امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه پنجم کارگروه طراحی شهری 93
(۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۰:۴۳ عصر)mina91 نوشته است: سلام مهندس.وقتتون بخیر.مرسی از وقتی که میذارن.یه چندتا سوال داشتم.

1.جایی خوندم کتاب هویت شهر تنها 80 صفحه ی اولش مهمه.صحت داره؟

2.جدول های کتاب محیط پاسخده مهمه برای مطالعه؟

3.فرمول ها و مسئله هاش چطور؟

4.اینکه راجع به برگه های طراحی صحبت کرده کمی منو نگران کرده.

5.مهندس مطالعه ی خوب منابع پیشنهادی خودتون رتبه ی تقربی چند میشه بدست آورد؟زمانم محدوده.

6.عنوان دقیق کتاب آقای جنگجو رو که ذکر کرده بودید می فرمایید.
بازم یه دنیا ممنون.
سلام عزیزم...
1) بله منم شنیدم ولی کتابای بهزادفرو توصیه میکنم همرو بخونید هر چیز کوچیکی هم هست بخونید
2) کدوم جدولا الان تو ذهنم نیست در مورد چیه؟؟( همون اخرای کتاب که سری چیزارو توضبح داه؟؟)
3)نه اصلا
4)نگران نباشید هر مورد رو کامل بفهمین همین
5)بستگی به این داره تا الان چقد مطالعه داشتین و چقد از مباحث زو پیش بردین
6) خلاصه مباحث اساسی کارشناسی ارشد جلد 1 رو بگیرین کافیه با این وقت کم
خواهش میشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام مرسی که وقت گذاشتین.میشه بهمون کتابای مهم رو معرفی کنین که تو این وقت کم مفیده و جواب میده؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۰:۵۴ عصر)Aarghavan نوشته است: سلام مرسی که وقت گذاشتین.میشه بهمون کتابای مهم رو معرفی کنین که تو این وقت کم مفیده و جواب میده؟
    سلام. خواهش میکنم.

این لینک منابع مهم معرفی شدست شما از منابع درجه 1 شروع کنین منابع درجه 2 رو اگه وقت اوردین بخونین

http://iransketch.ir/shahrsazi/forumdisplay.php?fid=120

پاسخ
    من وقتی سیر اندیشه1 رو میخوندم؛مثلن دیدم از سوریا شهر خطی تا هاوارد با کتاب منشور آتن تقریبا یکسانه...خیلی لذت بخش بود؛جمله هایی که نقل قول از یزرگان بودو حدس میزدم؛خستگیم در میرفت...:)

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۰۹:۲۹ عصر)forough.r نوشته است: سلام دوستان بسیار خسته نباشید....

1) تا حالا چنتا ریدینگ ترجمه کردین؟؟؟سطح خودتون رو چطور دیدن؟؟
      2)چه مقدار مباحث خوندین چه کتابهایی؟
      3) آزمون شرکت کردین ؟ اگه آره چطور بودین؟؟( رتبه در آزمونها مهم نیست مهم اینه از مطالبی که خونده بودین بیشترین میزان تست رو جواب درست بدین)
      4)کتابی که قرار باشه تا چندماه آینده بیرون بیاد رو کشف کردین؟؟؟ چه کتابی؟؟
      5)هر سوالی که دارین بفرمایین........
      سلام
      1. هیچی. نمیدونم
      2. این هم هیچی هنوز:D
      3. ازمون ارزیابی ایران شهرساز. اصلا خوب نبود تمام درصدا تقریبا زیر بیست درصد
      4. چه میدونم والا
      5.الان مقاله های مهمی که باید برای مرحله اول بخونیم چیان؟ از کجا گیرشون بیاریم؟ و اینکه کدوم کتابا همش مهمه و کدوماش بعضی قسمتاش؟ شاید این خیلی سوال بازی باشه ولی اگه تو مبانی نظری و تحلیل و تاریخ و مباحث هرکدوم جدا صحبت کنیم بتونیم به نتیجه برسیم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      کتاب مکان های عمومی فشاهای عمومی کرمونا مهمه؟

پاسخ
      (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۰:۵۷ عصر)zeytoon نوشته است:
      (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۰۹:۲۹ عصر)forough.r نوشته است: سلام دوستان بسیار خسته نباشید....

1) تا حالا چنتا ریدینگ ترجمه کردین؟؟؟سطح خودتون رو چطور دیدن؟؟
      2)چه مقدار مباحث خوندین چه کتابهایی؟
      3) آزمون شرکت کردین ؟ اگه آره چطور بودین؟؟( رتبه در آزمونها مهم نیست مهم اینه از مطالبی که خونده بودین بیشترین میزان تست رو جواب درست بدین)
      4)کتابی که قرار باشه تا چندماه آینده بیرون بیاد رو کشف کردین؟؟؟ چه کتابی؟؟
      5)هر سوالی که دارین بفرمایین........
      سلام
      1. هیچی. نمیدونم
      2. این هم هیچی هنوز:D
      3. ازمون ارزیابی ایران شهرساز. اصلا خوب نبود تمام درصدا تقریبا زیر بیست درصد
      4. چه میدونم والا
      5.الان مقاله های مهمی که باید برای مرحله اول بخونیم چیان؟ از کجا گیرشون بیاریم؟ و اینکه کدوم کتابا همش مهمه و کدوماش بعضی قسمتاش؟ شاید این خیلی سوال بازی باشه ولی اگه تو مبانی نظری و تحلیل و تاریخ و مباحث هرکدوم جدا صحبت کنیم بتونیم به نتیجه برسیم
      خوندم مقاله رو الان توصیه نمیکنم ... احتمال سوال اومدن از مقالات خیلی کم هست پس بهتره ریسک نکنیم و بخش اعظم وقت روی کتب کنکوری و مهم گذاشته بشه.... کتابایی که ذکر شده همش مهمه نظر من اینه یک کتاب به صورت کامل خونده بشه مگر کتابهایی مثل تحلیل فضای شهری که کامکلا مشخصه قسمتهای آخرش که کثال هست لازم نیست خونده بشه فعلا

پاسخ
      مهندس بنظرتون با ازمونای ایرانشهرساز جلو رفتن کافیه؟یا موسسات دیگه ام لازمه؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۰:۵۸ عصر)Aarghavan نوشته است: کتاب مکان های عمومی فشاهای عمومی کرمونا مهمه؟
        بله

پاسخ
        (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۱:۰۷ عصر)simin نوشته است: مهندس بنظرتون با ازمونای ایرانشهرساز جلو رفتن کافیه؟یا موسسات دیگه ام لازمه؟
        این که چه موسسه ای باشین اصلا مهم نیست... مهم اینه با برنامه پیش برینو بخونین و سر آزمونها بینید که مطالب رو بلدین و میتونین تحلیل کنیدو ج بدین.... میتونین سوالات موسسه های مختلف رو پیدا کنید و از خودتون آزمون بگیرین... هر چی بیشتر سوالات مختلف ببینید خیلی خوبه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          جلسه ششم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 3 1,422 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۱:۱۷ صبح
        آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
          عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه طراحی شهری مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 38 6,251 ۱۳۹۲-۶-۳۰، ۰۷:۴۲ صبح
        آخرین ارسال: tahura1580
          جلسه چهارم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 94 9,065 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۲:۲۵ عصر
          تاپیک ویژه رتبه 6 طراحی شهری-برای مشاوره و آزمون کنکور 1393 alireza 5 2,418 ۱۳۹۲-۶-۲۵، ۰۵:۲۷ عصر
          جلسه سوم کارگروه طراحی شهری forough.r_mybb_import61197 5 2,028 ۱۳۹۲-۶-۸، ۰۳:۱۷ عصر
          جلسه دوم کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 41 6,404 ۱۳۹۲-۵-۲۲، ۰۹:۴۸ عصر
          تاریخ برگزاری دومین جلسه کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,260 ۱۳۹۲-۵-۲۱، ۰۹:۴۱ عصر
        آخرین ارسال: adibnia
          جلسه اول کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 58 8,252 ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۰۳:۱۸ عصر
          معرفی مدیر جدید کارگروه مرحله اول طراحی شهری alireza 7 2,586 ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۹:۵۴ صبح
        آخرین ارسال: URBAN 98_mybb_import61188
          برنامه ویژه ایران شهرساز برای کنکور93همراه با رتبه های 1 گرایش طراحی شهری alireza 2 1,557 ۱۳۹۲-۴-۱، ۰۹:۴۱ عصر
        آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان