امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات خانه شهرسازان 91
سلام.بچه ها به مرور آزمونهای خانه شهرسازان چه مال پارسال چه سالهای قبلشو  اونایی رو که دارم واستون تو این تاپیک میذارم.بقیه دوستان هم اگه ازین قبیل سوالات دارن تو این تاپیک بذارن تا مجموعه ای از تستهارو داشته باشیم.ممنون

نکته :هفته ای 2 تا از سوالات زبا ن آزمون رو جواب بدین که میشه 6 تا ریدینگ در مجموع.معنی لغاتی که بلد نیسیتین رو حتما یاد بگیرین از روی گزینه های پاسخنامه.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   Attachments_2013128.zip (اندازه: 939.54 KB / تعداد دفعات دریافت: 206)
.zip   Attachments_2012_12_11.zip (اندازه: 730.66 KB / تعداد دفعات دریافت: 180)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sardarekord ، mina91 ، nur ، atelieahjam
دوستان reading خانه شهرسازان91 خوبه و شبیه کنکوره ولی 90 واسه تمرین چون که تکراری متون 504 هست
آخرین ارسال های من :

تلاش و توکل بر خدا رمز موفقیت است.
پاسخ
من خودم آزمون ثبت نام نکردم ولی همین آزمون ها رو تو سایت و دوستان گرفتم و چ.ن با برنامه بودجه بندی خانه ش میخوندم جمعه هماهنگ با تاریخ آزمون با همون شبیه سازی کنکور میدادم.از آزمون گرفتن از خودتون غافل نشید.تو زمان تست بزنید و با نمره منفی

پاسخ
up...

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   Attachments_2012_11_27.zip (اندازه: 862.75 KB / تعداد دفعات دریافت: 129)
.rar   azmone 2.rar (اندازه: 496.63 KB / تعداد دفعات دریافت: 122)

پاسخ
 سپاس شده توسط sardarekord ، mina91 ، kasrak ، nur ، atelieahjam
ممنون از لطفتون بابت سوال ها

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دعا کنید من هم امسال با رتبه خوب قبول بشم.ممنوووووووووووووووووووووووون

پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۷، ۰۴:۲۱ عصر)neda dashtaki نوشته است: دعا کنید من هم امسال با رتبه خوب قبول بشم.ممنوووووووووووووووووووووووون
    ایشالا موفق باشی مهندس :)

پاسخ
    سلام دوستان,سوالی داشتم: تو هر مبحث کنکور منابع مختلفی هست...تو آزمون ها هم مثلن تو مبحث تاریخ چند تا منبع گفته شده,مثلن از 4تا یکیشو نداشته باشیم؛مهماشو تا جایی که تحقیق کردیم داریم! آیا تو این امتحانات به مشکل برمیخوریم؟؟ یعنی میشه مطالب تا این حد تو 1مبحث تو کتابای مختلف بطور پراکنده گفته شده باشه؟؟؟!!!
    آخرین ارسال های من :

زندگی جاریست...

مثل خون در رگ هااا...
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۷، ۱۱:۲۱ عصر)adibnia نوشته است: سلام دوستان,سوالی داشتم: تو هر مبحث کنکور منابع مختلفی هست...تو آزمون ها هم مثلن تو مبحث تاریخ چند تا منبع گفته شده,مثلن از 4تا یکیشو نداشته باشیم؛مهماشو تا جایی که تحقیق کردیم داریم! آیا تو این امتحانات به مشکل برمیخوریم؟؟ یعنی میشه مطالب تا این حد تو 1مبحث تو کتابای مختلف بطور پراکنده گفته شده باشه؟؟؟!!!
      با سلام
      لطفا سوالاتتون رو در تاپیک رفع اشکال روزانه بیان کنید.ممنون
      ببینید حدود 80% سوالات از منابع مهم و اصلی میاد توی هر مبحثی..اگر گفته میشه کتابهای بیشتر و کمکی هم مطالعه کنید به جهت پاسخ دادن به اون 2 الی 3 سوالیه که اغلب بچه ها ج نمیدن و چه بهتر که شما مطالعه کرده باشین..

پاسخ
      این هم یه نمونه آزمون از موسسه ای دیگر ...

فایل‌(های) پیوست شده
      .pdf   sample-design0.pdf (اندازه: 17.8 MB / تعداد دفعات دریافت: 114)

پاسخ
       سپاس شده توسط mina91 ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        سوالات سراسری ارشد طراحی شهری از سال 84 تا 92 به همراه پاسخنامه HAMED_mybb_import61208 1 1,730 ۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۱۰:۳۸ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوالات سراسری سال 92 hesam.n 1 1,624 ۱۳۹۲-۴-۳، ۰۷:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: HAMED_mybb_import61208

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان