امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارگروه برنامه ریزی شهری
جناب مهندس اسدی:
میخواستم بگم با توجه به نوع برنامه ریزی و کتاب خوندنی که شما واسه کارگروه مرحله اول برنامه ریزی کردین ممکنه خیلی از دوستان بعضی از کتابا رو نداشته باشن واسه اونم میشه یه فکری ککنین تا گروه از همدیگه عقب نیفتان و جدایی پیش نیاد!البته بنظر من بهتر به همه دوستان بگین که هرکس هر کتابی رو که داره و میتونه آپلود کنه(البته کتابایی که بقیه اونو ندارن)تا بتونیم باهم پیش بریم!
ممنون!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اون دیگه به همت دوستانه که کتاب هارو اپلود کنن،من سعی کردم کتاب هایی رو بگم که باید خونده بشه و هرکس لازمه داشته باشهبرای هفته اولم کتاب هایی که گفتم کتاب های حیاتی هستن که حتما باید داشته باشید تا هفته های دیگه وقت برای تهیه کتاب های باقی داشته باشن
بقیه دوستان پیشنهادی دارن استقبال میکنیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام. برای کتابهایی که ممکنه نداشته باشید، توی سایت ایران شهرساز هم میتونید درخواست کتاب بدید شاید بعضی از اعضا کتاب رو داشته باشن.

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه برنامه ریزی مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 32 5,020 ۱۳۹۲-۶-۲۷، ۰۵:۵۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  جلسه سوم کنکور برنامه ریزی 93-5شنبه 17 مرداد 92 reza2asadi 24 4,063 ۱۳۹۲-۵-۲۵، ۰۶:۳۸ عصر
آخرین ارسال: mahan
  جلسه دوم برنامه ریزی شهری 93-جمعه reza2asadi 5 2,048 ۱۳۹۲-۵-۳، ۰۵:۴۰ عصر
آخرین ارسال: reza2asadi
  تاریخ برگزاری اولین جلسه کارگروه برنامه ریزی شهری کنکور 93 327 16 3,970 ۱۳۹۲-۴-۲۰، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: reza2asadi
  معرفی مدیر و مشاور مرحله اول برنامه ریزی شهری-رتبه 9 کنکور 1392-مهندس اسدی alireza 2 1,239 ۱۳۹۲-۴-۱۸، ۰۱:۱۰ عصر
آخرین ارسال: YouSef_YAS
  برنامه ویژه ایران شهرساز برای کنکور93همراه با رتبه های 1 گرایش برنامه ریزی شهری alireza 4 1,694 ۱۳۹۲-۴-۹، ۱۲:۱۹ صبح
آخرین ارسال: 327
  دعوت از رتبه 1 مرحله دوم کنکور 91 برای مشاوره مرحله اول برنامه ریزی شهری در سایت alireza 0 975 ۱۳۹۲-۴-۴، ۰۷:۲۰ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان