امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخ برگزاری اولین جلسه کارگروه طراحی شهری 93
سلام و خسته نباشید
لطفا دوستان نظرشون رو برای تاریخ گردهمایی بیان کنند چه روز و چه ساعتی؟
تا سریعتر به نتیجه برسیم و کارگروه کار خودش رو شروع کنه.ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام وتشکر از شما
به تمام اعضا اطلاع رسانی شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۷، ۱۲:۲۲ عصر)forough.r نوشته است: سلام
بنظر من بعد از شب های قدر باشه خیلی خوبه
مثلا 5 شنبه
ترجبحا صبح

سلام و خسته نباشید
لطفا دوستان نظرشون رو برای تاریخ گردهمایی بیان کنند چه روز و چه ساعتی؟
تا سریعتر به نتیجه برسیم و کارگروه کار خودش رو شروع کنه.ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خوشبختانه من فعلا محدودیت زمانی ندارم ولی ترجیحا ساعت 12 تا 1 رو بیشتر موافقم .شبها هم میتونه باشه مثلا 11-12 شب که همه خونه هستن و کار خاصی ندارن...
نظرم در مورد فرآیند کار هم اینه که هر هفته ما جلسه اشته باشیم مثلا پایان هفته تا روند بچه ها در طول اون هفته بررسی شه و نقاط ضعفشون برای هفته بعد مشخص شه ... و یه جلسه نهایی به اسم جمع بندی پس از پایان 4 هفته داشته باشیم تا بدونیم بچه ها چه مباحثی رو بایستی در دو یا 3 هفته بعدش باید مرور کنن و به همین ترتیب...

پاسخ
منم موافقم با مهندس فروغ.خودم پنجشنبه 7 شب به بعد خونه نیستم.
پیشنهادم اینه روزتون رو هدر ندید و بخونید.البته یه کم اوضاع زندگی و ساعت خواب و خوراک تو ماه رمضون عوض شده هماهنگیش سخته ولی خوب شب واسه جلسه بهتره.حالا نظر دوستان هم مهمه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بنظر میرسد شب ها تایم 10 تا 12 مناسب است.
برای شروع کار لطفا بین روزهای 4شنبه 5شنبه و جمعه یک روز را مشخص کنید.بدیهی است که 5شنبه مهندس جوشقانی نیستند.بین دو روز دیگر بقیه مدیران و اعضا هم انتخاب نمایند تا سریعتر جلسه نخست برگزار شود

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام منم با مهندس فروغ موافقم پنجشنبه شب خیلی خوبه اینجوری اگر کسی هم سرکار میره میتونه از این جلسه استفاده کنه.اگر هر هفته هم باشه که به تبادل بچه ها منجبر بشه اما کوتاه که زیادم وقته بچه ها رو نگیره خیلی خوبه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام پنج شنبه از 9 به بعد خوبه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دوستان عزیز توی جلسات کارگروه روند خوندن کتابها اینکه فرصت زمانی هرکس به چه صورتیه و کلیت برنامه ریزی برای آزمون اشکالات بچه ها نحوه درس خوندنشون و خیلی نکات دیگه گفته میشه پس با توجه به این سریعا دوستان نظرشون رو بگن چون بعد از تعیین روز مشخص دیگه تغییری در برنامه داده نمیشه  و عقب می افتید
    ممنون از همه

پاسخ
    من با هر روزی که بقیه بگن موافقم اما ترجیحا پنجشنبه.شبم باشه که همه بتونن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
    Wink سوالات کنکور 93 لو رفت Brightness_mybb_import61176 258 17,006 ۱۳۹۲-۹-۲۴، ۰۸:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 0 1,105 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۹:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      برنامه ریزی شهری دانشگاه یزد rezvan87 43 6,079 ۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۹:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
      جلسه سوم کارگروه طراحی شهری 93.... forough.r_mybb_import61197 108 8,759 ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: mina91_mybb_import61338
      کنکوری های طراحی شهری و برنامه ریزی شهری URBAN 98_mybb_import61188 12 2,932 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۰۶:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
      تالار ویژه برای اعضای بسیارفعال>کارگروه برنامه ریزی Brightness_mybb_import61176 0 3,054 ۱۳۹۲-۳-۲۳، ۰۸:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان