امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه اول کارگروه طراحی شهری 93
سلام دوستان
امروز 11 مرداد93 کارمون رو شروع میکنیم بسم الله ...
1-دوستان طراحی معرفی کنن خودشونو و بگن تایم زمانیشون به چه صورتی هست؟؟؟( دانشجو هستن؟سرکار میرن؟وقتشون آزاده یا ...؟؟؟)
2- برنامه ریزی رو به دوشیوه واستون توی سایت قرار میدیم چه کسانی که با آزمونها پیش میرن چه کسایی که تو آزمونها شرکت نکردن(پیشنهاد میکنم حتما شرکت کنید)
3-واسه خوندن زبان حتما به شیوه ای که گفته شده تو سایت عمل کنید
4.هرکس سوالی داره بپرسه..........

آخرین ارسال های من :
پاسخ
جلسه شروع شده ؟؟؟؟؟؟؟؟یا بریم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    جلسه راس ساعت 10 شروع میشه دوست عزیز

اعضای کارگروه لطفا شروع کنند....

پاسخ
    من زهرا هستم.وقتم ازاده .دیگه چی بگیم؟

پاسخ
    سلام،من کارشناسی معماری خوندم...توزمانی که تو تابستون داشتم کتاب محیط های پاسخده وکلانشهر تهران وسکونتگاههای خودروی رو خوندم،بنظرتون چطوره؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۵-۱۱، ۰۹:۰۹ عصر)برکه نوشته است: من زهرا هستم.وقتم ازاده .دیگه چی خیلی خوبه.لا توجه به اینکه شما سال دوم هستین یه مقدار تجربه دارین برای شروع دوباره .منابع مهم توی سایت قرار گرفته و همینطور برنامه مطالعاتی که با توجه به آزمون 28 مرداد هستش....توی روند درس خوندن مشکلی ندارین؟مباحث و زبان رو راحت میخونین؟

پاسخ
      حامد,کل وقتم آزاده,سر کار نمیرم,برای آزمون ثبت نام کردم,اما برنامه ای که دارم یک مقداری با برنامه تنظیم شده برای آزمون تفاوت داره.
      برای رتبه تک رقمی شدن خواندن منابعی که معرفی شده و دیگه تقریبا میشه گفت مشخص هستن کفایت میکنه؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۵-۱۱، ۰۹:۱۱ عصر)adibnia نوشته است: سلام،من کارشناسی معماری خوندم...توزمانی که تو تابستون داشتم کتاب محیط های پاسخده وکلانشهر تهران وسکونتگاههای خودروی رو خوندم،بنظرتون چطوره؟
      خیلی خوب.حتی اگه دوستان از این هفته هم شروع کنن خیلی خوبه ولی دیگه نباید از برنامه هفتگیتون عقب بیفتید
      ترجیحا توی برنامه ای که واسه هفتتون قرار میدین سعی کنید 2-3 تا کتاب مختلف رو باهم بخونین تا تنوع ایجاد بشه به انضمام زبان که باید هرروز خونده بشه

پاسخ
      من سال اولیه که شرکت میکنم،بهتر بگم هنوز دانشجو هستم!

پاسخ
      یک نظر سنجی داشته باشیم
      بنظر شما مناسب است که در سایت یک برنامه مطالعاتی منعطف اما گروهی با اولویت بندی را برای مدت محدود فرضا دو هفته در نظر داشته باشیم که از کتب مهم شروع کنیم؟
      یا هر کس طبق کتب مهم خودش این برنامه را داشته باشد و فقط در کارگروه بحث شود پیرامون مشکلات مقطعی؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        جلسه ششم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 3 1,421 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۱:۱۷ صبح
      آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
        جلسه پنجم کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 59 7,685 ۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۸:۴۲ صبح
      آخرین ارسال: saminta_mybb_import61252
        عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه طراحی شهری مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 38 6,249 ۱۳۹۲-۶-۳۰، ۰۷:۴۲ صبح
      آخرین ارسال: tahura1580
        جلسه چهارم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 94 9,057 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۲:۲۵ عصر
        تاپیک ویژه رتبه 6 طراحی شهری-برای مشاوره و آزمون کنکور 1393 alireza 5 2,418 ۱۳۹۲-۶-۲۵، ۰۵:۲۷ عصر
        جلسه سوم کارگروه طراحی شهری forough.r_mybb_import61197 5 2,027 ۱۳۹۲-۶-۸، ۰۳:۱۷ عصر
        جلسه دوم کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 41 6,397 ۱۳۹۲-۵-۲۲، ۰۹:۴۸ عصر
        تاریخ برگزاری دومین جلسه کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,255 ۱۳۹۲-۵-۲۱، ۰۹:۴۱ عصر
      آخرین ارسال: adibnia
        معرفی مدیر جدید کارگروه مرحله اول طراحی شهری alireza 7 2,586 ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۹:۵۴ صبح
      آخرین ارسال: URBAN 98_mybb_import61188
        برنامه ویژه ایران شهرساز برای کنکور93همراه با رتبه های 1 گرایش طراحی شهری alireza 2 1,557 ۱۳۹۲-۴-۱، ۰۹:۴۱ عصر
      آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان