امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون رایگان ارزیابی گرایش طراحی شهری 1392آغاز شد
سلام
تیم مدیریتی آزمون های آنلاین برای سنجش اطلاعات شما آزمون هایی را قبل از شروع آزمون های آنلاین سال 1393 به صورت رایگان برگزار میکند.
برای شرکت در آزمون های طراحی شهری به لینک زیر بروید.

http://iransketch.ir/t

روش دریافت شماره داوطلبی و رمز:

گرایش برنامه ریزی شهری:
برای دریافت شماره داوطلبی و رمز به صورت رایگان کافی است عدد 4 را به سامانه 30005683000000 ارسال کنید.

گرایش طراحی شهری:
برای دریافت شماره داوطلبی و رمز به صورت رایگان کافی است عدد 5 را به سامانه 30005683000000 ارسال کنید.

تیم مدیریتی آزمون های آنلاین ایران شهرساز
مهندسین اسفندی رتبه 1 کنکور سراسری 1391،مهندس خاکپور رتبه 3 کنکور سراسری 1392 ،مهندس سامینتا رتبه 6 کنکور1391،مهندس نوری رتبه 8 کنکور سراسری 1391،مهندس حقی رتبه 28 کنکورسراسری 1391،مهندسین shahryar ,mud,lofra,orkideh دانشجویان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام من نمیتونم وارد ازمون ها بشم شماره کاربری و پسورد میخواد و هرچه میزنم کاربری و پسورد وارد نمیشه من توی این ازمون ها ثبت نام کردم و شماره داوطلبی دارم نمیدونم چه کار کنم  چون امروز اخرین روز ازمونه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۳۱، ۰۲:۵۱ عصر)fi.sa نوشته است: سلام من نمیتونم وارد ازمون ها بشم شماره کاربری و پسورد میخواد و هرچه میزنم کاربری و پسورد وارد نمیشه من توی این ازمون ها ثبت نام کردم و شماره داوطلبی دارم نمیدونم چه کار کنم  چون امروز اخرین روز ازمونه؟
    سلام داوطلبینی که در این آزمون شرکت کرده اند نیازی به شرکت مجدد نیست و آزمون ارزیابی 1-2 مهر(24 ساعت تعویق) برای داوطلبینی است که در آزمون شرکت نکرده اند.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آزمون سوم ایران شهرساز(30 درصد دوم-18 آبان 1392)گرایش طراحی شهری شروع شد alireza 0 506 ۱۳۹۲-۸-۱۸، ۰۳:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آزمون دوم ایران شهرساز(30 درصد اول-29 مهر 1392)گرایش طراحی شهری شروع شد alireza 2 928 ۱۳۹۲-۷-۲۹، ۱۱:۴۳ صبح
      آزمون ارزیابی(آزمون اول) در حال برگزاری است alireza 4 993 ۱۳۹۲-۷-۹، ۰۹:۱۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان