امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع اشکال روزانه - برنامه ریزی شهری
این سوال فک کنم جوابش گزینه 3 و ربطی به مدل حمل و نقل نداره فک کنم
(۱۳۹۲-۷-۱۹، ۰۹:۴۵ صبح)saeedm نوشته است: فکر میکنم یکی دوتا سوال از مدل های مربوط به حمل و نقل شهری هرسال  بدهند مثل این سوال کنکور 92

139-از کدام روش بیش از سایر روشها برای توصیف و تشریح ظرفیت های تقاطع و بزرگراه ها(درشرایط فعلی و اتی) استفاده میشود؟
1)نرخ تولید سفر
2)طراحی هندسی خیابان ها
3)تعیین ساعات اوج ترافیک
4)روش موسوم به سطح خدمات los

منبع این سوال کدوم کتاب هست؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    تو پاسخنامه سنجش 4 ولی به نظره من 3.........کسی نظری نداره؟

پاسخ
    mishe soalaye modele parsalo ba manabeo tozihat bezarin?

پاسخ
    سلام.ببخشید من دو تا سوال داشتم.
    اول اینکه منابع برای خوندن زبان تخصصی چیه؟
    دوم اینکه منابع زبان تخصصی برای برنامه ریزی با طراحی شهری فرق داره؟ چون من میخواستم کتاب زبان تخصصی عصر کنکاشو بگیرم،دیدم روش نوشته بود زبان تخصصی طراحی شهری ولی من برای برنامه ریزی میخونم.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۷-۲۲، ۰۱:۲۰ عصر)g.h نوشته است: mishe soalaye modele parsalo ba manabeo tozihat bezarin?
      سوالات پارسال رو گذاشتن تو سایت میتونید از مدیر سایت بپرسید و استفاده کنید!!!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۷:۴۲ عصر)Mehran نوشته است: سلام.ببخشید من دو تا سوال داشتم.
      اول اینکه منابع برای خوندن زبان تخصصی چیه؟
      دوم اینکه منابع زبان تخصصی برای برنامه ریزی با طراحی شهری فرق داره؟ چون من میخواستم کتاب زبان تخصصی عصر کنکاشو بگیرم،دیدم روش نوشته بود زبان تخصصی طراحی شهری ولی من برای برنامه ریزی میخونم.
      سلام. با اجازه از مدیران برنامه ریزی :sleepy:
      بله این درس مشترکه حتی امسال بیش از نیمی از سوالات زبان رشته طراحی و برنامه ریزی مشترک بود... 504 . تافل و کتاب فرهادیو میتونید مطالعه کنید. عصر کنکاشم خیلی خوبه... برای تقویت ریدینگتون سوالات سالهای قبل طراحیم بخونین
      در قسمت منابع هم طراحی هم برنامهریزی منابع زبان هست میتونید ببینید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      مبتکر  شهرکهای اقماری کدومیک از طراحان روبرو هست؟(البته اسم هر دوتاشون هم تو کتابا بصورت متفاوت ذکر شده)1-ابنرزهاوارد 2-ریموند آنوین

پاسخ
      (۱۳۹۲-۸-۲، ۱۰:۲۰ صبح)mahan نوشته است: مبتکر  شهرکهای اقماری کدومیک از طراحان روبرو هست؟(البته اسم هر دوتاشون هم تو کتابا بصورت متفاوت ذکر شده)1-ابنرزهاوارد 2-ریموند آنوین
      آنوین

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      شهرک اقماری مال هاوارده........

پاسخ
      نه شهرک اقماری مربوط به آنوین میشه...

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        1-چجوری درس خوندن برای کنکور(مربوط به جلسه اول برنامه ریزی-20/خرداد/92) reza2asadi 1 1,659 ۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۴:۴۲ عصر
      آخرین ارسال: HAMED_mybb_import61208

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان