امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه سوم کارگروه طراحی شهری 93....
(۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۰:۵۳ عصر)forough.r نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۰:۴۸ عصر)fi.sa نوشته است: مهندس ببخشید اگه کتاب تاریخ شکل شهر و سیر اندیشه ها رو بخونم برای تاریخ کافیه یا باید تاریخ پاکزاد رو هم بخونم؟ کتاب سلطان زاده رو چه طور؟
همه رو باید بخونید مهندس  شار تا شهرم فراموش نشه
مهندس ببخشید من میخوام کتابی بخونم نه مباحثی میخواستم بدونم که هر کتابی که تموم میشه مرورش رو شروع کنم خوبه ؟ سرعتم برای خوندن خیلی پایینه چه کار کنم ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ممنون از شما مهندس. دوستان اگه سوالی ندارین تا رفع زحمت کنم خیلی گشنمه :)
    فقط خواهش میکنم از جلسات بعدی سر ساعت حتما حضور پیدا کنید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ممنونم از حوصله وانرژی شما مهندسین عزیز وبزرگوار,شب خوش
    آخرین ارسال های من :

زندگی جاریست...

مثل خون در رگ هااا...
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۳۴ عصر)fi.sa نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۰:۴۸ عصر)fi.sa نوشته است: مهندس ببخشید اگه کتاب تاریخ شکل شهر و سیر اندیشه ها رو بخونم برای تاریخ کافیه یا باید تاریخ پاکزاد رو هم بخونم؟ کتاب سلطان زاده رو چه طور؟
      مهندس ببخشید من میخوام کتابی بخونم نه مباحثی میخواستم بدونم که هر کتابی که تموم میشه مرورش رو شروع کنم خوبه ؟ سرعتم برای خوندن خیلی پایینه چه کار کنم ؟
      اگر سرعتتان پایین است در پایان روز یا فردای مطالعه مرور کنید و نه پایان کتاب.درک درست مهم است و نه سرعت.هر 10 صفحه حدودا باید 1 تا 1.5 ساعت زمان بگیرد اگر بیشتر زمان میبرد بفرمایید تا راهکار ارائه دهیم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۳۷ عصر)URBAN 98 نوشته است:
      اگر سرعتتان پایین است در پایان روز یا فردای مطالعه مرور کنید و نه پایان کتاب.درک درست مهم است و نه سرعت.هر 10 صفحه حدودا باید 1 تا 1.5 ساعت زمان بگیرد اگر بیشتر زمان میبرد بفرمایید تا راهکار ارائه دهیم
      مهندس بیشتر زمان می بره خوندنم  حدودا هر سه صفحه یک ساعت چون فکر میکنم به خاطرم نمیمونه

پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۴۳ عصر)fi.sa نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۳۷ عصر)URBAN 98 نوشته است:
      مهندس بیشتر زمان می بره خوندنم  حدودا هر سه صفحه یک ساعت چون فکر میکنم به خاطرم نمیمونه
      هر سه صفحه خیلی کمه در یک ساعت.روند رو عوض کنید بمدت یک هفته.
      هر 45 دقیقه میانگین 7 صفحه بخوانید و 15 دقیقه مرور کنید.بعد از مطالعه 4 ساعته صبح فرضا نیم ساعت دوباره مرور کنید هر زمانی از روز.تا فردا دوباره مرور کنید اینطوری مطمئن میشید که خونده هاتون یادتون میمونه بعد از یک هفته مرور را فقط به بعد از مطالعه موکول میکنیم و فردا و تعداد صفحات با اطمینانتان بیشتر میشود.دچار وسواس نشید.بعد از یک هفته نتیجه را بگویید.

پاسخ
      ممنونم از راهنمایی های بسیار خوبتون  خیلی خیلی ممنون از اینکه وقتتون را در اختیار ما می گذارید

پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۵۴ عصر)fi.sa نوشته است: ممنونم از راهنمایی های بسیار خوبتون  خیلی خیلی ممنون از اینکه وقتتون را در اختیار ما می گذارید
      منتظر رتبه های یک رقمی همگی هستیم
      جلسه خاتمه پیدا کرد
      موفق باشید

پاسخ
      با اجازه ی مهندس فروغ و مهندس urban اینم لینک کتب درجه 1 و درجه 2 طراحی شهری:

http://iransketch.ir/shahrsazi/forumdisplay.php?fid=122

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        Wink سوالات کنکور 93 لو رفت Brightness_mybb_import61176 258 17,018 ۱۳۹۲-۹-۲۴، ۰۸:۲۵ عصر
        آخرین ارسال: Brightness
          برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 0 1,106 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۹:۳۷ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          برنامه ریزی شهری دانشگاه یزد rezvan87 43 6,087 ۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۹:۵۰ عصر
        آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
          تاریخ برگزاری اولین جلسه کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,536 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۰:۱۴ عصر
        آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
          کنکوری های طراحی شهری و برنامه ریزی شهری URBAN 98_mybb_import61188 12 2,957 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۰۶:۰۲ عصر
        آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
          تالار ویژه برای اعضای بسیارفعال>کارگروه برنامه ریزی Brightness_mybb_import61176 0 3,054 ۱۳۹۲-۳-۲۳، ۰۸:۲۵ عصر
        آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان