امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه چهارم کنکور برنامه ریزی-10 مهر92
سلام دوباره خدمت دوستان 
یه عذرخواهی بابت نبودم تو این مدت و تشکراز اقای عطایی که سوال دوستان رو جواب دادن و خسته نباشید خدمت ایشون
جلسه رو بصورت غیررسمی برگزار میکنیم
دوستان سوالات خودشون رو مطرح کنن و من یا اقای عطایی پاسخ میدیم
ازالان به بعد دوستانی که از تابستان شروع به درس خوندن کردن،اول ازهمه یه خسته نباشید بهشون و اینکه شما تااینجا منابع قدیمی و اصلی رو خوندین
از الان به بعد منابع جدید رو مطالعه میکنید،این منابع دیگه حفظی هاش کمتره،و سرعت مطالعه تون بیشترمیشه،نکته بعدی حتما مقاله رو شروع کنید به خوندن
توشیح مقاله:حتما اسم های مختلف و نشریات رو شنیدید درمورده مقاله ها،یه توضیح بذم خدمت دوستان،نرید مقاله های 3-4تا مجله معروف و بگیرید شروع به خوندن کنید یا اساتید معروف رو،شما فقط مقاله هایی که قبلا توی کنکور ازشون سوال اومده رو میخونید،شامله مقاله های مسکن دکترعزیزی،زبردست و چندتایی مقاله درمورد gis که موجوده رو بخونید،اگه سوال اومد پاسخ گو باشید
کتاب هارو خوب بخونید،دوره مطالب یادتون نره،از الان به بعد هدف اول دورقمی شدن که فقط و فقط با دوره مطالب تابستون و بعدش بهبود رتبه با خوندن منابع جدید اتفاق میوفته واستون
مثل همیشه،امیدوارم مفید بوده باشه:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با سپاس فراوان از آقای اسدی عزیز و همچنین عرض خسته نباشید خدمت عزیزانی که دارن خودشونو آماده میکنن

یه موضوعی که هم بنده و هم آقای اسدی تاکید داشتن روی درس مدلهای برنامه ریزی

این درسو اگه شروع نکردید حتما شروع کنید

معرفی منبعشم تکرار مکرراته ولی کتاب حکمت نیا منبع خوبی میتونه باشه

من دیگه منبعی سراغ ندارم اگه آقای اسدی یا دوستان دیگه منبعی مد نظرشونه اعلام کنن تا دوستان بیش از این سر در گم درس مدلها نشن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با تشکر از دو بزرگوار 
در مورد مدل ها کتاب اپنهایم ترجمه طببیان چه طوریه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام خدمت همگي
والا من كه خيلي عقب مونم به خاطر مشكلاتي كه برام پيش اومد نشد بخونم ولي خدا رو شكر يه خصلت خوب كه خدا بهم داده اينه كه هميشه اميد دارم اونم در حد لاليگا،ايشالا از امروز به بعد محكم شروع ميكنم و نميخوام يه روز رو هم از دست بدم و با كمك آقاي عطايي و اسدي وبقيه دوستان يه رتبه قابل قبول بيارم، امسال انگار داوطلب هاي برنامه ريزي كم شدن ازشون خبري نيست
آخرین ارسال های من :

دکترشریعتی:
در کشوری زندگی میکنم که زبانش پارسی است
اما فارسی میگویند چون عربی (پ)ندارد
پاسخ
(۱۳۹۲-۷-۱۱، ۱۱:۵۹ صبح)saeedm نوشته است: با تشکر از دو بزرگوار 
در مورد مدل ها کتاب اپنهایم ترجمه طببیان چه طوریه؟
کتاب سنگین و تخصصی،خوندنش بسیار مفیده واسه شهرسازا،ولی برای کنکور به نظرمن نیازی نیست

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جلسه اول برای کنکور برنامه ریزی93،ساعت 12ظهر 20/خرداد/1392 reza2asadi 90 8,579 ۱۳۹۵-۱۲-۲۳، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: music87025
  جلسه برای دوستان که ازمهر شروع میکنن reza2asadi 4 1,820 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۷:۰۱ عصر
آخرین ارسال: mahan
  جلسه دوم برای کنکور برنامه ریزی93، reza2asadi 33 4,994 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۹:۰۸ عصر
آخرین ارسال: mariii
  پارالل جلسه اول-بیاین بگین بخندین حالشو ببرین reza2asadi 166 13,319 ۱۳۹۲-۵-۱۳، ۱۲:۰۳ عصر
آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان