امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارگروه اسکیس طراحی شهری1393
لطفا برای شروع برنامه اسکیس قدم به قدم(هفته ای یک یا دو تمرین) نام کاربری خود را ذکر نمایید

بدیهی است که فعلا مراحل اولیه کار را پیش میبریم.و در کنار برنامه ریزی مرحله اول بهتر است تا به مرحله دوم هم بیندیشید.سعی میکنم تمرینات تا حد ممکن وقت گیر نباشد تا بتوانید هر دو مرحله را توام پیش ببرید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۲، ۰۲:۳۳ عصر)URBAN 98 نوشته است: لطفا برای شروع برنامه اسکیس قدم به قدم(هفته ای یک یا دو تمرین) نام کاربری خود را ذکر نمایید

بدیهی است که فعلا مراحل اولیه کار را پیش میبریم.و در کنار برنامه ریزی مرحله اول بهتر است تا به مرحله دوم هم بیندیشید.سعی میکنم تمرینات تا حد ممکن وقت گیر نباشد تا بتوانید هر دو مرحله را توام پیش ببرید.
بسیار عالی,من آمادگی کامل خودم رو برای تمرینات اسکیس اعلام میکنم.
به نظرم از هفته بعد شروع کنیم,اول هفته تمرینها رو بدید و تا آخر هفته وقت انجام داشته باشیم و آخر هفته هم کرکسیون کنیم باهم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اگه کاری هم از دست ما بر بیاد،خوشحال میشیم کمک کنیم....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
یه پیشنهاد: از اون جایی که دوستان شاید نه تو جو مرحله 1 باشند نه اسکیس (اوووووووووووووووووووو کو تا اسکیس!!! :)) بیاید تمرینی مثه فونت یا فلش رو زمانی که دارید خلاصه نویسی کتابارو می کنید انجام بدید که هم خلاصه های مرتبی داشته باشید هم با یک تیر 2 نشون بزنید. موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بسیار عالی حتما رو کمک کنکوری های سال گذشته حساب خواهیم کرد.تشکر
تمرینات هم از فونت و پرسپکتیو شروع میشه که اعضا بتوانند تمرین داشته باشند اعضا به حد نصاب برسند شروع بکار میکنیم

پاسخ
من ازیه رشته ی غیر مرتبط دارم شرکت می کنم.لطفا توضیحات مربوط به اسکیسو روان بگید تا دوستان با شرایط مشابه من بتونند استفاده کنند.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۵-۲۰، ۰۶:۲۵ صبح)mina91 نوشته است: من ازیه رشته ی غیر مرتبط دارم شرکت می کنم.لطفا توضیحات مربوط به اسکیسو روان بگید تا دوستان با شرایط مشابه من بتونند استفاده کنند.
    به این تاپیک برید,تمرینات ابتدایی هستن و وقت کمی میگیرن ازتون http://iransketch.ir/shahrsazi/showthrea...80#pid2780

پاسخ
    سلام 
    منم میخوام تو کارگروه مرحله 2 باشم لطفا

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        جلسه اول کارگروه اسکیس قدم به قدم طراحی شهری URBAN 98_mybb_import61188 15 4,840 ۱۳۹۲-۷-۳، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: HAMED_mybb_import61208

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان