امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه دوم برای کنکور برنامه ریزی93،
درود:سلام بچه ها مثه اين كه شماها خوب ميخونيد من كه فقط همون هفته اول خوندم يه مشكلي برام پيش اومد نتونستم ادامه بدم از چهارشنبه دوباره استارت زدم
فصل اول آمار رو خوندم با 3فصل تاريخ موريس ومقداري هم زبان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
برو که کارت درسته تو میتونی:shy:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
درود:
تاريخ آزمون اول برنامه ريزي معلوم نشد طراحي شهري كه 28ام  قراره برگزار بشه
چرا تعداد اعضاي برنامه ريزي كم هست انگار بقيه دوستان قصد مشاركت ندارن به جز ما سه چهار نفر

پاسخ
سلام خدمت دوستان
ما درخدمت تمام دوستان هستیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۱۲، ۰۱:۱۱ عصر)reza2asadi نوشته است: سلام خدمت دوستان
ما درخدمت تمام دوستان هستیم
شما كه صاحب اختياري،آقا رضا خبر از آزمون ها ايران شهرساز نداري نميدوني كي قراره برگزار بشه و چه سرفصلايي ميگم باهاشون هماهنگ كن هماهنگ با برنامه اي كه شما دادي باشه

پاسخ
نه خبری از ازمون ها ندارم
اینکه هماهنگ بااین برنامه باشه،من اعتقادی ندارم
علتش هم اینه که ازمون ها باید تو سرفضل های متعدد و حجم بالا باشه،تا بتونه ازمون استاندارد با سوال های سخت و اسون داشته باشه،ولی واسه رسیدن به این حجم مطالعه زیادی میخواد،شما مطمعا باشید تا اخر شهریور جوری درس خوندین که شاید همشیه یک نباشید ولی توی هرجا ازمون بدین جزو 5-6تای اول باشید

پاسخ
سلام ببخشید من چرا نمی تونم جزوه روز شمار رو دانلود کنم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۷، ۱۱:۵۳ صبح)saharava نوشته است: سلام ببخشید من چرا نمی تونم جزوه روز شمار رو دانلود کنم؟
سلام،باید عضو ویژه باشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
salam. man taze mikham shuru konam. moshe rahnamaeim konin??? esteres daram. ta alan che chizaei bayad khunde mishode? begin ta khodamo beresunam behetun

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۱:۴۹ عصر)mariii نوشته است: salam. man taze mikham shuru konam. moshe rahnamaeim konin??? esteres daram. ta alan che chizaei bayad khunde mishode? begin ta khodamo beresunam behetun
سلام مهندس. به مهندس اسدی پیام داده شده که برای اعضایی که تازه میخوان مطالعه رو شروع کنند، یه جلسه توجیهی برگزار کنند. کمی صبور باشید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جلسه اول برای کنکور برنامه ریزی93،ساعت 12ظهر 20/خرداد/1392 reza2asadi 90 8,589 ۱۳۹۵-۱۲-۲۳، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: music87025
  جلسه چهارم کنکور برنامه ریزی-10 مهر92 reza2asadi 4 1,770 ۱۳۹۲-۷-۲۵، ۱۰:۳۹ عصر
آخرین ارسال: reza2asadi
  جلسه برای دوستان که ازمهر شروع میکنن reza2asadi 4 1,833 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۷:۰۱ عصر
آخرین ارسال: mahan
  پارالل جلسه اول-بیاین بگین بخندین حالشو ببرین reza2asadi 166 13,327 ۱۳۹۲-۵-۱۳، ۱۲:۰۳ عصر
آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان