امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تذکر جدی برای فعالیت در ایران اسکچ
سلام
متاسفانه مدتی است که هیچ فعالیتی در سایت نمی بینیم و فعالیت باید مستمر باشد و هر زمانی احساس کردید که سایت از روند رو به رشد دور میشود باید کمک کنید.مطمئنا همه شما این سایت را دوست دارید و به آن حس تعلق دارید پس با فعالیت و ایده های نو سایت را مثل مرحله دوم فعال کنید.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام حق با شماست مام دوس داریم سایت سرزنده باشه ولی تو این ماه یه خورده حسو حالش کمتره ......ولی اوکی ایشالا درست میشه:shy:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۱، ۱۱:۵۷ عصر)نداانصاری نوشته است: سلام حق با شماست مام دوس داریم سایت سرزنده باشه ولی تو این ماه یه خورده حسو حالش کمتره ......ولی اوکی ایشالا درست میشه:shy:
این سایت در بین 5000 سایت برتر کشور قرار گرفته و بیش از 2000 بازدید در روز و بیش از 4000 بازدید هم داشته که آمار بسیار خوبی است و باید نیاز بازدیدکنندگان را تامین کنیم تا اعتمادشان جلب شود و به سایت کمک کنند.

پاسخ
به نظر من یه جلسه بزاریم و از همه فعالین سایت دعوت کنیم
بعد کسی اگه پیشنهادی داشت بگه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
به نظرم مشکل اینه که سایت یکم هنوز ناآشناست واسه کنکوری ها.وگرنه اگه تعداد افرادی که میخوان واسه کنکور شرکت کنن تو سایت زیاد بشه کم کم اوضاع رو به راه میشه..باید سایت تبلیغ بشه...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
به نظر من باید فعالیت های کنکوری واسه مرحله اول شروع شه...... دوستانی که شروع کردن بیان و بگن تا انگیزه باشه واسه بقیه... اگه به مشکلی برخوردن از مشاورین سایت بپرسن ... با فعالیت کنکوری های عزیز سایت دوباره دوباره فعال میشه و دوباره سرزندگیشو به دست بیاره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
حق با مهندس دهقان است
فعالیت این روز های سایت اصلا رضایت بخش نیست
اعضای طراحی شهری برای اسکیس و تمرین(هفته ای یک یا دو تمرین طراحی)در تاپیک زیر اعلام حضور کنید.تا برنامه و تمارین اسکیس را با قدم های آهسته پیش ببریم.
http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=672

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد طرح کفسازی و جداره سازی s1s2s3 2 1,348 ۱۳۹۳-۱-۳۰، ۰۹:۲۰ عصر
آخرین ارسال: atefe.phd
  دعوت به همکاری سایت ایران شهرساز alireza 3 2,447 ۱۳۹۲-۹-۵، ۰۹:۰۵ صبح
آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176
  گردهمایی اعضای ایران شهرساز در روز شهرساز...اعلام آمادگی کنید alireza 0 1,226 ۱۳۹۲-۷-۳۰، ۱۱:۱۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 0 1,106 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۹:۳۷ عصر
  تغییرات اساسی در تیم مدیریتی و فعالین و اعضای ویژه بدلیل عدم فعالیت alireza 7 2,836 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۱۱:۵۷ عصر
  مراسم یادبود خانم مهندس مهدیه سعید در دانشگاه تهران با حضور اعضای سایت alireza 0 1,790 ۱۳۹۲-۶-۲۰، ۰۹:۵۵ عصر
  نیاز سایت به یک آپلود سنتر>>آدرس آپلود سنتر ایران شهرساز alireza 0 1,912 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۷:۱۱ عصر
  نظرخواهی نام سایت برای آموزش آنلاین جی آی اس alireza 6 2,670 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۷:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mahan
  آیا شما در کلاس های آنلاین شرکت کرده اید؟ alireza 0 1,127 ۱۳۹۲-۶-۱۵، ۱۲:۲۰ عصر
  پردیس‌‌های دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ rezvan87 1 1,298 ۱۳۹۲-۵-۳، ۰۶:۲۷ عصر
آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان