خوندن خودم بوده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
میخواستم بپرسم پس واسه کنکور برنامه ریزی شهری کسی فکر برنامه ریزی نیست؟درسته یه سری منابع با طراحی شهری مشترکه ولی بالاخره دوتا رشته مختلفن!کی وچطوری؟کی مسئولش هست؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کمک کمک کمک برای کنکور چه زمانی برنامه ریزی شروع میشه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۱۹، ۱۰:۰۶ صبح)khansa نوشته است: کمک کمک کمک برای کنکور چه زمانی برنامه ریزی شروع میشه؟
سلام مهندس. شما میتونید عضو کارگروه برنامه ریزی شوید و حضور خود را در این تاپیک اعلام کنید:  http://iransketch.ir/shahrsazi/showthrea...33#pid1633

آخرین ارسال های من :
پاسخ
لطفا دوستان مطالبشون رو مطابق با عنوان تاپیک بنویسند و یک مطلبو در چند تاپیک تکرار نکنید. اینطوری بحث های پیرامون عنوان تاپیک به حاشیه میره.
مطالب غیرمرتبط حذف خواهد شد
دوستان طراحی، جمعه شب ایشالا آخرین وقت برای اعلام نظرتون هست و بعد از این اگر نظری داشته باشید ممکنه بازنگری نتونیم بکنیم چون قرار هست طبق نظرات اعضای کارگروه طراحی، برنامه ریزی های بعدی با هماهنگی ازمون های انلاین صورت بگیره.
منتظر نظراتتون هستیم هر چی زودتر

پاسخ
در طول این مدت اعضای کارگروه به دفعات از انجمن و تاپیکهای مربوطه بازدید کردند,اما به نظرم همه اعضا منتظر هستند تمام کارها اماده شده و اونها بیان و یک فایل برنامه ریزی و منابع و ... بگیرند و در کارگروه هم فایل براشون قرار داده بشه و استفاده کنند.این یک انتقاده به خودم و به همه اعضا,اگر منتظر هستیم که فقط در انجمن مصرف کننده باشیم,وجود کارگروه هیچ سودی نخواهد داشت.وستان بیایید و همکاری کنید.حداقل اگر نظر یا طرحی ندارید در مورد نظر دیگران بحث نید که برنامه نهایی کارگروه بنا بر نظرات همگی طرح ریزی بشه

پاسخ
سلام برا من پیغام اومده بود که 12 امروز جلسه بوده ولی من کلاس بودم :(

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۶:۴۰ عصر)برکه نوشته است: سلام برا من پیغام اومده بود که 12 امروز جلسه بوده ولی من کلاس بودم :(
    سلام
    این پیام برای همه ارسال شده اما مربوط به برنامه ریزی بوده نه برای طراحی

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      برنامه مطالعاتی برای 30 درصد و 30 درصد دوم و 40 درصد آخر طراحی شهری در سال 93 saminta_mybb_import61252 16 3,889 ۱۳۹۲-۸-۱۶، ۰۷:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان