امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون دوم ایران شهرساز(30 درصد اول)گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1393
سلام
با تلاش شبانه روزی توانستیم سیستمی را پیاده کنیم که داوطلبین عزیز بتوانند در آزمون های ایران شهرساز 5 بار شرکت و با ضرایب کنکور و پاسخنامه تشریحی در آزمون ها شرکت کنند.
همه رمزها بدلیل امنیتی تغییر کرده است و شروع آزمون بدلیل تغییرات اساسی کمی با تاخیر مواجه میشود که از همه شما داوطلبین پوزش میطلبیم.
حداکثر تاخیر در شروع آزمون دوم برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 24 ساعت می باشد.
آدرس جدید و رمز همه داوطلبین به شماره همراه شان ارسال میشود و بعد از شروع آزمون رتبه داوطلبین در سایت زده میشود و امسال هم همچون سال های گذشته به رتبه برتر هر آزمون جایزه ویژه ای اهدا خواهد شد.
بررسی آزمون دوم روز دوشنبه خواهد بود که طراحان محترم جواب سوالات احتمالی و تحلیل های شما را از این آزمون خواهند داد.
با تشکر تیم مدیریتی آزمون های ایران شهرساز
برای ثبت نام و شرکت در آزمون های ایران شهرساز کافی است در کمتر از 1 دقیقه از طریق لینک زیر مبلغ 24 هزار تومان واریز کنید و در 6 آزمون استاندارد ایران شهرساز شرکت کنید.
لینک پرداخت انلاین(قابل پرداخت با تمام کارتهای شتاب):
https://zarinp.al/iranshahrsaz
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام
گرایش برنامه ریزی شهری برای دریافت رمز لطفا شماره داوطلبی شان را به شماره 09171388783 ارسال کنند.

پاسخ
لطفابرای من هم بفرستیدمنتظرم نه منابع ارسال شده نه شماره داوطلبی ورمز.باتشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۷-۲۷، ۰۸:۰۵ صبح)tahura1580 نوشته است: لطفابرای من هم بفرستیدمنتظرم نه منابع ارسال شده نه شماره داوطلبی ورمز.باتشکر
شماره داوطلبی و رمز قبلا برای شما ارسال شده و منابع و سرفصل آزمون دوم هم در سایت هست دانلود کنید.
http://iransketch.ir/shahrsazi/showthrea...n=lastpost

پاسخ
زمان برگزاری آزمون مشخص نشد؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
امروز ازمونه اما هنوز واسه من کد داوطلبی نفرستادین من باید جیکار کنم؟
:huh:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۲۸، ۰۹:۵۹ صبح)simin نوشته است: امروز ازمونه اما هنوز واسه من کد داوطلبی نفرستادین من باید جیکار کنم؟
    :huh:
    سلام شما آزمون اول را شرکت نکردید؟
    شماره همراهتان تغییر نکرده است؟
    برای همه داوطلبین شماره داوطلبی ارسال شده است.

پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۲۸، ۰۸:۵۲ صبح)saeedm نوشته است: زمان برگزاری آزمون مشخص نشد؟
    سلام
    بدلیل تغییر سیستم آزمون فردا (دوشنبه 29 مهر 1392)ساعت 8 صبح شروع میشود.
    برای تمام داوطلبین مجددا شماره داوطلبی و رمز ارسال شد.
    یک ساعت عضویت ویژه ایران شهرساز بدلیل تاخیر 48 ساعته برای همه داوطلبین فعال شد.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آزمون دکتری ایران شهرساز 19 بهمن ماه 1392 در حال برگزاری است alireza 0 674 ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۱۲:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      آزمون چهارم (40 درصد آخر)گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ایران شهرساز 9 آذر 92 alireza 2 762 ۱۳۹۲-۹-۱۰، ۰۹:۱۲ عصر
      آزمون سوم ایران شهرساز(30 درصد دوم-18 آبان 1392)گرایش برنامه ریزی شهری شروع شد alireza 2 822 ۱۳۹۲-۸-۲۱، ۰۳:۰۰ عصر
      برنامه مطالعاتی برای 30 درصد و 30 درصد دوم و 40 درصد آخر برنامه ریزی شهری در سال 93 alireza 2 1,092 ۱۳۹۲-۸-۱۶، ۰۵:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176
      آزمون دوم ایران شهرساز(30 درصد اول-29 مهر 1392)گرایش برنامه ریزی شهری شروع شد alireza 0 698 ۱۳۹۲-۷-۲۹، ۰۸:۲۰ صبح
      آزمون رایگان ارزیابی گرایش برنامه ریزی شهری 1392آغاز شد alireza 0 633 ۱۳۹۲-۵-۶، ۰۲:۱۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان