امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه اول کارگروه اسکیس قدم به قدم طراحی شهری
(۱۳۹۲-۵-۲۵، ۰۷:۵۰ عصر)hamed نوشته است: این هفته رو مشغول مطالعه بودم و نرسیدم تمرین کنم.اینم خیلی با دقت کار نکردم.
تو چه فرمی باید فیگور کار کرد؟مثلا انتزاعی باشه یا با دقت,با جزئیات یا کلی,ریز یا درشت؟
در خصوص تمرین فونت هم بین 4 خط رو متوجه شدم منظور چه هست و حتما تا جمعه بعد تمرینات فونتو + فیگورها انجام میدم
با اجازه مهندس
یکی از چیزایی که توی کشیدن فیگور مهمه اینه که به مرور زمان فیگور مخصوص به خودتون رو پیدا کنید ، تیپ خاص خودتون. در .وقع هر چیزی رو که یاد میگیرین شخصی سازی کنید اینطوری به نظر مصححین بیشتر میاد کاراتون..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۲۵، ۰۹:۰۱ عصر)forough.r نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۲۵، ۰۷:۵۰ عصر)hamed نوشته است: این هفته رو مشغول مطالعه بودم و نرسیدم تمرین کنم.اینم خیلی با دقت کار نکردم.
تو چه فرمی باید فیگور کار کرد؟مثلا انتزاعی باشه یا با دقت,با جزئیات یا کلی,ریز یا درشت؟
در خصوص تمرین فونت هم بین 4 خط رو متوجه شدم منظور چه هست و حتما تا جمعه بعد تمرینات فونتو + فیگورها انجام میدم
با اجازه مهندس
یکی از چیزایی که توی کشیدن فیگور مهمه اینه که به مرور زمان فیگور مخصوص به خودتون رو پیدا کنید ، تیپ خاص خودتون. در .وقع هر چیزی رو که یاد میگیرین شخصی سازی کنید اینطوری به نظر مصححین بیشتر میاد کاراتون..
مهندس من که فعلا تو کشیدن خود فیگور هم مشکل دارم,کو تا فیگور مخصوص خودم
فکر کنم زیرش بنویسم حامد 3 ساله شبکه هایی که برا بچه ها کارتون میزارن پخشش کنن:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۲۵، ۰۹:۵۶ عصر)hamed نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۲۵، ۰۹:۰۱ عصر)forough.r نوشته است:
با اجازه مهندس
مهندس من که فعلا تو کشیدن خود فیگور هم مشکل دارم,کو تا فیگور مخصوص خودم
فکر کنم زیرش بنویسم حامد 3 ساله شبکه هایی که برا بچه ها کارتون میزارن  پخشش کنن:)
صلا عیب نداره ولی منظور مهندس این بود تو تمرین زیاد نخواهید فیگوراتون عین عین فلان کتاب باشه و تناسبات رو حفظ کنید ولی خط و خطوط از دور داد میزنه من خودم به کروکی زدن و اسکیس علاقه داشتم از قدیم یه اسکیس ببینم تقریبا می تونم بگم صدیقه یا سیحون و آرتور و وحدت..........حتی هم کلاسی هام هم از سبک ماریشون بی اسم میتونم بگم این نوع درخت کشیدن مال ایکسه این فیگور ماله....پس از ابتدا سعی کنید تقلید نکنید ولی نمونه زیاد ببینید و ایده بگیرید ولی بومی سازی کنید!!!!:)
آخرین ارسال های من :

تلاش و توکل بر خدا رمز موفقیت است.
پاسخ
فونت بین 4 خط اصولش طبق نمونه است در مورد حروف.اما با انحنا و تغییرات میتوانید فونت های متفاوت و مختص به خودتان ایجاد کنید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
بدرخواست اعضا و اهمیت موضوع آپ شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
با سپاس از راهنمایی های مهندس URBAN 98 که کارهارو کرکسیون کردند.بقیه کار بمونه برای بعد مرحله اول به نظرم بهتره که تمام تمرکز روی رتبه تک رقمی باشه

اگر خوشبختی را برای يک عمر می خواهيد.ياد بگيريد كاری را كه انجام می دهيد دوست داشته باشيد. استیو جابز
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کارگروه اسکیس طراحی شهری1393 URBAN 98_mybb_import61188 7 3,239 ۱۳۹۲-۷-۳، ۰۳:۳۸ عصر
آخرین ارسال: شهر ناپیدا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان