امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه دوم برای کنکور برنامه ریزی93،
(۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۱:۴۹ عصر)mariii نوشته است: salam. man taze mikham shuru konam. moshe rahnamaeim konin??? esteres daram. ta alan che chizaei bayad khunde mishode? begin ta khodamo beresunam behetun
سلام . مهندس لطفا فارسی تایپ کنید
جلسات کارگروه برنامه ریزی، منابع مهم و روند درسی توی تاپیکها موجوده مطالعه بفرماید و سوالی که داشتین بفرمایید مدیران برنامه ریزی بتون پاسخ میدن :shy:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۷:۱۳ عصر)forough.r نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۱:۴۹ عصر)mariii نوشته است: salam. man taze mikham shuru konam. moshe rahnamaeim konin??? esteres daram. ta alan che chizaei bayad khunde mishode? begin ta khodamo beresunam behetun
سلام . مهندس لطفا فارسی تایپ کنید
جلسات کارگروه برنامه ریزی، منابع مهم و روند درسی توی تاپیکها موجوده مطالعه بفرماید و سوالی که داشتین بفرمایید مدیران برنامه ریزی بتون پاسخ میدن :shy:
سلام. معذرت میخوام! من اصلا سر در نمیارم از تاپیکا! کامل نیستن انگار. تا آخر این هفته چه چیزایی رو باید خونده باشیم؟؟ بگین بهم دارم از استرس میمیرم! مرسی مهندس:s

آخرین ارسال های من :
پاسخ
چرا مهندس کامل هستن . شما تمامی قسمتهای کارکزوه رو توی صفحه اصلی مطالعه کنید. مثل تاپیک رفع اشکال، منابع ارشد؛ کتب، جزوه ها و خلاصه ها و...
موفق باشین

پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۹:۰۲ عصر)forough.r نوشته است: چرا مهندس کامل هستن . شما تمامی قسمتهای کارکزوه رو توی صفحه اصلی مطالعه کنید. مثل تاپیک رفع اشکال، منابع ارشد؛ کتب، جزوه ها و خلاصه ها و...
موفق باشین
آهان... باشه ممنون لطف کردین

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جلسه اول برای کنکور برنامه ریزی93،ساعت 12ظهر 20/خرداد/1392 reza2asadi 90 8,585 ۱۳۹۵-۱۲-۲۳، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: music87025
  جلسه چهارم کنکور برنامه ریزی-10 مهر92 reza2asadi 4 1,766 ۱۳۹۲-۷-۲۵، ۱۰:۳۹ عصر
آخرین ارسال: reza2asadi
  جلسه برای دوستان که ازمهر شروع میکنن reza2asadi 4 1,830 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۷:۰۱ عصر
آخرین ارسال: mahan
  پارالل جلسه اول-بیاین بگین بخندین حالشو ببرین reza2asadi 166 13,322 ۱۳۹۲-۵-۱۳، ۱۲:۰۳ عصر
آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان