امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطوری زبان بخونیم
سلام من تو کنکور سال قبل شرکت کردم زبانم رو خوب کار کردم درصد بدیم نیووردم امیدوارم تجربیاتم به دردتون بخوره....
اول از الان تا دیر نشده روزی یک درس از 504رو بخونین اصلانم وقت گیر نیس چون یه استارتی میشه واسه درس خوندنتون.........
دوم هرروز درس های روزای قبلو مرور کن چون زبان خوندن بدون مرور اصلا اصلا اصلا فاییده نداره من تا یک هفته به کنکور مرورو داشتم.......... بعد از خوندن 504 از خودت توقع زیادی نداشته باش چون راه درازی در پیش داری شاید به نظرت لغاتش به درت نخوره ولی سر به زنگاه به دادت میرسه........
تو بیشتر زبان تخصصی به دردت میخوره ولی 504 بسیار لازمه....
سوم انگلیسی برای شهرسازان بسیار بسیار بسیار کتاب مهمیه کلا چشمتونو عادت میده به لغت های تخصصی شهرسازی که سر کنکور روز نامه وار بخونین و از روش رد شین ...
چهارم هر طور راحتین ولی من اینطور خوندم که از روی درس میخوندم لغت هایی که بلد نبودم زیرش خط میکشیدم بعد توی ی دفتر دیگه اونارو با معنیاش مینوشتم سعی کنین کتاب رو بدون معنی بزارین تا بعد از مسلط شدن واسه دوره اونو بخونین بهتره.....
به هیچ وجه این کارا سخت نیست میتونی تا اخر تابستون انجامش بدی درست همون کاری که من انجام دادم
اولا خوندن شهرسازی خیلی سختو وقت گیره ولی درسای اخر خیلی روون میشی پس دلسرد نشو.......
مرور مرور مرور یادت نره هر درس 504 ی درس از کتاب حسین فرهادی
واسه گرامر هم من فلش کارتای تافل رو خوندم بسیار کامله و مفید
و برای ریدینگ هم فلش کارتای تافل با نام ترفندای ریندینگو بخونین که اخرشه و کمکتون میکنه..........
این کارارو که انجام دادین اماده این برای رفتن سراغ سوالات کنکور اونم باز نیاز به دقت مرور و تمرین داره که خیلی اسون تر از کارای قبله.......
باور کنین این کارا فقط ی همت بزرگ با قدم های کوچیک میخاد که تو میتونی
از همین فردا
موفق باشین.........:heart:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
میشه بپرسم درصد زبانتون چند بود و چند تا گرامر و چند تا درک مطلب جواب دادبن؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    راستش زیر 50 درصد زدم ولی این راهیه که اگه زود بجنبین میتونین اصلا هم سخت نیس ......ولی چند بار ترفندای ریدینگو بخونین خیلی آسونه ها ولی در اجرا باید درست عمل کنین ......من مستقیم رفتم سراغ ریدینگ آخری چون اصولا آسون تره بعد دومی و اولی ی خورده ام گرامر زدم عمومیا هم بی خیال شدم .......ولی باید هول نشین که وقتتونو سر زبان بزترین بعد وقت کم بیارین ....موفق باشی

پاسخ
    من خودم چند سال پیش که شرکت کردم روشم شبیه خانم انصاری بود درصدم حدود63درصد زدم به نظر منم مفید البته به شرط تکرار!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    مرسی اقا ماهان حالا امیدواریم برا ی بقیه هم مفید باشه بعد از این مراحل بچه ها فک نکنن تمومه دیگه هر کتاب دیگه ایم بخونن حتما براشون خوبه مرسییییی از همه

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان