امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع اشکال روزانه
میشه منابع درجه یک رو بگین په چیزایی هستن؟و یه سوال من از کتاب مراکز شهری سرزنده بدم میاد و دوست ندارم بخونم..واقعا لازمه بخونمش؟؟:(

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۵-۱۱، ۰۹:۲۴ عصر)برکه نوشته است: میشه منابع درجه یک رو بگین په چیزایی هستن؟و یه سوال من از کتاب مراکز شهری سرزنده بدم میاد و دوست ندارم بخونم..واقعا لازمه بخونمش؟؟:(
    لیست کتب درجه 1

http://iransketch.ir/shahrsazi/forumdisplay.php?fid=132

ببینید این کتاب چون دسته بندی زیاد داره و خیلیم توضیح داره داخلش آدم یخورده دچار سردرگمی میشه.ولی چون مترجمش دکتر بهزادفر حتماااااااا باید خونده بشه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۵-۱۱، ۰۹:۲۷ عصر)forough.r نوشته است:
    (۱۳۹۲-۵-۱۱، ۰۹:۲۴ عصر)برکه نوشته است: میشه منابع درجه یک رو بگین په چیزایی هستن؟و یه سوال من از کتاب مراکز شهری سرزنده بدم میاد و دوست ندارم بخونم..واقعا لازمه بخونمش؟؟:(
    لیست کتب درجه 1

http://iransketch.ir/shahrsazi/forumdisplay.php?fid=132

ببینید این کتاب چون دسته بندی زیاد داره و خیلیم توضیح داره داخلش آدم یخورده دچار سردرگمی میشه.ولی چون مترجمش دکتر بهزادفر حتماااااااا باید خونده بشه
    این لیست کتابایی که بچه ها معرفی کردن همشون اوکی شده؟؟ یا فقط اظهار نظر بچه هاست؟؟

پاسخ
    سال گذشته 4 سوال و سال قبل آن 2 سوال از این کتاب اومده. حتما مرکز شهری سرزنده را بخوانید.
    لیست هم کتب مهم هستند که قبلا هم این کتب توسط رتبه های یک رقمی در سایت مرجع ایرانشهرساز آپلود شده که همین کتب بودند(چک شده)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    up...

پاسخ
    بچه ها مراکز سرزنده رو تفریحی بخونید .مهمه ولی حفظی نیست و کلی صفحاتش عکسه و قول میدم مطالبش یه جورایی به ذهن می مونه مثه پارکینگ در مراکز خرید اولویت داره یا حمل و نقل عمومی....و ارزش خوندن واسه آینده هم داره
    آخرین ارسال های من :

تلاش و توکل بر خدا رمز موفقیت است.
    پاسخ
    سلام دوستان
    من تازه اینجا رو یکی از دوستان بهم پیشنهاد داد
    من لیسانسم معماری بوده و میخوام طراحی شرکت کنم.هم علاقشو به شدت دارم هم فک کنم کم استعداد نباشم تو این زمینه.لیست کتابارم دارم و دارم یکی یکی تهیشون میکنم ...فقط از اونجایی که خیلی با مطالب آشنا نیستم نمیدونم چه جوری برنامه ریزی کنم..از کدوم شروع کنم ...کدومارو باهم بخونم..کلن اگه تو این زمینه راهنماییم کنین ممنون میشم...اگرم تو تاپیک بی ربطی این سوالمو گذاشتم معذریت میخوام..گفتم تازه واردم:-)

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۳:۰۷ عصر)مستانه.ع نوشته است: سلام دوستان
      من تازه اینجا رو یکی از دوستان بهم پیشنهاد داد
      من لیسانسم معماری بوده و میخوام طراحی شرکت کنم.هم علاقشو به شدت دارم هم فک کنم کم استعداد نباشم تو این زمینه.لیست کتابارم دارم و دارم یکی یکی تهیشون میکنم ...فقط از اونجایی که خیلی با مطالب آشنا نیستم نمیدونم چه جوری برنامه ریزی کنم..از کدوم شروع کنم ...کدومارو باهم بخونم..کلن اگه تو این زمینه راهنماییم کنین ممنون میشم...اگرم تو تاپیک بی ربطی این سوالمو گذاشتم معذریت میخوام..گفتم تازه واردم:-)
      سلام مهندس ایشالا که قبول میشین امسال حتما
      شما منابع رو آماده کنید تو قسمت کارگزوه طراحی شهری نحوه خوندن و برنامه ریزی واسه زبان و سایر دروس مشخص شده.... با جلسات کارگزوه همراه باشین و هر سوالی که دارین بپرسین سریعا ج داده میشه

پاسخ
      سلام ، ببخشید میشه من رو راهنمایی کنید که میشه بدون اینکه موسسه ای ثبت نام کرد ، فقط ازطریق خوندن کتاب نتیجه خوبی گرفت {رتبه خوبی رو در مرحله اول کسب کرد}

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        بله چرا نشه

خیلی از دوستان هستن بدون اینکه کلاس رفته باشن رتبه تک رقمی آوردن

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان