ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
کارگروه اسکیس طراحی شهری1393
لطفا برای شروع برنامه اسکیس قدم به قدم(هفته ای یک یا دو تمرین) نام کاربری خود را ذکر نمایید

بدیهی است که فعلا مراحل اولیه کار را پیش میبریم.و در کنار برنامه ریزی مرحله اول بهتر است تا به مرحله دوم هم بیندیشید.سعی میکنم تمرینات تا حد ممکن وقت گیر نباشد تا بتوانید هر دو مرحله را توام پیش ببرید.

آخرین ارسال های من :
2
RE: کارگروه اسکیس طراحی شهری1393
(1392-5-2، 02:33 عصر)URBAN 98 نوشته است:  لطفا برای شروع برنامه اسکیس قدم به قدم(هفته ای یک یا دو تمرین) نام کاربری خود را ذکر نمایید

بدیهی است که فعلا مراحل اولیه کار را پیش میبریم.و در کنار برنامه ریزی مرحله اول بهتر است تا به مرحله دوم هم بیندیشید.سعی میکنم تمرینات تا حد ممکن وقت گیر نباشد تا بتوانید هر دو مرحله را توام پیش ببرید.
بسیار عالی,من آمادگی کامل خودم رو برای تمرینات اسکیس اعلام میکنم.
به نظرم از هفته بعد شروع کنیم,اول هفته تمرینها رو بدید و تا آخر هفته وقت انجام داشته باشیم و آخر هفته هم کرکسیون کنیم باهم

آخرین ارسال های من :
3
اگه کاری هم از دست ما بر بیاد،خوشحال میشیم کمک کنیم....

آخرین ارسال های من :
4
یه پیشنهاد: از اون جایی که دوستان شاید نه تو جو مرحله 1 باشند نه اسکیس (اوووووووووووووووووووو کو تا اسکیس!!! :)) بیاید تمرینی مثه فونت یا فلش رو زمانی که دارید خلاصه نویسی کتابارو می کنید انجام بدید که هم خلاصه های مرتبی داشته باشید هم با یک تیر 2 نشون بزنید. موفق باشید

آخرین ارسال های من :
5
بسیار عالی حتما رو کمک کنکوری های سال گذشته حساب خواهیم کرد.تشکر
تمرینات هم از فونت و پرسپکتیو شروع میشه که اعضا بتوانند تمرین داشته باشند اعضا به حد نصاب برسند شروع بکار میکنیم

6
من ازیه رشته ی غیر مرتبط دارم شرکت می کنم.لطفا توضیحات مربوط به اسکیسو روان بگید تا دوستان با شرایط مشابه من بتونند استفاده کنند.

آخرین ارسال های من :
    7
    (1392-5-20، 06:25 صبح)mina91 نوشته است:  من ازیه رشته ی غیر مرتبط دارم شرکت می کنم.لطفا توضیحات مربوط به اسکیسو روان بگید تا دوستان با شرایط مشابه من بتونند استفاده کنند.
    به این تاپیک برید,تمرینات ابتدایی هستن و وقت کمی میگیرن ازتون http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=693&pid=2780#pid2780

8
    سلام 
    منم میخوام تو کارگروه مرحله 2 باشم لطفا

آخرین ارسال های من :
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        جلسه اول کارگروه اسکیس قدم به قدم طراحی شهری URBAN 98_mybb_import61188 4,370 1392-7-3، 05:05 عصر
      آخرین ارسال: HAMED_mybb_import61208
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل 1 ساعت پیش alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
        درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری 1 ساعت پیش mmmmm12345 alireza برنامه ریزی شهری
        غیر رایگان  دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) 8-22 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 8-18 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia پرسش و پاسخ
        درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia درخواست کتاب
        یه روز یه مهندسه.... 8-10 marziyeh.b kafsabizarin گفتگوی آزاد
        مردم محوری طرح یا تخصصی بودن طرح؟ 8-9 Urbanist asoa میز گرد
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع 8-9 haydariyan dhiver1 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        محله ای با جغرافیای در هم تنیده؛ معرفی محله صفا 8-8 alireza alireza اخبار شهرسازی
        آدمک تک چشم وارد اینترنت شد 8-8 atelieahjam arezoo0884 گفتگوی آزاد
        خصوصیات پارتیشن ام دی اف 8-8 shahabi30 arezoo0884 گفتگوی آزاد
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید 8-6 s1s2s3 mamamama تالار گفتمان طراحی شهری
        غیر رایگان  طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf 8-5 ماراویا nneda65 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
        سوالات نظام مهندسی شهرسازی از سال 1384 تا 1396 8-4 alireza alireza سوالات
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل