امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه پنجم کارگروه طراحی شهری 93
(۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۱:۱۲ عصر)simin نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۱:۰۹ عصر)forough.r نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۱:۰۷ عصر)simin نوشته است: مهندس بنظرتون با ازمونای ایرانشهرساز جلو رفتن کافیه؟یا موسسات دیگه ام لازمه؟
این که چه موسسه ای باشین اصلا مهم نیست... مهم اینه با برنامه پیش برینو بخونین و سر آزمونها بینید که مطالب رو بلدین و میتونین تحلیل کنیدو ج بدین.... میتونین سوالات موسسه های مختلف رو پیدا کنید و از خودتون آزمون بگیرین... هر چی بیشتر سوالات مختلف ببینید خیلی خوبه

از کجا میتونیم سوالارو پیدا کنیم مهندس؟:huh:
یه سریاش هم تو این سایت هم تو سایت اصلی هستش

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان یه توصیه کلی که الان به یکی از دوستان توی خصوصی پرسیدنو ج دادمشون:
اگه با برنامه یه موسسه خاص پیش میرین تمام آزموناشو شرکت کنین در غیر اینصورت برنامه خودتون رو داشته باشین و آزمونهای جامع اون موسسه رو فقط شرکت کنین

پاسخ
من سه تا کتاب خریدم،زبان فضا مدنی پور،طراحی شهر خرد عینی فر و شهر انسانی یان گل (علی غفاری) ولی نمیدونم اینا کنکوری هستن یا نه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۱:۵۴ عصر)haleh abedin نوشته است: من سه تا کتاب خریدم،زبان فضا مدنی پور،طراحی شهر خرد عینی فر و شهر انسانی یان گل (علی غفاری) ولی نمیدونم اینا کنکوری هستن یا نه؟
    هیچ کدوم نیستن :-/

پاسخ
    شرمنده شما اطلاع دارید از کتاب های جدید؟

پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۱۶، ۱۲:۰۱ صبح)haleh abedin نوشته است: شرمنده شما اطلاع دارید از کتاب های جدید؟
    من فقط شنیده بودم جلد 4 سیر اندیشه ها و جلد 2 تحلیل مبانی شهری معاصر بحریی در راهه ولی و از صحتش خبر ندارن حقیقتا

پاسخ
    دوستان من فردا صب کلاس دارم و باید زود بیدار شم... سوالاتتون رو مطرح کنید هرچی که مونده در اسرع وقت جواب میدم بتون....
    خیلی خیلی خسته نباشید شب همگی بخیر :)

پاسخ
    ممنون مهندس بابت راهنماییهای ارزنده تون.خیلی موثر بودن.امیدوارم بشه بازم رو کمکتون حساب کنیم.شب همگی خوش

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      من صحت دوميش رو تأييد ميكنم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۸:۴۱ صبح)saminta نوشته است: من صحت دوميش رو تأييد ميكنم
      منظورم در راه بودن جلد دوم تحليلي بر مباني نظري طراحي شهري معاصر هست

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        جلسه ششم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 3 1,422 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۱:۱۷ صبح
      آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
        عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه طراحی شهری مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 38 6,250 ۱۳۹۲-۶-۳۰، ۰۷:۴۲ صبح
      آخرین ارسال: tahura1580
        جلسه چهارم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 94 9,065 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۲:۲۵ عصر
        تاپیک ویژه رتبه 6 طراحی شهری-برای مشاوره و آزمون کنکور 1393 alireza 5 2,418 ۱۳۹۲-۶-۲۵، ۰۵:۲۷ عصر
        جلسه سوم کارگروه طراحی شهری forough.r_mybb_import61197 5 2,028 ۱۳۹۲-۶-۸، ۰۳:۱۷ عصر
        جلسه دوم کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 41 6,403 ۱۳۹۲-۵-۲۲، ۰۹:۴۸ عصر
        تاریخ برگزاری دومین جلسه کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,260 ۱۳۹۲-۵-۲۱، ۰۹:۴۱ عصر
      آخرین ارسال: adibnia
        جلسه اول کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 58 8,252 ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۰۳:۱۸ عصر
        معرفی مدیر جدید کارگروه مرحله اول طراحی شهری alireza 7 2,586 ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۹:۵۴ صبح
      آخرین ارسال: URBAN 98_mybb_import61188
        برنامه ویژه ایران شهرساز برای کنکور93همراه با رتبه های 1 گرایش طراحی شهری alireza 2 1,557 ۱۳۹۲-۴-۱، ۰۹:۴۱ عصر
      آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان