امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع اشکال روزانه - برنامه ریزی شهری
(۱۳۹۲-۵-۳۰، ۰۹:۲۲ صبح)mahan نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۳۰، ۱۲:۵۸ صبح)rezvan87 نوشته است: مهندس mahan پيشنهاد خوبیه
ولی انگار خبری از مشاوران و بچه ها نیست
فکر کنم همه رفتن مسافرت;)
شاید همه به نوعی منتظر نتایج ارشد هستن:huh:
البته کاشکی بچه های ماهم مثل طراحیها یه کم به پیشرفت کار و موفقیت بیشتر فکر میکردن نه اینکه همه میخوان رتبه های اول ودوم و...... بیارن و....بماند!!!!!
هرچند این از مدیر کارگروه برمیاد که بقیه رو تهییج کنه !
امیدوارم امسال اکثر بچه ها قبول بشن و اونایی هم که نشدن سال آینده جای دلخواهشون رو بیارن!!!!!!:D
چرا؟؟؟؟؟؟نه دقیقا چرا؟؟؟ماکه جلسه گذاشتیم و نیومدین
تاپیک زدیم و نظر ندادین
این رسمش نبود اینجوری بگین،دوست خوبم
وقتی کسی نبود ما بودیم،کسی شروع نکرد ما برنامه دادیم،منبع گفتیم،برین ببینین کجا کدوم لیست منابع مثل ما بود که سیرتاپیازه ماجرارو واستون بگه،تا سردزگم نباشین؟؟؟من خودم ی ماه خوندم تا یاد گرفتم چجوری باید خوند،همین اطلاعاتو چندصدهزار تومنی باید خرج کنی تا بهت بگن،دم دست بود این اطلاعات،فک میکنین...
درآخرهم بگم
مستمع صاحب سخن را سر ذوق آورد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
قصدم بیدار کردن خودمون بود نه طعنه زدن به دوستان عزیز!:D
از توجهتون ممنون!!!!:cool:
جناب مهندس اگه ناراحتتون کردم واقعا معذرت میخوام و لطفا ببخشید!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۳۱، ۰۳:۰۴ عصر)reza2asadi نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۳۰، ۰۹:۲۲ صبح)mahan نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۳۰، ۱۲:۵۸ صبح)rezvan87 نوشته است: مهندس mahan پيشنهاد خوبیه
ولی انگار خبری از مشاوران و بچه ها نیست
فکر کنم همه رفتن مسافرت;)
شاید همه به نوعی منتظر نتایج ارشد هستن:huh:
البته کاشکی بچه های ماهم مثل طراحیها یه کم به پیشرفت کار و موفقیت بیشتر فکر میکردن نه اینکه همه میخوان رتبه های اول ودوم و...... بیارن و....بماند!!!!!
امیدوارم امسال اکثر بچه ها قبول بشن و اونایی هم که نشدن سال آینده جای دلخواهشون رو بیارن!!!!!!:D
چرا؟؟؟؟؟؟نه دقیقا چرا؟؟؟ماکه جلسه گذاشتیم و نیومدین
تاپیک زدیم و نظر ندادین
این رسمش نبود اینجوری بگین،دوست خوبم
وقتی کسی نبود ما بودیم،کسی شروع نکرد ما برنامه دادیم،منبع گفتیم،برین ببینین کجا کدوم لیست منابع مثل ما بود که سیرتاپیازه ماجرارو واستون بگه،تا سردزگم نباشین؟؟؟من خودم ی ماه خوندم تا یاد گرفتم چجوری باید خوند،همین اطلاعاتو چندصدهزار تومنی باید خرج کنی تا بهت بگن،دم دست بود این اطلاعات،فک میکنین...
درآخرهم بگم
مستمع صاحب سخن را سر ذوق آورد
مدیران کارگروه ها،چه برنامه ریزی و چه طراحی،همه واقعاً خوب عمل کردن و جا داره از ایشان تشکر کنیم.
بحث اینکه بچه ها کم شرکت می کنند تو جلسات و توی سایت کم حضور دارن،یه دلیلش شاید این باشه که خب هنوز  همه شروع به خوندن نکردند . ان شاءا... که از مهر به بعد شاهد فعالیت بیشتر اعضای کارگروه ها باشیم و بچه ها بتونن اون فضای رقابتی رو تو سایت و بین خودشون ایجاد کنند تا هم برای بقیه داوطلبان ایجاد انگیزه کنند و هم به همدیگه برای ادامه ی این مسیر کمک کنند. به امید موفقیت همه داوطلبان عزیز...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۳۱، ۰۶:۰۵ عصر)mahan نوشته است: قصدم بیدار کردن خودمون بود نه طعنه زدن به دوستان عزیز!:D
از توجهتون ممنون!!!!:cool:
جناب مهندس اگه ناراحتتون کردم واقعا معذرت میخوام و لطفا ببخشید!!!!
خواهش میکنم،امیدوارم موفق باشین:)

پاسخ
جناب مهندس !
درصدها و ارقام که عموما از تاریخ گذشته ان و توی اکثر کتابها مخصوصا کتاب مشهدیزاده هست نیازی به یادگیری یا حفظ اونها هست؟
البته یه سری اعداد زیادی هم توی کتاب تاریخ شکل شهر قرار داره!!!!؟
راهنمایی...........................!!!؟؟؟؟؟؟

پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۲، ۰۶:۵۶ عصر)mahan نوشته است: جناب مهندس !
درصدها و ارقام که عموما از تاریخ گذشته ان و توی اکثر کتابها مخصوصا کتاب مشهدیزاده هست نیازی به یادگیری یا حفظ اونها هست؟
البته یه سری اعداد زیادی هم توی کتاب تاریخ شکل شهر قرار داره!!!!؟
راهنمایی...........................!!!؟؟؟؟؟؟
درمورده کتاب تاریخ قبلا توضیح دادم،
درمورده مشهدی زاده و کتاب های دیگه،خیلی خیلی مهما رو بله،مثلا سال تصویب قانون های مهم رو حتما بلد باشین،یا درصدهایی مثل شهرنشینی،روستاییان،یا درصد جمعیت کل کشور که تو تهران هست،ولی ریز درصد تمام شهرها و تمام موارد رو نیازی نیست

پاسخ
خوب نتایج هم که اومد!!!
از دوستانی که قبول نشدن و اونایی که تازه میخوان شروع کنن درخواست میکنم کارمون رو جدی و با تلاش بیشتر تو کارگروه ادامه بدیم!
به امید اینکه خوشحالی الان دوستای خودمون سال دیگه نصیبمون بشه!!!!!:):D
یا حق!!!!

پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۵، ۰۶:۴۳ عصر)mahan نوشته است: خوب نتایج هم که اومد!!!
از دوستانی که قبول نشدن و اونایی که تازه میخوان شروع کنن درخواست میکنم کارمون رو جدی و با تلاش بیشتر تو کارگروه ادامه بدیم!
به امید اینکه خوشحالی الان دوستای خودمون ساتل دیگه نصیبمون بشه!!!!!:):D
یا حق!!!!
are khodaei man hastam vase jedi shuru kardan... ya haq

آخرین ارسال های من :
پاسخ
جناب مهندس!میخواستم بدونم تعریفهای تک خطی و برخی اوقات دو خطی وحتی میتونم بگم تا حدود زیادی گیج کننده واقعا اونقدر مهم هستن که واسه حفظ کردنشون وقت گذاشت؟:huh:

پاسخ
manam shoro mikonam vase emsa.......................................ya hagh

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      1-چجوری درس خوندن برای کنکور(مربوط به جلسه اول برنامه ریزی-20/خرداد/92) reza2asadi 1 1,659 ۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۴:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: HAMED_mybb_import61208

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان