امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(اطلاعیه شماره 2-آزمون ایران شهرساز 1392)-ارسال ایمیل همراه شماره داوطلبی
سلام.مهندس من رمز خودم رو دریافت نکرده ام؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۷-۴، ۱۱:۰۱ عصر)saharava نوشته است: سلام.مهندس من رمز خودم رو دریافت نکرده ام؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام رمز شما 4 رقم آخر شماره همراه شما است.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام اقای دهقان کسانی که ازمون مرحله اول و نتونستن بدن امکانش هست سوالات و جواباشونو داشته باشن؟من رمز داشتم اما نشد شرکت کنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    من الانه ثبت نام کردم :rolleyes:

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۷-۱۲، ۰۸:۵۸ صبح)simin نوشته است: سلام اقای دهقان کسانی که ازمون مرحله اول و نتونستن بدن امکانش هست سوالات و جواباشونو داشته باشن؟من رمز داشتم اما نشد شرکت کنم
      سلام شما میتوانید 5 بار شرکت کنید و نمودار پیشرفت خود را نیز ببینید.

پاسخ
      salam.man emailam ................ age mishe manabe azmono vasam send konim mamnoon   shomare karbarimam:9305031

پاسخ
      (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۲:۴۶ صبح)simin نوشته است: salam.man emailam ................ age mishe manabe azmono vasam send konim mamnoon   shomare karbarimam:9305031
      سلام لطفا ایمیل خود را در سایت قرار ندهید و ایمیلی به جز جی میل ارسال کنید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز در گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری سال 1393 alireza 16 6,897 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۱۰:۱۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        آخرین ثبت نامی های آزمون های آنلاین ایران شهرساز در گرایش های برنامه ریزی و طراحی 94 alireza 18 4,941 ۱۳۹۳-۶-۱، ۱۱:۰۵ صبح
        ارسال سرفصل و منابع برنامه ریزی شهری ویژه داوطلبین آزمون های آنلاین ایران شهرساز alireza 5 2,254 ۱۳۹۳-۵-۲۰، ۰۸:۳۵ عصر
        19 شرکت کننده:آزمون تعیین سطح رایگان برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 93 alireza 2 1,289 ۱۳۹۳-۵-۱۲، ۰۷:۳۹ عصر
        حل مشکل ارسال ایمیل و خبررسانی موضوعات مشترک شده و اطلاع از پیام خصوصی از طریق ایمیل alireza 3 1,133 ۱۳۹۳-۴-۲۲، ۰۳:۲۳ صبح
      آخرین ارسال: atelieahjam
        برگزاری یک آزمون تعیین سطح رایگان در تاریخ 20 تیرماه 93 برنامه ریزی و طراحی شهری 94 alireza 9 2,542 ۱۳۹۳-۴-۱۹، ۰۸:۲۶ عصر
        برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز در گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 5 2,444 ۱۳۹۳-۴-۳، ۱۱:۱۶ صبح
        آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 2 1,213 ۱۳۹۲-۹-۱۳، ۰۹:۴۷ عصر
        آزمون جامع رایگان برنامه ریزی و طراحی شهری در کمتر از 30 ثانیه شماره داوطلبی بگیرید alireza 0 1,208 ۱۳۹۲-۸-۲۵، ۰۸:۱۸ عصر
        آزمون آزمایشی رایگان ویژه برنامه ریزی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 4 1,967 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۰۶:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان