امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی سوالات آزمون دوم طراحی شهری(30 درصد اول)ایران شهرسازبا پاسخ دهی طراحان سوال
(۱۳۹۲-۸-۳، ۰۱:۲۹ عصر)haleh abedin نوشته است: با سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه..:shy:یه سوالی داشتم،من فک میکنم سرعت درس خوندنم کمه.یعنی تایم گرفتم تقریبا اگه شکل های هر صفحه رو حذف کنیم و فقط متن بمونه حدود 15 صفحه در ساعت میخونم. کاملا با تمرکز میخونم و عوامل مزاحمی نیست،الانم با توجه باینکه تعداد زیادی کتاب مونده حتما باید سرعتم بالا ببرم..ولی بلد نیستم چطوری؟؟!!!!اگه میشه شما کمی در این باره کمکم کنید ممنون میشم....
سلام
بستگی داره کدوم کتابو 15 صفحه می خونید
خیلی فرق می کنه ها!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۸-۳، ۰۳:۲۲ عصر)zeytoon نوشته است:
(۱۳۹۲-۸-۳، ۰۱:۲۹ عصر)haleh abedin نوشته است: با سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه..:shy:یه سوالی داشتم،من فک میکنم سرعت درس خوندنم کمه.یعنی تایم گرفتم تقریبا اگه شکل های هر صفحه رو حذف کنیم و فقط متن بمونه حدود 15 صفحه در ساعت میخونم. کاملا با تمرکز میخونم و عوامل مزاحمی نیست،الانم با توجه باینکه تعداد زیادی کتاب مونده حتما باید سرعتم بالا ببرم..ولی بلد نیستم چطوری؟؟!!!!اگه میشه شما کمی در این باره کمکم کنید ممنون میشم....
سلام
خیلی فرق می کنه ها!
مثلا زیبایی شناسی یا طراحی شهری معاصر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ممنون از راهنماییتون .یه سوال داشتم در درس مباحث سال گذشته خیلی از مقررات شهری سوال اومد من 55 زدم.به نظرتون کدوم کتابارو بیشتر بخونم واسه مسلط شدن توی این درس؟واینکه از الان در کنار کتب اصلی خلاصه بخونم یا نه؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      1-سوالات 12-13-14-15 زبان  از کدوم متن پرسیده شده بود؟
      2-در کدام عصر،انقلاب کشاورزی رخ داد؟بنظرتون نولتیک ص نیست؟

پاسخ
      (۱۳۹۲-۸-۳، ۰۴:۰۴ عصر)simin نوشته است: ممنون از راهنماییتون .یه سوال داشتم در درس مباحث سال گذشته خیلی از مقررات شهری سوال اومد من 55 زدم.به نظرتون کدوم کتابارو بیشتر بخونم واسه مسلط شدن توی این درس؟واینکه از الان در کنار کتب اصلی خلاصه بخونم یا نه؟

کتاب قوانین و مقررات شورای عالی شهرسازی و معماری بسیار بسیار مهم هستش... بله از حالا خلاصه های درس مباحث رو شروع کنید تو این درس بسیار کمک کنندست... ولی سایر دروس فعلا زوده مگر اینکه 60 درصد مطالب رو خونده و دوره کرده باشین که در این صورت خوندن خلاصتون رو شروع کنید..

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۸-۳، ۰۴:۲۷ عصر)simin نوشته است: 1-سوالات 12-13-14-15 زبان  از کدوم متن پرسیده شده بود؟
      2-در کدام عصر،انقلاب کشاورزی رخ داد؟بنظرتون نولتیک ص نیست

در جریان سوالات زبان نیستم مهندس
      سوال دوم رو در صفحه 9 کتاب جنگجو  جلد اول مطالعه کنید :blush:

پاسخ
      (۱۳۹۲-۸-۳، ۰۳:۴۶ عصر)haleh abedin نوشته است:
      (۱۳۹۲-۸-۳، ۰۳:۲۲ عصر)zeytoon نوشته است:
      سلام
      خیلی فرق می کنه ها!
      مثلا زیبایی شناسی یا طراحی شهری معاصر
      خب واقعا برای این درس سرعتتون بالاست
      اگر تندتر از یک حد مشخصی بخونید، درکتون بالاتر میره
      یادمه یه تاپیک تو سایت ایران شهرساز بود واسه مطالعه که همچین چیزیو میگفتش

پاسخ
      (۱۳۹۲-۸-۳، ۰۴:۴۱ عصر)forough.r نوشته است:
      (۱۳۹۲-۸-۳، ۰۴:۲۷ عصر)simin نوشته است: 1-سوالات 12-13-14-15 زبان از کدوم متن پرسیده شده بود؟
      2-در کدام عصر،انقلاب کشاورزی رخ داد؟بنظرتون نولتیک ص نیست

در جریان سوالات زبان نیستم مهندس
      سوال دوم رو در صفحه 9 کتاب جنگجو جلد اول مطالعه کنید :blush:
      اول کتاب تاریخ شکل شهرم فکر کنم باشه
      سوالای زبانم منم اون چهارتارو فکر کنم متنشو جا انداختن طراحا

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان