امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گاماس گاماس
آپ...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
من هم حتما کمک خواهم کرد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام بچه ها...
    همگی خسته نباشید
    منم فک کنم امسال باز کنکوری باشم....ممنون از این تاپیک خوبتون!
    فقط منابعی که دادی من چندتاشو ندارم....:-/لطفا برای زبان یه فکر ویژه کنید!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      من فک میکنم هر کس بخاد بخونه میخونه به زور نمیشه کسی رو هول داد البته منکر اینم که این برنامه ریزیا ی انگیزس نمیشیم

بچه هاااااااااااا ... مرگ این سایت  دارین میترکونین با درس خوندنتون ؟

به خدا حالش نییس :s

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام مجدد به همه دوستان. ببخشید بابت این همه تاخیر. سیستمم ویروسی کرمی تروجانی نمیدونم چی افتاده سه بار ویندوز عوض کردم با نود و کسپر و ای وی جی اسکنش کردم اما باز ویروسه هست و خفن ویروسیست!!! نمیدونم چی بلایی قراره سرش بیاد فقط اینکه تاخیر من بابت اینه...
      فعلا که همه چی گردن مهندس سامینتا است.
      طبق نظر ایشون، ازمون اول طراحی شهری ها، 28 مرداد برگزار میشه. منابعشم در سایت گذاشتن. 
      مهم اینکه تمامی کسانی که تا به الان در کارگروه طراحی عضو شدند، در ازمون اول شرکت می کنند ولی باقی کسانی که از الان به بعد ثبت نام میکنند چنین امکانی ندارندو باید مستقیما در ازمون ثبت نام کنند. بقیه حرفارو تو اون تاپیک میزنم

پاسخ
      سلام.حتی خلاصه هام بخونید قبولید ولی بایدد پا به پاش برای اسکیس پیش رفت.چون تکلیف اسکیس که معلوم نیست وهرسال یه مدله

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۵-۱۲، ۰۸:۵۶ صبح)tahura1580 نوشته است: سلام.حتی خلاصه هام بخونید قبولید ولی بایدد پا به پاش برای اسکیس پیش رفت.چون تکلیف اسکیس که معلوم نیست وهرسال یه مدله
      سلام دوست عزیز.با خلاصه تنها به هیچ عنوان نمیشه رتبه خوبی کسب کرد قبول دارم برخی سالها به این صورت میشه که گاها بچه ها فقط خلاصه میخوننو قبول میشن مثل پارسال ، اما این یک روش قطعی نیست و در ضمن ما به دنبال فراگیری دانش طراحی شهری هستیم و تنها قبولیو مدرک مهم نیست .پس بتون پیشنهاد میکنم خلاصه هارو در کنار کتابها مطالعه کنید.:blush:
      موفق باشید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان