امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موفقیت بزرگ ایران شهرساز و نتایج درخشان گرایش طراحی شهری و تشکر ویژه از مدیر آزمون
سلام
روزی که استارت آزمون های مرحله دوم را زدیم این روز را پیش بینی نمی کردیم ولی شد.
مهندس urban 98 شروع کرد و با 10 داوطلب کار خود را شروع کردیم و امروز نتایج درخشان آن را می بینیم و به خود می بالیم و از زحمات بی دریغ و بی چشمداشت مهندس urban 98 تشکر و قدردانی می کنیم.
1-مهندس abcdefghijklm >> رتبه مرحله اول 17 >>>رتبه مرحله دوم 6>>قبولی روزانه دانشگاه تهران در گرایش طراحی شهری(کسب رتبه 1 رقمی)
2-مهندس m.noori>> رتبه مرحله اول 38 >>>رتبه مرحله دوم 14>>قبولی روزانه شهید بهشتی در گرایش طراحی شهری(انتخاب اول در انتخاب رشته)
3-مهندس f.j >> رتبه مرحله اول 141 >>>قبولی روزانه علم و صنعت در گرایش طراحی شهری
4-مهندس matata68>> رتبه مرحله اول 136>>>قبولی روزانه علم و صنعت در گرایش طراحی شهری
5-مهندس forough.r>> رتبه مرحله اول 108 >>>قبولی روزانه یزد در گرایش طراحی شهری

این کارنامه 5 داوطلب می باشد و هنوز اطلاعی از بقیه نداریم.
باز هم از مهندس urban 98 تشکر میکنم که کاری نشدنی را با همت و تلاش و پشتکار شدنی کردند و با هزینه بسیار کم (متوسط 5 هزار تومان برای 8 آزمون و کرکسیون) ما را مدیون کردند.
با تشکر
همین الان در آزمون های ایران شهرساز ثبت نام کنید:
از طریق لینک زیر واریز و ثبت نام خود را در کمتر از 1 دقیقه قطعی کنید.
https://zarinp.al/iranshahrsaz
گرایش برنامه ریزی 15000 تومان

گرایش طراحی شهری 15000 تومان
آخرین ارسال های من :

پاسخ
خبر قبولی یک داوطلب دیگر:
1-مهندس neg1nkalhor>> رتبه مرحله اول 324>>>قبولی روزانه هنر اصفهان در گرایش برنامه ریزی شهری

پاسخ
ابتدا تبریک مجدد به بچهای طراحی شهری و مهندس urban 98 که واقعن گل کاشتن امسال
البته دوستان برنامه ریزی شهری هم نتایج بسیار خوبی کسب کرده اند از جمله مهندس عطایی تربیت مدرس و مهندس اسدی دانشگاه تهران که جا داره همین جا به این دوستان هم تبریک بگم از مهندس دهقان به خاطر فراهم کردن این فضا تشکر میکنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با تشکر از همه دوستان.انشاا... کارنامه آزمون که اومد درصد ها و کارنامه رو بچه ها میذارن تا نتیجه گیری خوبی بتونیم انجام بدیم.با 
آرزوی موفقیت های بیشتر ایرانشهرساز
آخرین ارسال های من :

تلاش و توکل بر خدا رمز موفقیت است.
پاسخ
سلام مهندس . مطمئن هستین رتبه مهندس abcdefghijklm  رو درست زدید؟ من دوست نزدیکم رتبش هفده شده !!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بله مهندس ایشون مرحله اول  هم همین رتبه را گفتند.احتمالا ایشان همان دوست شما هستند.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    مژده جزوه ایشون هم منتشر شد:
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...2#pid68222

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مردودی تعدادی از داوطلبین در یک سالن با رتبه زیر 20 و 6 رتبه دو رقمی طراحی شهری alireza 7 2,286 ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: URBAN 98_mybb_import61188

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان