امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج مرحله2 اومد
والا من روم نمیشه درصدامو پیش شما دوستان بگم

ولی بدلیل روشن شدن اذهان دوستانی که میخوان امسال کنکور بدن میگم

رتبه مرحله اول : 15
درصد مرحله دوم: 30
رتبه مرحله دوم: 27

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من با مرحله دوم 25% رتبم از 520 شده 402

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۴، ۰۹:۴۲ صبح)yazmin نوشته است:
    (۱۳۹۲-۷-۳، ۱۱:۱۹ عصر)f.j نوشته است: رتبه اولیه 141طراحی شهری
    اسکیس90درصدذ
    رتبه در انتخاب اول دانشگاه تهران25
    جابه جایی رتبه 116تا
    تبریک آقای مهندس واقعا احسنت
    میشه بفرمایین شیت ها رو چطور طراحی کردین؟فکر کنم همه دوستان میخوان بدونن باید چیکار کردن که نکردن و درصدهاشون پایین شده
    جا داره یه بار دیگه از مهندس urban98تشکر بشه و سپاس از لطف شما و ضمنا من خانم مهندسم:D
    آخرین ارسال های من :

تلاش و توکل بر خدا رمز موفقیت است.
    پاسخ
    من رتبم از 602 با اسکیس 50 درصد شده 330
    بچه ها کسی نمیدونه میانگین درصد اسکیس طراحی شهری چقد بوده حدودا؟ :(

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بچه ها کسی درمورد تکمیل ظرفیت اطلاعی داره مثلا به جز دانشگاه های غیرانتفاعی یامجازی ممکنه دانشگاه های دیگه هم برای طراحی شهری اعلام نیاز بکنن؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۷-۵، ۱۱:۴۹ صبح)rozeta1 نوشته است: بچه ها کسی درمورد تکمیل ظرفیت اطلاعی داره مثلا به جز دانشگاه های غیرانتفاعی یامجازی ممکنه دانشگاه های دیگه هم برای طراحی شهری اعلام نیاز بکنن؟
      تکمیل ظرفیت شامل دوره های روزانه و شبانه نمیشه و دوستانی که برای تکمیل ظرفیت شرکت می کنند قبولی قبلی شون دیگه در نظر گرفته نمیشه و از بین میره

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۲-۷-۵، ۰۱:۰۷ عصر)mary.m نوشته است: تکمیل ظرفیت شامل دوره های روزانه و شبانه نمیشه و دوستانی که برای تکمیل ظرفیت شرکت می کنند قبولی قبلی شون دیگه در نظر گرفته نمیشه و از بین میره
        بعضی سالا واسه روزانه و شبانه نمی خوان .. مثه پارسال که تکمیل ظرفیت ها شامل مجازی و غیرانتفاعی بود... دو سال پیش شهید بهشتی واسه تکمیل ظرفیت 12 نفر منطقه ای روزانه و 12 نفر شبانه گرفت... بستگی به دانشگاهها داره که ظرفیت داشته باشن واسه پذیرش دانشجو یا نه...
        همون طور که مهندسم اشاره کردن در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت قبولی قبلی از بین میره و باید قبولی تکمیل ظرفیت رو ادامه بدین

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۲-۷-۵، ۰۳:۵۷ عصر)fatyjo0on نوشته است:
        (۱۳۹۲-۷-۵، ۰۱:۰۷ عصر)mary.m نوشته است: تکمیل ظرفیت شامل دوره های روزانه و شبانه نمیشه و دوستانی که برای تکمیل ظرفیت شرکت می کنند قبولی قبلی شون دیگه در نظر گرفته نمیشه و از بین میره
        بعضی سالا واسه روزانه و شبانه نمی خوان .. مثه پارسال که تکمیل ظرفیت ها شامل مجازی و غیرانتفاعی بود... دو سال پیش شهید بهشتی واسه تکمیل ظرفیت 12 نفر منطقه ای روزانه و 12 نفر شبانه گرفت... بستگی به دانشگاهها داره که ظرفیت داشته باشن واسه پذیرش دانشجو یا نه...
        همون طور که مهندسم اشاره کردن در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت قبولی قبلی از بین میره و باید قبولی تکمیل ظرفیت رو ادامه بدین

دقیقا

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        طراحی شهری اسکیسو هم 65 درصد زدم.رتبه م 300 تا تقریبا جابجا شده
        واقعا هم راضی م.
        شیت هارو هم به این ترتیب نوشتم. شیت اول که شناخت بود کلا هر چی اطلاعات داده بود توو صورت مسئله آوردم رو کاغذ با گرافیک ها وعلائم و ...
        شیت دوم هم هدف گذاری کردم و پلان کشیدم
        شیت سوم هم 2آلترناتیو دادم وپایین صفحه هم نمای پیشنهادی و پلان جدید و دیدپرنده زدم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۲-۷-۶، ۰۲:۰۵ عصر)hesam.n نوشته است: طراحی شهری اسکیسو هم 65 درصد زدم.رتبه م 300 تا تقریبا جابجا شده
        واقعا هم راضی م.
        شیت هارو هم به این ترتیب نوشتم. شیت اول که شناخت بود کلا هر چی اطلاعات داده بود توو صورت مسئله آوردم رو کاغذ با گرافیک ها وعلائم و ...
        شیت دوم هم هدف گذاری کردم و پلان کشیدم
        شیت سوم هم 2آلترناتیو دادم وپایین صفحه هم نمای پیشنهادی و پلان جدید و دیدپرنده زدم
        رتبتون چقد بوده که 300 تا جابه جا شده کجا قبول شدید؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          نتایج اوووووووووووووووومد hamidataee 141 14,984 ۱۳۹۳-۱۱-۲۸، ۰۸:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          نتایج مرحله دوم آزمون ارشد دانشگاه آزاد mahan 10 3,625 ۱۳۹۲-۷-۷، ۰۳:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: Sahab_mybb_import61201
          نتایج آزاد اووووووووووووووووومد hamidataee 10 3,292 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۲:۴۲ عصر
        آخرین ارسال: neorin
          زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 0 2,106 ۱۳۹۲-۶-۳، ۰۲:۱۹ عصر
        آخرین ارسال: hamidataee
          کارت اومد smza 5 2,011 ۱۳۹۲-۴-۱۲، ۰۳:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: 327

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان