امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه اول کارگروه طراحی شهری 93
(۱۳۹۲-۵-۱۱، ۰۹:۱۳ عصر)hamed66 نوشته است: حامد,کل وقتم آزاده,سر کار نمیرم,برای آزمون ثبت نام کردم,اما برنامه ای که دارم یک مقداری با برنامه تنظیم شده برای آزمون تفاوت داره.
برای رتبه تک رقمی شدن خواندن منابعی که معرفی شده و دیگه تقریبا میشه گفت مشخص هستن کفایت میکنه؟
من به شما قوووول میدم اگه همین منابعی که معرفی شده رو بخونین و الته زبان رو هم خیلی خوب کار کنین رتبه بسیااااار خوبی کسب میکنین
عیبی نداره اگه برنامتون کمی با برنامه آزمونها تفاوت داشته باشه، حتی اگه یه مبحث رو موقع آزمون نخونده باشین اگه مطالب مشابه رو خونده باشین میتونین پاسخ بدین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۱۱، ۰۹:۱۲ عصر)forough.r نوشته است: لا توجه به اینکه شما سال دوم هستین یه مقدار تجربه دارین برای شروع دوباره .منابع مهم توی سایت قرار گرفته و همینطور برنامه مطالعاتی که با توجه به آزمون 28 مرداد هستش....توی روند درس خوندن مشکلی ندارین؟مباحث و زبان رو راحت میخونین؟
میشه لینک این چیزایی که گفتین بزارین؟خیلی تاپیکا زیاده ادم قاطی می کنه.

زبان رو نه زیاد از نظر وکب مشکل ندارم فقط موقع زدن پسیج تو کنکور هول می شم و هنگ می کنم انگار یه متن آلمانی جلوم گذاشتنو هیچی نمی فهمم

مباحث رو هم همیشه درصدم پایینه .پارسال فقط تونستم 40 درصد بزنم:(..برای این درس خیلی استرس دارم فکر میکنم هرچی براش بخونم بازم کمه:(

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ببخشید دوستان درباره چ امتحانی در28م اشاره دارن؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۵-۱۱، ۰۹:۱۶ عصر)URBAN 98 نوشته است: یک نظر سنجی داشته باشیم
      بنظر شما مناسب است که در سایت یک برنامه مطالعاتی منعطف اما گروهی با اولویت بندی را برای مدت محدود فرضا دو هفته در نظر داشته باشیم که از کتب مهم شروع کنیم؟
      یا هر کس طبق کتب مهم خودش این برنامه را داشته باشد و فقط در کارگروه بحث شود پیرامون مشکلات مقطعی؟
      مهندس من با اینکه یه برنامه ریزی منعطف صورت بگیره و بچه ها باهم درس بخونن به شدت موافقم چون اینجوری چند نفر باهم دارن اون کتاب رو میخونن هم حس رقابت بوجود میاد هم اینکه بچه ها سوالاتشون رو اخر هفته میپرسن و حتی میتونن به هم کمک کنن...باز بستگی به بچه ها داره

پاسخ
      بنظر شما مناسب است که در سایت یک برنامه مطالعاتی منعطف اما گروهی با اولویت بندی را برای مدت محدود فرضا دو هفته در نظر داشته باشیم که از کتب مهم شروع کنیم؟
      یا هر کس طبق کتب مهم خودش این برنامه را داشته باشد و فقط در کارگروه بحث شود پیرامون مشکلات مقطعی؟
      من با پیشنهاد دومی موافق ترم..

پاسخ
      (۱۳۹۲-۵-۱۱، ۰۹:۱۷ عصر)برکه نوشته است:
      (۱۳۹۲-۵-۱۱، ۰۹:۱۲ عصر)forough.r نوشته است: لا توجه به اینکه شما سال دوم هستین یه مقدار تجربه دارین برای شروع دوباره .منابع مهم توی سایت قرار گرفته و همینطور برنامه مطالعاتی که با توجه به آزمون 28 مرداد هستش....توی روند درس خوندن مشکلی ندارین؟مباحث و زبان رو راحت میخونین؟
      میشه لینک این چیزایی که گفتین بزارین؟خیلی تاپیکا زیاده ادم قاطی می کنه.

زبان رو نه زیاد از نظر وکب مشکل ندارم فقط موقع زدن پسیج تو کنکور هول می شم و هنگ می کنم انگار یه متن آلمانی جلوم گذاشتنو هیچی نمی فهمم

مباحث رو هم همیشه درصدم پایینه .پارسال فقط تونستم 40 درصد بزنم:(..برای این درس خیلی استرس دارم فکر میکنم هرچی براش بخونم بازم کمه:(
      برای درس زبان نباید لغت رو به صورت جداگانه خوند .حتما سعی کنید متن زیاد ترجمه کنید تا قابلیتتون بالا بره .حتما کتاب حسین فرهادیو مطالعه کنید سرشار از لغتهای تخصصی و ریدینگهای قوی هستش
      برای درس مباحث:این درس رو هرچی بیشتر بخونید بیشتر میتونید جواب بدین.کتاب مقررات شهرسازی و معماریو حتما با دقت مطالعه کنید.همینطور خلاصه مباحث جنگجو رو بتون پیشنهاد میکنم واقعا جامع هستش

پاسخ
      (۱۳۹۲-۵-۱۱، ۰۹:۱۸ عصر)adibnia نوشته است: ببخشید دوستان درباره چ امتحانی در28م اشاره دارن؟
      سایت ایرانشهرساز برای اولین بار در فضای مجازی و با سابقه 3 سال در برگزاری آزمون های آنلاین مشابه کنکور مرحله اول که طراحان رتبه 1 و رتبه های یک رقمی و برتر کنکور سراسری هستند برای برگزاری این آزمون ها برای سال 93 هم برنامه ریزی کرده که با هزینه اندک آزمون ها برگزار میشود با جامعه آماری بالا و برنامه مطالعاتی ماقبل آزمون داده میشود.و اولین آزمون 28 مرداد است

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      بنظر شما مناسب است که در سایت یک برنامه مطالعاتی منعطف اما گروهی با اولویت بندی را برای مدت محدود فرضا دو هفته در نظر داشته باشیم که از کتب مهم شروع کنیم؟

به نظرم یک برنامه خاص برای همه خیلی نمیتونه جواب بده چون شرایط همه یک جور نیست.یک نفر ممکنه کل وقتش آزاد باشه ولی یک دوست دیگه نه!به نظرم دوستانی که تمایل دارن یک برنامه کلی و همگانی بهشون داده بشه و دوستانی که یک برنامه برای خودشون دارن بهشون در نحوه خواندن هر منبع کمک بشه (در قالب پرسش و پاسخ از مدیران محترم)

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      کتابای امتحان اول مشخص شده؟

پاسخ
      (۱۳۹۲-۵-۱۱، ۰۹:۲۸ عصر)adibnia نوشته است: کتابای امتحان اول مشخص شده؟
      http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=666

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        جلسه ششم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 3 1,419 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۱:۱۷ صبح
      آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
        جلسه پنجم کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 59 7,682 ۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۸:۴۲ صبح
      آخرین ارسال: saminta_mybb_import61252
        عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه طراحی شهری مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 38 6,247 ۱۳۹۲-۶-۳۰، ۰۷:۴۲ صبح
      آخرین ارسال: tahura1580
        جلسه چهارم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 94 9,048 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۲:۲۵ عصر
        تاپیک ویژه رتبه 6 طراحی شهری-برای مشاوره و آزمون کنکور 1393 alireza 5 2,416 ۱۳۹۲-۶-۲۵، ۰۵:۲۷ عصر
        جلسه سوم کارگروه طراحی شهری forough.r_mybb_import61197 5 2,022 ۱۳۹۲-۶-۸، ۰۳:۱۷ عصر
        جلسه دوم کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 41 6,392 ۱۳۹۲-۵-۲۲، ۰۹:۴۸ عصر
        تاریخ برگزاری دومین جلسه کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,254 ۱۳۹۲-۵-۲۱، ۰۹:۴۱ عصر
      آخرین ارسال: adibnia
        معرفی مدیر جدید کارگروه مرحله اول طراحی شهری alireza 7 2,585 ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۹:۵۴ صبح
      آخرین ارسال: URBAN 98_mybb_import61188
        برنامه ویژه ایران شهرساز برای کنکور93همراه با رتبه های 1 گرایش طراحی شهری alireza 2 1,557 ۱۳۹۲-۴-۱، ۰۹:۴۱ عصر
      آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان