امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391
:s من به غم روزگار می خندم!!!
ولی من نمی تونم بخندم مهدیه جان... دو شبه که همین غم روزگار خوابو از چشام گرفته:s

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۲۱، ۰۲:۱۱ عصر)shadiy نوشته است: من این رو از اینترنت پیدا کردم. لطفا ببینید و برای شادی روحش دعا کنین. معلوم بود انسان بسیار فرهیخته ای بودن. واقعا ضایعه دردناکیهhttp://www.aparat.com/v/hrJw7
خدایا چقد دردناکه
اون حتما جاش بهترین جاس، اما واقعا به بازماندگان صبوری عطا کن [تصویر:  176019_drtboeiwydmrw9jt.gif]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خیلی ناراحت کنندس :(
شب اول کلی گریه کردم .. خدا رحمتشون کنه :(:(

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من این رو از اینترنت پیدا کردم. لطفا ببینید و برای شادی روحش دعا کنین. معلوم بود انسان بسیار فرهیخته ای بودن. واقعا ضایعه دردناکیهhttp://www.aparat.com/v/hrJw7
آخرین ارسال های من :

پاسخ
    واقعا هیچی ندارم بگم
    هیچ کلمه ای اوج اندوهمو بیان نمیکنه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      عید سعید قربان پیشاپیش مبارک Brightness_mybb_import61176 3 2,191 ۱۳۹۲-۷-۲۴، ۱۲:۱۸ صبح
    آخرین ارسال: g.h
      نتایج مرحله دوم آزمون ارشد دانشگاه آزاد mahan 10 3,623 ۱۳۹۲-۷-۷، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: Sahab_mybb_import61201
      مراسم یادبود خانم مهندس مهدیه سعید در دانشگاه تهران با حضور اعضای سایت alireza 0 1,789 ۱۳۹۲-۶-۲۰، ۰۹:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      فعال شدن خرید عضویت ویژه سایت تخصصی مرحله اول و دوم شهرسازی alireza 0 2,090 ۱۳۹۲-۶-۱۵، ۱۱:۳۷ صبح
      عید سعید فطر برهمه شما عزیزان مبارک باشد. alireza 0 642 ۱۳۹۲-۵-۱۷، ۱۰:۰۱ عصر
      آرزوی موفقیت برای همه داوطلبین عضو سایت ایران شهرساز در مرحله دوم alireza 7 1,455 ۱۳۹۲-۴-۱۴، ۱۱:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: rezvan87
      انجمن ویژه مرحله اول در دست ساخت-برای همکاری و مدیریت کلیک کنید alireza 29 5,723 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۳:۳۳ عصر
      38 درصد داوطلبین آزمون اینترنتی ایران شهرساز رتبه 1 ودو رقمی کسب نمودند alireza 0 911 ۱۳۹۲-۴-۱، ۰۹:۵۷ عصر
      هر فایلی که از سایت مرحله دوم دانلود کردید در سایت آپلود کنید alireza 10 3,530 ۱۳۹۲-۳-۲۶، ۰۸:۱۴ عصر
    آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176
      اتفاقی غیر قابل باور برای ایران شهرساز و سایت های زیر مجموعه آن alireza 26 5,236 ۱۳۹۲-۳-۱۹، ۰۳:۰۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان