امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست قرار دادن جزوه تراکم در شهرسازی(دکتر عزیزی)
با درود,به خاطر اهمیت این منبع از مدیران درخواست دارم که در صورت امکان,این جزوه در انجمن اسکیس هم بارگزاری بشه.

لینک ایران شهرساز:
http://iranshahrsaz.com/showthread.php?t...8%B2%DB%8C

آخرین ارسال های من :
پاسخ
منم دسترسی ندارم متاسفانه!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام. چنانچه مهندس دهقان موافقت کنند،این کار امکان پذیر است.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۲۶، ۰۷:۰۱ عصر)Brightness نوشته است: سلام. چنانچه مهندس دهقان موافقت کنند،این کار امکان پذیر است.
سلام امکانش نیست
بزودی در vip همین سایت مجددا آپلود میشود و بدرخواست اعضا vip این سایت با 30 درصد هزینه ایران شهرساز و یا با فعالیت ارائه خواهد شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۲۶، ۰۹:۲۹ عصر)alireza نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۲۶، ۰۷:۰۱ عصر)Brightness نوشته است: سلام. چنانچه مهندس دهقان موافقت کنند،این کار امکان پذیر است.
سلام امکانش نیست
بزودی در vip همین سایت مجددا آپلود میشود و بدرخواست اعضا vip این سایت با 30 درصد هزینه ایران شهرساز و یا با فعالیت ارائه خواهد شد.
سلام و خسته نباشید
مهندس این حرف درستیه که فایل های وی ای پی در اون سایت رو نمیشه همینجوری اینجا گذاشت برای دانلود و قاعدتا بهتره اینجا هم وی ای پی درست کنیم. ولی به علت زحمات زیاد دوستان تو این کارگروه ها، روا نیست حالا که به چیزی نیاز پیدا کردن، به خاطر اون، برنامشون لطمه ببینه. بنابراین ایندفعه، این یک فایل رو برای اعضای کارگروه که تا به الان فعالیت داشتند ایمیل می کنیم ایشالا ( چون این فایل خودمه، دارم همچین کاری میکنم ها ولی اگه مهندس دهقان به من چیزی گفت جوابش با خودتون:D )  اما باقی فایل ها به همون قاعده کلی خواهند بود. حالا خواهشا از مدیران کارگروه ها، میشه یه نفر لیست اعضای فعال رو ترجیحا به صورت پیام بده؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۳۰، ۰۹:۱۵ صبح)ایلیا نوشته است:
سلام امکانش نیست
سلام و خسته نباشید
مهندس این حرف درستیه که فایل های وی ای پی در اون سایت رو نمیشه همینجوری اینجا گذاشت برای دانلود و قاعدتا بهتره اینجا هم وی ای پی درست کنیم. ولی به علت زحمات زیاد دوستان تو این کارگروه ها، روا نیست حالا که به چیزی نیاز پیدا کردن، به خاطر اون، برنامشون لطمه ببینه. بنابراین ایندفعه، این یک فایل رو برای اعضای کارگروه که تا به الان فعالیت داشتند ایمیل می کنیم ایشالا ( چون این فایل خودمه، دارم همچین کاری میکنم ها ولی اگه مهندس دهقان به من چیزی گفت جوابش با خودتون:D ) اما باقی فایل ها به همون قاعده کلی خواهند بود. حالا خواهشا از مدیران کارگروه ها، میشه یه نفر لیست اعضای فعال رو ترجیحا به صورت پیام بده؟
تشکر از شما,منظور منم این نبود که همینجوری بزارن فایل رو,منظورم این بود که در قسمت اعضای ویژه بزارن

پاسخ
سلام امکانش نیست
سلام و خسته نباشید
مهندس این حرف درستیه که فایل های وی ای پی در اون سایت رو نمیشه همینجوری اینجا گذاشت برای دانلود و قاعدتا بهتره اینجا هم وی ای پی درست کنیم. ولی به علت زحمات زیاد دوستان تو این کارگروه ها، روا نیست حالا که به چیزی نیاز پیدا کردن، به خاطر اون، برنامشون لطمه ببینه. بنابراین ایندفعه، این یک فایل رو برای اعضای کارگروه که تا به الان فعالیت داشتند ایمیل می کنیم ایشالا ( چون این فایل خودمه، دارم همچین کاری میکنم ها ولی اگه مهندس دهقان به من چیزی گفت جوابش با خودتون:D )  اما باقی فایل ها به همون قاعده کلی خواهند بود. حالا خواهشا از مدیران کارگروه ها، میشه یه نفر لیست اعضای فعال رو ترجیحا به صورت پیام بده؟
سلام و تشکر از شما. دادن لیست اعضای قعال برای ارسال این فایل به ایشون،مشکلی نداره اما اینکه میشه همین فایل رو توی سایت آپلود کرد و افراد فعال که بواسطه ی فعالیتشون برای همه شناخته شده هستند، با تأئید مهندس دهقان عضو ویژه بشن و دسترسی به فایل های ازشمند داشته باشند. در کارگروه برنامه ریزی قسمت وی آی پی برای کارگروه مرحله اول ایجاد شده.

پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۳۱، ۱۰:۳۷ صبح)undefined نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۳۱، ۰۱:۱۰ صبح)hamed نوشته است:
سلام امکانش نیست 
سلام و خسته نباشید
مهندس این حرف درستیه که فایل های وی ای پی در اون سایت رو نمیشه همینجوری اینجا گذاشت برای دانلود و قاعدتا بهتره اینجا هم وی ای پی درست کنیم. ولی به علت زحمات زیاد دوستان تو این کارگروه ها، روا نیست حالا که به چیزی نیاز پیدا کردن، به خاطر اون، برنامشون لطمه ببینه. بنابراین ایندفعه، این یک فایل رو برای اعضای کارگروه که تا به الان فعالیت داشتند ایمیل می کنیم ایشالا ( چون این فایل خودمه، دارم همچین کاری میکنم ها ولی اگه مهندس دهقان به من چیزی گفت جوابش با خودتون:D )  اما باقی فایل ها به همون قاعده کلی خواهند بود. حالا خواهشا از مدیران کارگروه ها، میشه یه نفر لیست اعضای فعال رو ترجیحا به صورت پیام بده؟
تشکر از شما,منظور منم این نبود که همینجوری بزارن فایل رو,منظورم این بود که در قسمت اعضای ویژه بزارن
حتما
الان قرار میدم

(۱۳۹۲-۵-۳۱، ۱۰:۳۷ صبح)Brightness نوشته است:
سلام امکانش نیست 
سلام و خسته نباشید
سلام و تشکر از شما. دادن لیست اعضای قعال برای ارسال این فایل به ایشون،مشکلی نداره اما اینکه میشه همین فایل رو توی سایت آپلود کرد و افراد فعال که بواسطه ی فعالیتشون برای همه شناخته شده هستند، با تأئید مهندس دهقان عضو ویژه بشن و دسترسی به فایل های ازشمند داشته باشند. در کارگروه برنامه ریزی قسمت وی آی پی برای کارگروه مرحله اول ایجاد شده.

اوه اوه:P
دوستان برنامه ریزی قدر مدیرتون رو بدونید. توی تاپیک ایجاد شده توسط اعضای کارگروه طراحی(یک) که تو قسمت طراحی هم ایجاد شده(دو) و درخواست ها هم توسط اعضای طراحی بوده(سه!!!) ایشون آدرس کارگروه برنامه ریزی رو می دن...:D (شوخی هست)
ولی خب چون درخواست ها از طرف گروه طراحی بوده، تو تالار طراحی اپ میکنم، فکر کنم هردوگروه به فایل های وی ای پی همدیگه دسترسی دارن دیگه
درسته؟ یا اگه ندارن اونطرف هم آپ کنیم؟

پاسخ
با تشکر از مهندس ایلیا،مسئله ای نیست .فکر کنم به همین صورت باشه که همه ی اعضای وی آی پی به تالار های ویژه دسترسی دارن،به همین دلیل آدرس تالار برنامه ریزی رو دادم.دیگه عارضم خدمتتون که برنامه ریزی و طراحی برامون فرقی نداره :cool:

پاسخ
ممنون مهندس بابت قرار دادن فایل

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خلاصه کتاب مقالاتی در باب طراحی شهری forough.r_mybb_import61197 0 1,347 ۱۳۹۲-۶-۸، ۰۳:۴۲ عصر
آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان