امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گاماس گاماس
با سلام خدمت همه کسایی که امسال میخوان کنکور بدن یه باره یا دوباره یا چند باره:D
به علت اینکه مهندس حامد گویا محدودیت زمانی داشتند این بود که خوردن سر شما ها بر عهده من گذاشته شد! بنابراین پیشاپیش عذر تقصیر:cool:
اینی هم که نوشتم گاماس گاماس نه اینکه بخوابیم و زمان کنکور بیدار بشیم:) یعنی با طمانینه کارو جلو ببریم. 
امسال کلا قصد داریم از کارگروه برنامه ریزی جلو بیفتیم. اصلا چه معنی میده هرسال فقط برنامه ریزی ها زیاد باشن!؟:P
لطفا هرکدوم از اعضا، مدیران مشاوران، سفرا، علما و ... پیشنهادی داره تو همین تاپیک اعلام بکنه تا همه بیان اینجا و نظرات رو ببینن.

این تاپیک از امروز مرجع کارگروه طراحی شهری مرحله اوله و باقی تاپیک ها رو کنار این تاپیک معرفی میکنیم.

خب من واسه اینکه یه ریزه ذهنمون نزدیک بشه به پیشنهاد دادن، یه چیزایی میگم و باقیشو شما تکمیل کنید:
1- این کارگروه هیچوقت جلسه ای نخواهد داشت! مگه اینکه خلافش ثابت بشه. چون در این خانه همیشه به روی همه بازه و هرکی بیاد قدمش سر چشم:shy:
2- پیشنهادات ، انتقادات، کتک و اینهارو همه در همین تاپیک انجام بدید لطفا.  البته دیه و اینا پای خودتون:D
3- قرار هست تلاش کنیم تا هم منابع مطالعاتیمون و هم برگزاری ازمون ها، با نحوه کار کارگروه جلو بره. این مهمترین اصل کار ماست. از مهندس سامینتا، گیزمو و اربن98، از یک سو همه اعضای کارگروه از طرف دیگه و خودم از هیچ طرف خواهش میکنم حتما منابع پیشنهادیشون رو پیشنهاد بدن تا یه لیست نهایی رو به سرعت استخراج کنیمو بعدشم دیگه شروع میکنیم به خوندن.
*این مورد رو از همین الان شروع کنید در این تاپیک:

http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=613

4-در مورد روند مطالعه پیشنهاداتون رو بگید مجددا، اینکه چطوری مطالعه بکنیم بهتره و چه روشهایی مثل فیش برداری و اینا داشته باشیم و از این حرف ها. و همچنین مهم اینه که بگید چطوری میتونیم بهم کمک بکنیم. مثلا هرکسی یه کتاب رو خلاصه برداری کنه یا از این موارد تا جمع بندی کنیم و طبق اون انجامش بدیم.
**این مورد رو هم در این تاپیک بگید بی زحمت:

http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=614

5- پیشنهادات در مورد خود کارگروه هم اگر چیزی هست در همین تاپیک بگید.
فعلا همین ها که گفتم اومد تو ذهنم. باقیش رو شما بگید!
از الان تا جمعه شب لطفا نظراتتون رو بگید که بعدش با جمع بندی وارد مرحله بعد بشیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
میخواستم بپرسم پس واسه کنکور برنامه ریزی شهری کسی فکر برنامه ریزی نیست؟درسته یه سری منابع با طراحی شهری مشترکه ولی بالاخره دوتا رشته مختلفن!کی وچطوری؟کی مسئولش هست؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۱۸، ۰۷:۲۰ عصر)mahan نوشته است: میخواستم بپرسم پس واسه کنکور برنامه ریزی شهری کسی فکر برنامه ریزی نیست؟درسته یه سری منابع با طراحی شهری مشترکه ولی بالاخره دوتا رشته مختلفن!کی وچطوری؟کی مسئولش هست؟
مدیران کارگروه به زودی برنامه و منابع رو معرفی خواهند کرد. صبور باشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
قضیه برنامه ریزی چیه بچه ها رشته ام شهرسازی نیستش و  شاغلم و از استرس نابود شدم.....به کمک بشتابید.:dodgy:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
لطفا دوستان مطالبشون رو مطابق با عنوان تاپیک بنویسند و یک مطلبو در چند تاپیک تکرار نکنید. اینطوری بحث های پیرامون عنوان تاپیک به حاشیه میره.
مطالب غیرمرتبط حذف خواهد شد
دوستان طراحی، جمعه شب ایشالا آخرین وقت برای اعلام نظرتون هست و بعد از این اگر نظری داشته باشید ممکنه بازنگری نتونیم بکنیم چون قرار هست طبق نظرات اعضای کارگروه طراحی، برنامه ریزی های بعدی با هماهنگی ازمون های انلاین صورت بگیره.
منتظر نظراتتون هستیم هر چی زودتر

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۱۹، ۱۰:۰۳ صبح)khansa نوشته است: قضیه برنامه ریزی چیه بچه ها رشته ام شهرسازی نیستش و  شاغلم و از استرس نابود شدم.....به کمک بشتابید.:dodgy:
http://iransketch.ir/shahrsazi/showthrea...50#pid1650
اینم کمک

آخرین ارسال های من :
پاسخ
پیشنهاد میکنم که برای اولین قدم بین طراحان سوال آزمون اینترنتی و مدیران کارگروه یک هماهنگی باشه و باهم تصمیم بگیرند.در نهایت تمام پیشنهاد اعضای کارگروه در مورد پیشنهاد برنامه ریزی و منابع پیشنهادی جمع آوری و در یک جلسه بین مدیران طراحی شهری به بحث گذاشته بشه و یک برنامه مدون و هماهنگ به اعضا داده بشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۴:۲۲ عصر)hamed66 نوشته است: پیشنهاد میکنم که برای اولین قدم بین طراحان سوال آزمون اینترنتی و مدیران کارگروه یک هماهنگی باشه و باهم تصمیم بگیرند.در نهایت تمام پیشنهاد اعضای کارگروه در مورد پیشنهاد برنامه ریزی و منابع پیشنهادی جمع آوری و در یک جلسه بین مدیران طراحی شهری به بحث گذاشته بشه و یک برنامه مدون و هماهنگ به اعضا داده بشه

این هماهنگی وجود داره و هماهنگی های بیشتر از این هم صورت گرفته. فقط همه منتظر هستیم تا دوستان کارگروه نظراتشون رو بدن.
منتظر هستیم:dodgy:

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۴:۴۵ عصر)zeytoon نوشته است:
(۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۴:۲۲ عصر)hamed66 نوشته است: پیشنهاد میکنم که برای اولین قدم بین طراحان سوال آزمون اینترنتی و مدیران کارگروه یک هماهنگی باشه و باهم تصمیم بگیرند.در نهایت تمام پیشنهاد اعضای کارگروه در مورد پیشنهاد برنامه ریزی و منابع پیشنهادی جمع آوری و در یک جلسه بین مدیران طراحی شهری به بحث گذاشته بشه و یک برنامه مدون و هماهنگ به اعضا داده بشه

این هماهنگی وجود داره و هماهنگی های بیشتر از این هم صورت گرفته. فقط همه منتظر هستیم تا دوستان کارگروه نظراتشون رو بدن.
مهندس مقداری خشانت باید به خرج داد ,جریمه نقدی بزارید برای هر عضوی که شرکت نمیکنه :D
برای ایجاد حس درس خوندن ارجاعتون میدم به کارگروه برنامه ریزی ببینید چه میکنننننن!فک کنید مسابقست با برنامه ریزیا
(خیلی سپاسگزارم از دوستی که این لینک من رو گزارش داده!نمیدونم مشکلش چی بود؟)

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۴:۴۹ عصر)hamed66 نوشته است:
(۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۴:۴۵ عصر)zeytoon نوشته است:

مهندس مقداری خشانت باید به خرج داد ,جریمه نقدی بزارید برای هر عضوی که شرکت نمیکنه :D
برای ایجاد حس درس خوندن ارجاعتون میدم به کارگروه برنامه ریزی ببینید چه میکنننننن!فک کنید مسابقست با برنامه ریزیا

ججااااااا ا ا ا.... ا اا ا ننننننننن!؟ یه مقداری ... بیخیال مهندس! :huh:
ما خشونت بلد نیستیم. شامپو لطیفه استفاده میکنیم همیشه خوب و مهربانیم و اصلا هم از خود راضی نیستیم:D
مطمئن باشید موفق میشیم . شک نکنید
اگر میدونستید چه آشی پختیم اینقدر بی تابی نمی کردید . . . :angel:

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان