امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج مرحله دوم آزمون ارشد دانشگاه آزاد
سلام دوستان!
میخواستم ببینم کسی در مورد زمان اعلام نتایج مرحله دوم رشته های هنر دانشگاه آزاد اطلاع خاصی نداره؟
آیا ما هم تکمیل ظرفیتمون مثل بقیه رشته هاس؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ثبت‌نام مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از پایان هفته آغاز می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،
ثبت‌نام داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت در رشته محل‌های تازه تاسیس آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از پایان هفته آغاز می‌شود و بر اساس آن کلیه داوطلبان اعم از پذیرفته‌شده و پذیرفته‌نشدگان می‌توانند در این مرحله شرکت کنند.

همچنین بر اساس اعلام رییس مرکز
آزمون مبنی بر ظرفیت پذیرش 8000 نفری در مرحله تکمیل ظرفیت، سعی می‌شود نتایج پذیرفته‌شدگان در این مرحله تا قبل از 15 مهر ماه اعلام شود.

شایان ذکر است، بر اساس زمانبندی واحدهای دانشگاهی مختلف کلاس‌های پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت در مهر ماه و یا بهمن ماه آغاز می‌شود.

پاسخ
نتایج مرحله دوم کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد گروه هنر پس کی میاد؟؟؟ امروز 30 شهریوره هنوزم تکلیفمون مشخص نیست.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کسی چیزی میدونه؟

پاسخ
تکمیل ظرفیت ها اعلام شده ولی هنوز نتایج مرحله دوم نیومده
تکلیف ما چیه؟
می تونیم شرکت کنیم؟
بچه های سالهای پیش بیاید کمک

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    الان من سایت دانشگاه آزاد رو دیدم اصلا خبری از رشته های هنر نبود و این یعنی که از همون اول تکمیل ظرفیت اصلا واسه ماها نبوده  که نبوده که نبوده!!!!!!!!![تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  huh.gif][تصویر:  exclamation.gif]

پاسخ
    چقددددددد عجله دارینننننننن .. هنـــــــــــــــــــــــــــــــوز یه روز دیگه مونده:P
    نمیدونید دانشگاه آزاد دقیقه نودیه :D

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    2 مهرماه شد و باز جوابهای کنکور ارشد دانشگاه آزاد نیومد.شاید یادشون رفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ
    شاید این جمعه بیاید شاید...

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      فکر کنم همراه نتایج تکمیل ظرفیت سایر رشته ها نتایج مرحله دوم رشته های هنر هم بیاد!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391 alireza 24 5,177 ۱۳۹۵-۱۲-۲۳، ۰۱:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: music87025
        نتایج اوووووووووووووووومد hamidataee 141 14,935 ۱۳۹۳-۱۱-۲۸، ۰۸:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 0 1,105 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۹:۳۷ عصر
        برنامه ریزی شهری دانشگاه یزد rezvan87 43 6,077 ۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۹:۵۰ عصر
      آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
        نتایج مرحله2 اومد rezvan87 29 5,550 ۱۳۹۲-۷-۷، ۰۹:۴۱ صبح
      آخرین ارسال: marzieh gh
        زمان تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد mahan 2 1,839 ۱۳۹۲-۶-۳۰، ۰۵:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: mahan
        مراسم یادبود خانم مهندس مهدیه سعید در دانشگاه تهران با حضور اعضای سایت alireza 0 1,786 ۱۳۹۲-۶-۲۰، ۰۹:۵۵ عصر
        نتایج آزاد اووووووووووووووووومد hamidataee 10 3,290 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۲:۴۲ عصر
      آخرین ارسال: neorin
        زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد mahan 2 1,657 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۲:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: FaTyJo0oN
        فعال شدن خرید عضویت ویژه سایت تخصصی مرحله اول و دوم شهرسازی alireza 0 2,083 ۱۳۹۲-۶-۱۵، ۱۱:۳۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان