امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع اشکال روزانه - برنامه ریزی شهری
خدا از سر تقصیرات  اونایی که ترجمه بلد نیستند و ترجمه کردند نگذره بعد حالا از سر تقصیرات اینا که گذشت اون دسته از نویسندگانی که تابلو ترجمه کردند معلوم نیست از کجا و کتاب نوشتند و معلوم نیست با خودشون چند چندند دارند میاند یا دارند میرند ازینا دیگه فکر نکنم خود خدا هم بگذره آخه نمیگند بابا شاید یکی بیرون قضیه باشه ...حالا شما که رشتتون شهرسازی بوده و داخل قضیه بودید نمیدونید چی میگم......من مییییییییییدونم دیگه کاره من تمومه....بهتون برنخوره خواهشا ً اصن حوصله ندارم یه سری بیاند بگند همه نویسنده های شهرسازی کاربلدند .:cool::sleepy:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
جلسه کارگروه برنامه ریزی شهری بیشتر از یک ماه هست تشکیل نشده 
برنامه کاری مهر و منابع مطالعاتی هم اصلا مشخص نیست
 چه جوریاست هیچ کس نمی خونه برای کنکور امسال خیلی سایت سوت و کوره :huh:
از مدیران آقایان عطایی و اسدی و سایر عزیزان خواهش دارم بچه های کنکوری امسال تنها نگذارند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۷-۱۰، ۱۲:۲۳ عصر)saeedm نوشته است: جلسه کارگروه برنامه ریزی شهری بیشتر از یک ماه هست تشکیل نشده 
 چه جوریاست هیچ کس نمی خونه برای کنکور امسال خیلی سایت سوت و کوره :huh:
از مدیران آقایان عطایی و اسدی و سایر عزیزان خواهش دارم بچه های کنکوری امسال تنها نگذارند
سلام مهندس...این که نقش مدیران در سوت و کور بودن سایت تعیین کننده است حرفی نیس ولی قبول کنید بچه هام کم کاری می کنن... الان سوالاتی که پرسیدین مهندس اسدی و عطایی پاسخ دادن... به نظرم حضور پررنگ شما می تونه مدیران رو ترغیب به حضور بیشتر در سایت کنه;)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با صحبتی که با آقای اسدی شد قرار شد ایشون در اسرع وقت رسیدگی کنن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
مرسی از اقای عطایی 
لینک جلسه 
http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=766

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۷-۱۰، ۱۲:۲۳ عصر)saeedm نوشته است: جلسه کارگروه برنامه ریزی شهری بیشتر از یک ماه هست تشکیل نشده
چه جوریاست هیچ کس نمی خونه برای کنکور امسال خیلی سایت سوت و کوره :huh:
نههههههههههههههههههههه داریم میخونیم که نمیایم ..........:cool:دوستان محترم شاهدن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من متاسفانه عقب افتادم!مهندس به نظرتون هنوزم میتونم به قبولی با یه رتبه قابل قبول امیدوار باشم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale chera ke na

omidetuno aslan az dast nadid

پاسخ
سال مهندس عطایی
منم خیلی بد پیش میرم سرکارم که هستم بد هم میارم ...
یک سوال داشتم از حضورتون.... تعریض معابر در انگلیس از سال 1848 بود ؟؟ بعد بهداشت عمومی قانونش 1875 تصویب شد؟بعد من یه چیزی فهمیدم اینکه هیچ کدوم از کتابایی که دارم به درد نمیخوره اعصابم خورده به یکی پیام دادم اما نوشت برام که غم و غصه هاتو واسه من ننویس....خلاصه قصدم مزاحمت ایجاد کردن  واسه مشاورای محترم نبوده چون نمیخواستم به بقیه داوطلبا انرژی منفی بدم اون  خطاراکردم و توی پیام خصوصی پیام دادم....
خلاصه بگذریم مهندس عطایی کتابام همه الکیه چیکارکنم... کتاب برنامه ریزی اراضی زیاری و کتابای مهدی زاده رو گیر نمیارم امارو زبان و نمیدونم چجوری شروع کنم؟

پاسخ
(۱۳۹۲-۷-۱۸، ۰۹:۴۰ صبح)khansa نوشته است: سال مهندس عطایی
منم خیلی بد پیش میرم سرکارم که هستم بد هم میارم ...
یک سوال داشتم از حضورتون.... تعریض معابر در انگلیس از سال 1848 بود ؟؟ بعد بهداشت عمومی قانونش 1875 تصویب شد؟بعد من یه چیزی فهمیدم اینکه هیچ کدوم از کتابایی که دارم به درد نمیخوره اعصابم خورده به یکی پیام دادم اما نوشت برام که غم و غصه هاتو واسه من ننویس....خلاصه قصدم مزاحمت ایجاد کردن  واسه مشاورای محترم نبوده چون نمیخواستم به بقیه داوطلبا انرژی منفی بدم اون  خطاراکردم و توی پیام خصوصی پیام دادم....
خلاصه بگذریم مهندس عطایی کتابام همه الکیه چیکارکنم... کتاب برنامه ریزی اراضی زیاری و کتابای مهدی زاده رو گیر نمیارم امارو زبان و نمیدونم چجوری شروع کنم؟

درود
اولا راستشو بگم این تاریخایی که شما فرمودید من یادم نیست

ثانیا: اصلا نمیخواد اینجوری سال و قوانینو این جور چیزارو بخونید چون فایده نداره(هم یادتون میره و هم نیاز به خوندن نیست)

ثالثا منابعتونو برام به صورت خصوصی پیام بدید تا ببینم چجوریاس و بعد بهتون بگم چکار کنید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  1-چجوری درس خوندن برای کنکور(مربوط به جلسه اول برنامه ریزی-20/خرداد/92) reza2asadi 1 1,659 ۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۴:۴۲ عصر
آخرین ارسال: HAMED_mybb_import61208

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان