امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این کار شدنی است؟تهیه جزوات...
سلام دوستان
سایت ایران شهرساز در نظر دارد جزواتی را توسط رتبه های برتر کنکور و علاقه مندان رشته برنامه ریزی و طراحی شهری آماده کند.
به نظر شما امکان پذیر است؟
اگر جواب خیر است دلیل خود را نیز ذکر کنید.
اگر جواب بله است لطفا:
دوستانی که میتوانند در این کار که با نام خودشان منتشر میشود سایت را همراهی کنند اعلام کنند و در کمتر از 10 روز آینده هر دست نوشته ای دارید به آدرس پستی که در پیام خصوصی اعلام میشود ارسال کنید تا در نهایت توسط همه دست نوشته ها اسکن و یک تیم متشکل از ارسال کننده ها جزوات را آماده کنند.

با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
خیر.... نه این که ایرانشهرساز نمی تونه.... ولی اگه یه کار خوب می خواین امکانش نیس....چون دست نوشته بچه ها که منسجم نیست... الانم تو بازار پر شده از خلاصه کتابا و جزوه های موسسه های مختلف... اگه هم بچه ها بخوان خودشون خلاصه کنن و مرتب کنن خلاصه ها رو که زمانبره...و کاره یکی دو روز نیس...کاره یه نفر دو نفرم نیس....به نظرم بهتره وقتمون رو بزاریم رو یه کار نو...:idea:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام منم با فاطی جان موافقم ولی شاید بشه جور دیگه ای این کاررو انجام داد.ببینید یک سری از کتابها ی مهم مثلا کتابهای مهندس توسلی کتابهای سبز شهرداری و ... به صورت فایل در دسترس همه هست و خودتون بهتر میدونین خوندن کتاب از روی مانیتور سخت و وقت گیر واسه همین میشه خلاصه ای که بچه ها ازین جور کتابها دارند رو گرداوری کنیم با توجه به اینکه مثلا کتابای توسلی شاید 30 درصر مطالب کتابش به درد کنکور بخوره و بیشتر هم عکس هستش.یه جزو کامل که با دقت تمام نکات رو در بر بگیره میتونه مفد باشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
منم با مهندس فروغ موافقم.کتابای مهم که چاپ هم نمیشه یا یه سری اطلاعات معماری که بچه های شهرسازی توش ضعیف ترند

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سیستم امتیاز دهی از امروز 10 آذر 1392 کار خود را شروع کرد alireza 0 1,071 ۱۳۹۲-۹-۹، ۰۸:۵۱ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان